MURADLARIMIZ İÇİN 10.000 EL KADİR ESMASINI ÇEKELİM

************YA MUSAVVİR (336 KEZ)

Musavvir [ Tasvir eden, herşeye bir biçim ve özellik veren ]***********

Amacına ulaşmak ve ifade etmek , zor işleri başarmak bir işte uzmanlaşmak içinnnnnnnnnnnnn.....

arkadaşımız için EliffVvav okumalarımız yapılıyor....

dileği; Elifin 10 senedir bebeği olmayan görümcesi şuan kürtaj olmak zoruna kalıyormuş en kısa zamanda hayırlarla hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlardan olup hayırlısıyla kucağına alır evladını inş amin ALLAH yar ve yardımcısı olsun amin

1.@aaynaa==========>
2.@synulox========>336
3.@Cilekkokusu12345===>
4.@EliffVvav===========>
5.@Papatya===========>336
6.@sevdakusum=======>
7.@arkadasimes=======>
8.@Sealand===========>
9.@IRMAK10==========>336
10.@saridogan=========>336
11.@Bhydmlr==========>336
12.@msgulerr==========>
13.@ariyana ==========>
14.@meleek9090 =======>336

15.@ebruli-- ===========>
16.@evtik==============>336

Amacına ulaşmak ve ifade etmek , zor işleri başarmak bir işte uzmanlaşmak içinnnnnnnnnnnnn.....

dileği; Elifin 10 senedir bebeği olmayan görümcesi şuan kürtaj olmak zoruna kalıyormuş en kısa zamanda hayırlarla hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlardan olup hayırlısıyla kucağına alır evladını inş amin ALLAH yar ve yardımcısı olsun amin

1.@aaynaa==========>
2.@synulox========>336
3.@Cilekkokusu12345===>
4.@EliffVvav===========>
6.@arkadasimes=======>
7.@Sealand===========>
8.@IRMAK10==========>336
19.@saridogan=========>336
10.@Bhydmlr==========>336
11.@msgulerr==========>
12.@ariyana ==========>
13.@meleek9090 =======>336

14.@ebruli-- ===========>
15.@evtik==============>336

sevda kusum arkadaşımız bu zamana kadar okunan okumalarda hiç bulunmadğından dolayı hak geçmemesi için listeden çıkarmak zorunda kaldım arkadaşlar en başta demiştim kimsenin hakkı kimseye gelmesin gönüllü okumalarımız devam ediyor Rabbim hepimizi hayırlarla karşılaştırsın amin

1.@aaynaa==========>
2.@synulox========>336
3.@Cilekkokusu12345===>
4.@EliffVvav===========>
6.@arkadasimes=======>
7.@Sealand===========>
8.@IRMAK10==========>336
11.@msgulerr==========>336
12.@ariyana ==========>

Arkadaşlar Allah razı olsun, Rabbim dualarınızı kendi namınıza da kabul etsin inş, hepinizin dualarını en kısa zamanda en hayırlı bir şekilde kabul etsin ..
Görümcem yarın kürtaja girecek çok üzülüyorum ona, inş bir değişiklik olur. Olmasa da inş en kısa zamanda onlar da evlat sahibi olurlar..
Buradan da böyle bir destek Mutlu etti, ne güzel bir grup bu böyle, Rabbim cennette buluştursun bizleri :)
Vee görümcem için bende okudum :)

bende simdi okudum dua ettim gorumceniz icin.
Rabbim tez zamanda saglikli salih evlatlar nasip etsin insallah.

@aaynaa okudum cnm Elif icin.

ALLAH RAZI OLSUN DUALARIN İÇİN AMİN CANIM

1.@aaynaa==========>336
2.@synulox========>336
3.@Cilekkokusu12345===>
4.@EliffVvav===========>336
6.@arkadasimes=======>
7.@Sealand===========>
8.@IRMAK10==========>336
11.@msgulerr==========>336
12.@ariyana ==========>336

elif için okumayan arkadaşlarımız da akşama kadar bildirimlerini yaparlarsa sevinirim

tam anlayamadım ama bende katılabilirim dularınıza okuyabilirim gücümün yettiği kadar hepimizin duaya ihtiyacı var sonuçta

tam anlayamadım ama bende katılabilirim dularınıza okuyabilirim gücümün yettiği kadar hepimizin duaya ihtiyacı var sonuçta
Herkese muradı için dua ediyoruz canım kişi başı 336 kez Ya musavvir esmasını çekiyoruz sıra sıra listedeki herkese okuyoruz aslında liste kapandıktan sonra kimseyi listeye almıyorum ama duaya ihtiyacın varsa alabilirim ama bugün elif için okuma yapıyoruz en azndan onun duasını okumaya başla arkadaşlara da sorduğumda onların da iznini almak isterim ama sağolsunlar kimse de olmaz demez siye dşünüyorum hemen bugün okumalara başlarım dersen ve düzenli takip edersen listeye eklerim

hafta sonları giremeyebilirim bildirime okuyabilirim ama net yok çünkü hafta içi işte giriyorum

olur tabi canım önce okurum
tamam canım listeye ekliyorum bugün elifvav için okuyoruz akşam papatyaya geçeceğiz elifvavın dileği görümcesi için hayrlı sağlıklı salih ve saliha evlatlarının olması yarın d apapatyanınkini okursun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…