Selülit Murad sellit hap kullanan var m?

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

crystal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2007
129
1
Kızlar internette ve bazı dergilerde murad'ın glucosamine& amino acids.. die bir gıda takviyesinin selülitleri yok etmeye yardımcı olduğu yazıyor. internetten arattığımda ürünün kendi bilgisi dışında bir yorum bulamadım. Bromelain ve bosswelia serrata kulanıyordum ama düzensiz kullandığım için sanırım bi etkisini göremedim. onlar bitmek üzere,yeniden alıp düzenli kullanmak istiyorum ancak murad'ın hapından mı alsam yoksa yeniden bromelain mi alsam kararsız kaldım aranızda murad'ınkini kullanan ya da bilgisi olan var mı? ya da bromelainden memnun kalan?? forumda genelde bromelainle ilgili yorumların reklam oldugu yazılmış.. kararsız kaldım gercekten işe yaramıyormu düzensiz kullanımdan mı yaramadı... murad'ın fiyatı tek başına naturallife bromelain ve boswelia serrata'nın fiyatına denk geliyor.. hangisi etkilidir dersiniz??fisfisfis

sanırım kimse kullanmamış,ilgisini çeken de olmamış:) ben bugun aldım eczaneden ama 2 günlük daha bromelain ve boseweila'yı kullanıcam o kadarlık kaldı sonra murad'a başlıycam bakalım. umarım etkili olur. çevremde kullanan kise yok. ben de internetten buldum ve yorum da bulamadıgım için öneremiyorum. inşallah etkisini görürüm de gönül rahatlıyığla ve mutlulukla:) tavsiye ederim. yalnız baya pahalıydı. naturallifeların ikisinin toplamı kadar tuttu içinde 120 tablet varmış ve günde sabah2 akşam 2,4 tane alınacakmış. ben denemeden almayın paranız boşuna gitmesin arkadaşlar.....

takip eden varmı yokmu bilmiyorum ama ben başladım bu sabah itibariyle.. sabah akşam alıcam bakalım gelişme olursa paylaşıcam. ama sanırım merak etmedi kimse:) benim de aklım karıstı ben almadan önce nettebaktıgımda yabancı sitesinde de aynı isimle satılıyordu ama tam aldım bı daha bakıym dedım nasıl kullanılıyo diye bu defa ismi youth.. dıe değiştirmişler.. türkce olan sitesinde eski ismi gecerli ve oraya selulıte de etkısı oldugunu yazmıslar.. güya kırısıklıkları acıyormus kolajen..vs.. bu sayede selulıt dokusunu da onarıyormus almışken basladım bakalım ben de kırısıklık fln yok gercı,selulitlere etkısı olsun da...

mrb ben bromelain kullanmaya dün başladım naturelife ın ama bana doktor verdi bunun yanında e vitamini ve selenium e verdi bende bromelain araştırırken yazını gördüm baska sitelerden de araştırdım ama selülitle alakalı bi faydasını hiç görmedim ama inşallah iyi geliyodur :bbo:

ben de naturallifeın bromelain ve boswelia serata (tam emın degılım yazımından) kullandım bu forumdan okudum yorumlar dogrultusunda.. ama duzenlı kullanamadıgım ıcın sanırım bende bı etkısı olmadı. yabancı sıtelerde selulıt takvıyelerı dıye arastırdıgımda muradın urunlerı bıde ıkı farklı marka daha cıkıyordu ama o dıger ıkı marka turkıyede yok. muradın da bı paketı var baya kapsamlı ama o da ulkemızde yokmus ya da ben bulamadım netten.. bıde ıste benm aldıgım var ama bunun da daha onceden de yazdıgım gıbı adı degıstı ben aldıktan sonra resmen ben aldım ve dıger gun yıne baktıgımda urun aynı ama ısmı farklıydı (yabancı sıtelerınde murad'ın),turkıye sıtesınde ıse ısım aynıydı bıde orda selulır ıcınde kullanılır tarzında bısey yazıyordu sanırım daha cok kırısıklık cızgılerı falan acmaya yonelıkmıs ama bı yandan da cıldı ıyıslestırdıgı ıcın selulıtlerin azalmasını da saglıyomus.. almış bulunmustum ben de kullanmaya karar verdım. dedıgın gıbı bende ne olumlu ne olumsuz hıcbır yorum bulamadım.bugun 3. gunum oldu sanırm daha aksatmadım hiç.umarım yarar... cok umudum yok acıkcası.. ne bılım o kadar ıse yarıyor olsa insanları illaki bilirdi.. denek olayım bari.. :) bu arada sn dktorunun tavsıye ettıgını söylemıssn tam olarak ne dedıgını paylasabılırmısın yanı e vıtamını selenyum ? bıde sadece bromelaın mı dedı o dıger boswelıa serata mı ne onu önermedımı?

