MURADLARIMIZ İÇİN 10.000 EL KADİR ESMASINI ÇEKELİM

************YA MUSAVVİR (336 KEZ)

Musavvir [ Tasvir eden, herşeye bir biçim ve özellik veren ]***********

Amacına ulaşmak ve ifade etmek , zor işleri başarmak bir işte uzmanlaşmak içinnnnnnnnnnnnn.....

arkadaşımız için EliffVvav okumalarımız yapılıyor....

dileği; Elifin 10 senedir bebeği olmayan görümcesi şuan kürtaj olmak zoruna kalıyormuş en kısa zamanda hayırlarla hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlardan olup hayırlısıyla kucağına alır evladını inş amin ALLAH yar ve yardımcısı olsun amin

1.@aaynaa==========>336
2.@synulox========>336
3.@Cilekkokusu12345===>
4.@EliffVvav===========>336
5.@Papatya===========>336
6.@arkadasimes=======>
7.@Sealand===========>
8.@IRMAK10==========>336
19.@saridogan=========>336
10.@Bhydmlr==========>336
11.@msgulerr==========>336
12.@ariyana ==========>336
13.@meleek9090 =======>336

14.@ebruli-- ===========>
15.@evtik==============>336

16.@tubis2014==========>

************YA MUSAVVİR (336 KEZ)

Musavvir [ Tasvir eden, herşeye bir biçim ve özellik veren ]***********

Amacına ulaşmak ve ifade etmek , zor işleri başarmak bir işte uzmanlaşmak içinnnnnnnnnnnnn.....

arkadaşımız için EliffVvav okumalarımız yapılıyor....

dileği; Elifin 10 senedir bebeği olmayan görümcesi şuan kürtaj olmak zoruna kalıyormuş en kısa zamanda hayırlarla hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlardan olup hayırlısıyla kucağına alır evladını inş amin ALLAH yar ve yardımcısı olsun amin

1.@aaynaa==========>336
2.@synulox========>336
3.@Cilekkokusu12345===>
4.@EliffVvav===========>336
5.@Papatya===========>336
6.@arkadasimes=======>
7.@Sealand===========>
8.@IRMAK10==========>336
19.@saridogan=========>336
10.@Bhydmlr==========>336
11.@msgulerr==========>336
12.@ariyana ==========>336
13.@meleek9090 =======>336

14.@ebruli-- ===========>
15.@evtik==============>336

16.@tubis2014==========>336

hep aynı duayı okuyoruz değilmi sıra değişiyormu yarında papatya içinmi okuyacağız

elif için okumalarımız devam ediyor akşam eltimlere gideceğiz gece papatyanın listesini hazırlayacağım

Cilekkokusu için okudugumu soylemistim simdi elifvav in g örümcesi icin okudum Rabbim tez zamsnda bebeklerini eline almaya nasip etsin

Elif için okudum.
Canım listeyi aldım girip bildiremezsem de hergün okuyorum ben

Allah kabul etsin dualarımızı

Yarın sıra bende sanırım.
Ben rabbimden kardeşime bir kadro, bir iş vermesini diliyorum.
Allah hepinizden razı olsun inşallah

Arkadaşlar bisey soracagim hergun bir kişiye okumuyor muyuz dün elife okuduk bugün hala elife okunuyor.ayrıca listeyi aldım okuyorum ama hergun yazamam diyen arkadaşlar var ya biz okuduğumuz kişinin duasına niyetlenip okumuyor muyuz öyle listeden okununca oluyor mu

M maviduvar1 okudum cnm rabbim tez kardeşine hayırlı yerlerden hayırlı iş nasip etsin allah gönlüne göre versin rabbim dualarını kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…