MURADLARIMIZ İÇİN 10.000 EL KADİR ESMASINI ÇEKELİM

************YA MUSAVVİR (336 KEZ)

Musavvir [ Tasvir eden, herşeye bir biçim ve özellik veren ]***********

Amacına ulaşmak ve ifade etmek , zor işleri başarmak bir işte uzmanlaşmak içinnnnnnnnnnnnn.....

arkadaşımız IRMAK10 için okumalarımız yapılıyor....

dileği; dileğim bebegimi hayırlı sağlıklı bi şekilde kucağımıza almak ve sağlık huzurun hiç eksik olmaması

1.@aaynaa==========>
2.@synulox========>
3.@Cilekkokusu12345===>336
4.@EliffVvav===========>336
5.@Papatya===========>336
6.@arkadasimes=======>
7.@Sealand===========>336
8.@IRMAK10==========>
19.@saridogan=========>336
10.@Bhydmlr==========>
11.@msgulerr==========>336
12.@ariyana ==========>336
13.@meleek9090 =======>336
14.@ebruli-- ===========>
15.@evtik==============>336
16.@tubis2014==========>336
17.@Zynpnz666=========>336

Amacına ulaşmak ve ifade etmek , zor işleri başarmak bir işte uzmanlaşmak içinnnnnnnnnnnnn.....

dileği; dileğim bebegimi hayırlı sağlıklı bi şekilde kucağımıza almak ve sağlık huzurun hiç eksik olmaması

1.@aaynaa==========>336
2.@synulox========>336
6.@arkadasimes=======>
8.@IRMAK10==========>
10.@Bhydmlr==========>

çok geçmiş olsun canım umarım eşin iyidir sen nasılsın bebiş nasıl
Eşim toparladı çok şükür. Biraz Yoruldum haliyle ama geçti.bebeğim iyi teyzesi bugün 7 hafta bitti.inşallah sizlerde tadın bu duyguyu.ve inşallah hepimizde kucağimiza alırız en yakın zamanda.

Eşim toparladı çok şükür. Biraz Yoruldum haliyle ama geçti.bebeğim iyi teyzesi bugün 7 hafta bitti.inşallah sizlerde tadın bu duyguyu.ve inşallah hepimizde kucağimiza alırız en yakın zamanda.
amin kuzum amin nasıl halsizlik falan var mı inş kolay bir hamilelik yaşarsın hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlardan olur bebişin canım duanı eksik etme

1.@aaynaa==========>336
2.@synulox========>336
6.@arkadasimes=======>
8.@IRMAK10==========>
10.@Bhydmlr==========>336

amin kuzum amin nasıl halsizlik falan var mı inş kolay bir hamilelik yaşarsın hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlardan olur bebişin canım duanı eksik etme
Bulantilarim var ama daha hiç kusmadim çok şükür. İyi gidiyor şimdilik inşallah hep böyle gider.raporluyum zaten.işede gitmiyorum.ilk 3 ay rapor verdi Dr.dusuk tehdidinden.ama bebekte bende iyiyiz çok şükür

Bulantilarim var ama daha hiç kusmadim çok şükür. İyi gidiyor şimdilik inşallah hep böyle gider.raporluyum zaten.işede gitmiyorum.ilk 3 ay rapor verdi Dr.dusuk tehdidinden.ama bebekte bende iyiyiz çok şükür
iyi canım dinlen evde uzat ayaklarını ohh ben de kpss ye çalışıyorum işte bir atlatsaydım şu sınavı

Aman boşver onları çalışmaya da kendini şartlandırıp stres yapma bence, olursa olur olmazsa olmaz diye düşün. O zaman daha verimli çalışırsın. Allah yardımcın olsun .. Aynı bölüm mezunu olup iş bulamayan bir sürü erkek var belki çoğu aşık :) onları düşün ..
Kendini motive etmeyi öğrenmen gerekiyor mesela her çalışmanda 100 kişiyi daha geride bıraktım diye düşün

Evet canım kendimi motive etmeliyim hemen etkileniyorum çevremin laflarından sözlerinden ağlıyorum kendimi üzülüyorum 2012 de 79 puanım vardı ve çok çok umutluydum ama olmadı olmayınca da aaa biz seni atanacaksın sanıyorduk demeye başladı o zamanlar özellikle de kaynanam şimdi de kaynatam başladı ikisi de memur olmamı çalışmamı millete bizim gelin memur oldu demek için istiyorlar...
kimse kendi sıkıntılarımı kendi borçlarımı yetim okuyan kardeşimi annemi düşünen yok eşimden ALLAH razı olsun o moral veriyor fakat ailesi morali sıfıra indirince başa sarıyorum bugün biraz çalıştım toparlanacağım bana kitap yollayan arkadaşım var o da çalış yeter ki dior o da çok moral veriyor kaynatam boşa çalışıyorsun olmaz memuriyet diyor sonra da gel çıldırma

İnşallah hem en güzel puanı alıp atanirsin hem de hayırlı sağlıklı bebisin olur ikisi de ardı sıra olsun güzelliklerle
Onu diyenlere kulak asma ben de öğretmenlik için hazırlanırken çok bilmiş eğitimci dersane sahibi adam atanamazsin boşuna çalışma dedi sınava gireceğim yıl babam vefat etti üstüne kafayı dağıtmak için mi bilmem kitaplara sarilmistim sinifimizda çok çalışkan bir arkadaşımız vardı yatar kalkar ders çalışırdı ne olduysa o yıl atanamadi kısmet ışte diğer yıl atandi, yani Allah'in izniyle olur önünde bi hafta olsa da sorun değil verimli şekilde çalıştıktan ve Allah yardım ettikten sonra her şey olur

aaynaa haftasonu giremezsem diye şimdiden saridogan ile bhydmlr için okudum,Allah'ım inşallah gonullerindeki tüm istekleri dilekleri kabul eder hayırlı ve tez vakitte

Allah razı olsun arkadaslar rabbim sizlerinde dualarını kabul etsin inşallah. Benim dileğim cocuk sahibi olmak hayırlısıyla tez zamanda...

aaynaa cnm ben sıradaki arkadaslara okuyacağım sırasıyla nete giremeyeceğim ama bi kaç gün tmm cnm bilginiz olsun istedim cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…