MURADLARIMIZ İÇİN 10.000 EL KADİR ESMASINI ÇEKELİM

Mekanı cennet olsun babanın,dua ederim hep Allah tüm sıkıntılarına bir bir yol açsın yapamazsın diyenler yaptıklarının karşısında mahcup olsunlar inşallah
Gk gy için doğru düzgün calisamadim okul dersane derken eve akşam 10da geliyordum bi haftasonu bakabilirsem ama derslere başlarken Allah'ım ben elimden geleni yapacağım ama sen bana daha çok yardım et sensiz bu işin altından kalkamam diyerek baslardim calismaya,alan sinavina 15gun kala çalışmaya başladım sabah namaziyla baslardim öğlen namazı ara verirdim bi saat iki saat neyse sonra ikindine kadar çalışır yine ara bu sefer 15dk akşam namaziyla iftar yapıp sahura kadar çalıştım o sıkı çalışmayla 712.oldum alan sınavı kurtarmıştı beni,bir de dua çok önemli kalpten gelen o ses, o zaman sevgiliydik eşimle aynı yer gelsin diye çok dua ettim ikimiz de aynı yerde göreve başlamıştık kimse ihtimal vermiyordu aynı yer gelmez diye

Bu arada saridogan ve bhydmlr için okumuştum canım

Okudum

canim ben hergun siradaki kisiye okuyorum.
bildirim yapamayabiliyorum bazen ozur dilerim.
@saridogan ve @Bhydmlr icin dun okudum ben.
@msgulerr icinde okuycam bugun.

Kızlar benim duam kolay bir doğum. Evladıma sağ salim saglikla kavusmam ve onu saglikla büyütmem. Eşimle yuvamızda huzurumuzun daim olması. Esimin annemin kardeşimin babamin sağlıklı ve huzurlu olmasi. Hepinizden Allahaısmarladık olsun.

Bugün için okunacak arkadaşa okudum sırayı anlamadım bari tarihte yazın karşısına

_Birce_ için okudum . Allah hayırlısıyla bebeğini kucağına almayı nasip etsin saglik huzur hic eksik olmasim inşallah

aaynaa nerdesin listeyi düzenlermisin . sırayı takip edemiyorum
kusura bakmayın arkadaşlar özür dilerim dün akşam kaynanagili eltimlerden getirdik eltim hanımefendisi onlar buradayken ve kendi evlerindeyken memlekete gezmeye gidiyor bugün bir dk oturamadım odaları tekrar topla çamaşır bulaşık temizlik derken çok çok özür yoksa aklımdaydı okumalarımı yaptım ama giremedim

************YA MUSAVVİR (336 KEZ)

Musavvir [ Tasvir eden, herşeye bir biçim ve özellik veren ]***********

Amacına ulaşmak ve ifade etmek , zor işleri başarmak bir işte uzmanlaşmak içinnnnnnnnnnnnn.....

arkadaşımız için saridogan okumalarımız yapılıyor....

dileği; hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlardan bir evladının tez zamanda olması ALLAH nasip eder inş amin

1.@aaynaa==========>336
2.@synulox========>336
3.@Cilekkokusu12345===>336
4.@EliffVvav===========>
5.@Papatya===========>336
6.@arkadasimes=======>336
7.@Sealand===========>336
8.@IRMAK10==========>336
19.@saridogan=========>336
10.@Bhydmlr==========>336
11.@msgulerr==========>336
12.@ariyana ==========>336
13.@meleek9090 =======>336
14.@ebruli-- ===========>336
15.@evtik==============>336
16.@tubis2014==========>336
17.@Zynpnz666=========>336

Amacına ulaşmak ve ifade etmek , zor işleri başarmak bir işte uzmanlaşmak içinnnnnnnnnnnnn.....

arkadaşımız Bhydmlr için okumalarımız yapılıyor....

dileği; Rabbim hayırlı sağlıklı mutlu huzurlu bereketli olan yuvama hayırlı sağlıklı mutlu huzurlu bereketli uzun ömürlü analı babalı salih ve saliha evlatlar nasip etsin.annemle babamı ve onların neslinden olanları ve eşimi ve cümle Muhammet ümmetini cehennem ateşinden kabir azabından korusun.başta kardeşim herkesin evladını bağışlasın. Evlat acısı vermesin.dertlere deva hastalara şifa evsizlere ev nasip etsin.amin"

1.@aaynaa==========>
2.@synulox========>
3.@Cilekkokusu12345===>
4.@EliffVvav===========>
5.@Papatya===========>
6.@arkadasimes=======>
7.@Sealand===========>
8.@IRMAK10==========>
19.@saridogan=========>
10.@Bhydmlr==========>
11.@msgulerr==========>
12.@ariyana ==========>
13.@meleek9090 =======>
14.@ebruli-- ===========>
15.@evtik==============>
16.@tubis2014==========>
17.@Zynpnz666=========>

bana da dua et canım çok çok stres ve heyecan yapıyorum sınav anında heyecanımı nasıl yatıştırırım bilemiyorum

arkadaşımız Bhydmlr için okumalarımız yapılıyor....

dileği; Rabbim hayırlı sağlıklı mutlu huzurlu bereketli olan yuvama hayırlı sağlıklı mutlu huzurlu bereketli uzun ömürlü analı babalı salih ve saliha evlatlar nasip etsin.annemle babamı ve onların neslinden olanları ve eşimi ve cümle Muhammet ümmetini cehennem ateşinden kabir azabından korusun.başta kardeşim herkesin evladını bağışlasın. Evlat acısı vermesin.dertlere deva hastalara şifa evsizlere ev nasip etsin.amin"

1.@aaynaa==========>336
2.@synulox========>
3.@Cilekkokusu12345===>
4.@EliffVvav===========>
5.@Papatya===========>
6.@arkadasimes=======>336
7.@Sealand===========>336
8.@IRMAK10==========>
19.@saridogan=========>336
10.@Bhydmlr==========>336
11.@msgulerr==========>336
12.@ariyana ==========>336
13.@meleek9090 =======>336
14.@ebruli-- ===========>
15.@evtik==============>336
16.@tubis2014==========>336
17.@Zynpnz666=========>

yarın 2 şubat msguler için okuyoruz arkadaşlar bu gece listesini hazır ederim tekrardan kusura bakmayın kaynanamgili apar topar geri getirince tüm işlerim karıştı

Okudum cnm 10. Arkadasa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…