Münevver karabulut için toplanıyoruz !

çok çirkin yaa adı ne olursa
olsunn onların verdiği parayla yapılan
hastane kızının ruhuna mı gidecekk
o adam gerçekten acı çekse kanal
kanal gezmez kalitesi ortada hiç şaşırmadım

benim bile hala ismini duyunca ciğerim sızlıyor
bu insanlar nekadar vefasız iş buralara kadar gelmişmi
yazıklar olsun gencecik kız acımasızca öldürüldü katili rahatca geziyor.
allah evlatlarımızı korusun biran önce katili bulunsun inş ıDAMINI ıSTıYORUM.

bu münevver cinayetinin ilk oldugu sıralarda ve babasının her kanala çıkıp konuşmasıyla beraber bi topicde babasından hoşlanmadıgımı çok konuştugunu ve kendisini haksız duruma düşürdüğünü söylediğimde...allaaaaaaahhhh tüm topic üzerime gelmişti.....
şimdi beni haklı çıkardıgı için süreyya beye teşekkür ediyorum...

ayıp ya
adam çok çaba harcadı katili bulamadılar napsın bari ne koparırsam kar diyor ...
bide su var madem diğer taraf çocuklarını saklıyo paraları sayesinde o zaman vermeye mahküm bu parayı oh olsun cemin tarafına ben olsam daha çok isterdim...
evet ayıp bişey terbiyesizlik ölen kızına ama hak ediyo cemin tarafı

aldıgı para ölen kızını geri getirecek mi?
acısını dindirecek mi?
o parayı huzur içinde harcayabilicek mi
peh.....
bi caninin parasıyla yaptırılan hastane kimin vicdanını rahatlatacak?
hangi hasta gidip orda şifa arayacak?

bi gazetecide kitap yazıcam dediğinde
göyaa babası
bizim kar ımız ne olucak demiş

neler duyucaz daha...akannehir
yazıklar olsun :umursamaz:

çok çirkin bir durum bir anne baba olarak çok itici olmaya basladılar amacları gayet ortada ben o annenin aksamki haberlerdeki tavrına hayran kaldım artık kagıttan okumaya basladı ne diyeceğini inandırıcılıgını yitirdiler

ben hastane degıl de okul yaptırılacak dıye duymustum.. CADIARZU yanı oyle hatırlıyorum.. :uhm: cıddı anlamda bır babanın agzından ustelık acılı bır babanın agzından duymayı yakıstıracagım seyler degıl.. lmaz: ısterse gokdelen dıksınler... :umursamaz:cok acı...

bi gazetecide kitap yazıcam dediğinde
göyaa babası
bizim kar ımız ne olucak demiş

evet canım o yazıyı bende okudum......
kanal kanal gezip resmen kızı üzerinden pirim yaptı...:tomato:
yazıklar olsun ....
ben artık onların anlattığı ve bizim anladığımız normal düzgün aile yapısından uzak bi aile olduğu düşünüyorum..zaten para düşkünü bi ailelerdi bence ..
zaten çok iyi belli ettiler bunu hemde çok iğrenç bir şekilde..
alsınla parayı çatır çatır yesinler..
sonuçta katledilen evlat onlarındı ...en büyük acıda onlardaydı.....
kimseye bişi olmaz ..bi gün gündenmde düşerler ..kimse tanımaz bile onları ...acıları ve paralarıyla mesut mutluyaşasınlar....mirmirmirmir

Dun bunun acıklamasını munevverın annesı yaptı...
kıtap yazılacagını duyduklarında böyle bı olayın uzerınden kar yapılmasını ıstemedıklerını yapacaklarsada en azından doğuda bıle durumu olmayan cocuklarında okumasını saglayın,bunun geliri bu olsun demıstık dedı... Ama kıtabı yapacak olan gazetecı yazısında paradan bahsedınce aıle üzülmüş... Bence babayı ve anneyı dınlemeden ve sadece baba cok fazla acısını ekranlarda yasadıgı ıcın haklıyken haksız duruma düşüyor...

katılıyorum sana ama kısasa kısas be güzelim:1hug:

bende adam için helal olsun dedim kızı için ne kadar cırpınıyor herkezi karşısına alıyor dedim ...
ama ta ki şu para olayını duyunnca gozumden dustu :S

Herkes ne kalitede olduğunu gösterdi artık..
bundan sonra tek sorun para,
olan gidene oldu,kalan sağlar da para için
pazarlığa otururlar artık,çünkü sadece istenen nakit değil,
bir de kızının adına okul yaptırılmasını istiyor babası...
işte zamanla acının yerini menfaat mi almış,yazık ya....

ben bu cinayette olabilecek tüm nedenleri araştırdım, ayin açıklaması en mantıklısı geldi. çok tuhaf şeyler oluyor.

Eger o adam ekranlarda bagirmasaydi. Katil yakalanmazdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…