mrb . benim doktorum erkan topuz belki bilirsin bunuları ban kanserden korunmak için verdi göğsümde fibrokistler var oyuzden.kullanımıda ilaçların bitince on gün ara ver sonra tekrar başla dedi. dediğim gibi bana kanserden korunmak için verdi baska ne işe yaradığını bilmiyorum detaylı bi bilgim yok bende netten biraz baktım selülitle alakalı bişey görmedim ama kadınlar kulubunde zayıflamak ve selülit içinde kullanıldıgını gördüm bende acab kilo yaparmı diye düşünüyodum sitesine girdim mail attım kilo yaparmı diye bende bi değişme olursa yazarım...

buda az önce geldi canım
Sayın Komut,Mailinizi doktorlarımıza ilettik.Vitamin E ve Seleniumun literatüre girmisbir kilo aldırma özeliği yoktur.Bromelain ise ödem atıcı özelliği nedeniile boswellia serrata bitkisiyle birlikte zayıflamada yogun olarakkullanılmaktadır.Saygılarımızla,Natural Life Medical Department

canım teşekkür ederim ilgilendiğin için. bromelain yani ananas hapının zayıflamada etkili oldugunu biliyordum sırf ülkemizde de değil hatta dergilerde falan da okumuştum ünlülerden bir kaçı kullanıyormus diye ama markası yoktu yalnız ananas hapı ya da bromelain olarak geçiyordu. kilo aldırmaktan öte vermene yardımcı olabilir:) ama selülit için hiç birinden emin değilim bi reklam deniyor bi dogru deniyor.. şaştım kaldım umarım sana her anlamda faydalı olur. rahatsızlığında kontrol altında kalır.. acil şifalar dilerim cnm

ben ineeov este yi kullanıyorum. onun da faydasını gördüm,içeriğinde glukosamin vs.var.glukozamin hücre cepherini güçlendirdiğinden selülit oluşumuna ters etki yapıyor.

cnm sen ne kadar zamandır kullanıyorsun yani kaç kutu bitirdin ben de bir kutu kullanmıştım ama bir etkisini göremediğim için deam etmemiştim de.. bu arada murada devam ediyorum ama yorum yapmak için erken sanırım...kimseyi yanıltmak istemem...

murad ın kinin fiyatını bilmiyorum. yani inneov mu daha etkili olur bilemiyorum. burda önemli olan kullanmaya devam etmektir. bu arada ben lahana diyeti yapıyorum. lahana nın da selülite karşı çok faydasının gördüğümü söyleyebilirim.yani ikisini birlikte kullanınca çok etkili oldu .üstelik kısa sürede.
önemli olan istikrarlı devam edebilmek .selüliti besleyen yiyeceklerden uzak durmak.
inneov içeceğini 2 aydır kullanıyorum.minimum 3 kutu kullanılması tavsiye ediliyor .ama istikrarlı devam etmek önemli.
yani selülite top yekun savaş açmak gerekir.

muradın hapını kullanıyorum artı selülitten kurtulmak için ekstra bir sürü şey yapıyorum ama hiç bir işe yaramıyor, muradın hapına verdiğim paraya acıyorum, 156 tl ye satılıyor

Ben de acaba muradın hapını alsam mı diyordum gerçekten hiç bir işe yaramadı mı?

sadece reklam, bi fatk yok üstelik eksra onca şey yapmam lazım, yosun sabunu kabak lifi kullanıyorum, vichy selülit jeli sürüyorum, selülit çayı içiyorum, her şey aynı mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

isikzerresiciğim aynı durumdayız.Sadece kullandığımız krem farklı galiba.
Şu çayla ilgili konuda da gördüm yazdığını,durmayıp devam edelim hele bi şu çaya 1 ay filan.
Hala etki etmezse zaten fırlatıp atıcam balkondan kuru otları

çay selülit için yarıyormu bilemiyorum ama çayı içdiğimden beri kendimi daha iyi hissediyorum artık selülit için değil antioksidan olduğu için içiyorum ben içine zencefil yeşil çay atıyorum tadıda hoşuma gidiyor, krem,hap kullanmaya devam, zaten çok su içiyorum, selülitlerimde fark yok bence hala ama kesinlikle cildim sıkılaştı, ben leg magic de kullanıyorum her gün 15 dakka, yani ne varsa hepsini yapıyorum ama işe yaradğını bildiğim tek yöntem yazın denize gireceksin sonra güneşte yatacaksın, selülit falan kalmıyor, bu yıl dedim sıfır selülitle bikini giyeyim ama olmayack anlaşılan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…