Mülakatım için birlikte dua edelim mi? Dularınıza ihtiyacım var..

bahar2701

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2015
896
905
Merhaba arkadaşlar.. öncelikle şimdiden hepinize teşekkür ederim. Kendimi tanıtmakla başlayayım. ben 30 yaşında kamuda çalışan bekar bir bayanım. uzun zamandır sınavlarla boğuşuyorum. iyi kötü kamuda devlet memuruyum ancak 24 24 çalışma sistemi beni adeta çökertti. o yüzden de 3 yıldır kpss A grubuna çalışıyorum. çok şükür yazılı sınavı geçtim ancak eylülde mülakata da girmem gerekiyor. bu sınavı kazanmayı çok istiyorum; geleceğim için, doğmamış çocuklarım için ailem için. Düşünün bekar halimle bile bu çalışma sistemini kaldıramazken evliyken nasıl yapacağım Yardımınıza çok ihtiyacım var. yıllarca verdiğim emeklerimin boşa gitmesini istemiyorum. Arkadaşlarım öncelikle hangi duaları okumalıyım ve bu okuduğum dualarda bana yardım eder misiniz?

Kamuda çalışarak cyorulan biri olarak sen dua edermisin bana.Hiç değilse ay sonu alacağın maaş belli hayatın garanti .Genede Allah yardımcın olsun

Kamuda çalışarak cyorulan biri olarak sen dua edermisin bana.Hiç değilse ay sonu alacağın maaş belli hayatın garanti .Genede Allah yardımcın olsun
Ederim canim neden etmeyeyim.. maaş belli ama gecen gündüzün belli olmayınca hiç birşey gözüne gelmiyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…