Mükemmel koca nasıl olursun biliyormusun.?

Eylul

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
6.137
13
45
mükemmel koca nasıl olursun biliyormusun...

-özel günlerimizi hatırlasan
-evlilik yıldönümünden önce "hadi seç şurdan hediyeni,şimdi benim aldığımı beğenmezsin"demesen
-kapı kolarının ve mobilya kenarlarının dilek ağacı olmadığını anlayıp,kıyafetlerini asmasan
-çoraplarını attığın yerlerden kokularını takip ederek bulmasam
-duş alırken banyo takımlarını kaldırsan ve sulara boğmasan
-bornoz ve ıslak havlularını heryere atmasan
-kirli çamaşırlarını banyoya kadar getirebildiğine göre kirli sepetinin üstüne değil içine koysan
-özenle ütüleyip katladığım çamaşırlarını alttan birini çekip devirmesen ve sonra burasını hiç düzlemiyormusun demesen
-senden yardım istediğimde "bana söyleyene kadar şimdiye yapmıştın" demesen
-arasıra "eline sağlık,bu sana çok yakışmış,teşekkürler,bugün neler yaptın ve hatta çok ileri gidiyorum SENİ SEVİYORUM" desen
-"tek çalışan senmisin herkes işlerini nasıl yetiştiriyorsa sende yap demesen
-yanımda çok rahat gaz çıkartıp"ne yapayım içimdemi kalsaydı" demesen
-alışverişe gittiğimizde mağza önüne gelince sigarını yakıp, hadi sen gir işini hallet ben burada bekliyorum demesen
-benimde acıkan, yorulan,uyuyan bir insan olabileceğimi ve robot hizmetçi olmadığımı anlasan
işte o zaman mükemmel bir koca olursun :nazar:

alıntı

Ay bunalrı çoğu benim için geçerli kocama uyus oldum şimdi :kızgın:
o zamn onalrda bizden mükemmlel olmamzı beklemesinler :jeyyar:
Merak ediyorum burda çoğu kişi mükemmel ilişkimiz var herşey süper kocam şunu yapar bunu yapar bunların hepsini yapan var mı :1closedeyes:
doğru söyleyin benimki de her dediğimi yapar ama burda yazılanlarında % 50 yapıyo valla naniknanik

güzel yazı cnm ama hersey karsılıklıdır arkadaslar mükemmel bir eş istiyorsan mükemmel bir eş olmasınız

-özel günlerimizi hatırlasan----- hatırlar
-evlilik yıldönümünden önce "hadi seç şurdan hediyeni,şimdi benim aldığımı beğenmezsin"demesen----- tipik erkek
-kapı kolarının ve mobilya kenarlarının dilek ağacı olmadığını anlayıp,kıyafetlerini asmasan----- hiç öyle huyları yoktur
-çoraplarını attığın yerlerden kokularını takip ederek bulmasam----- hiç görmedim ve toplamadım çorabını yerden
-duş alırken banyo takımlarını kaldırsan ve sulara boğmasan----- asla yerdekileri toplamadan duş yapmaz
-bornoz ve ıslak havlularını heryere atmasan----- direk gider yerine asar
-kirli çamaşırlarını banyoya kadar getirebildiğine göre kirli sepetinin üstüne değil içine koysan----- her zaman içene atar
-özenle ütüleyip katladığım çamaşırlarını alttan birini çekip devirmesen----- çevirir ama kendisi toplar
-senden yardım istediğimde "bana söyleyene kadar şimdiye yapmıştın" demesen----- ben söylemeden yardım eder
-arasıra "eline sağlık,bu sana çok yakışmış,teşekkürler,bugün neler yaptın ve hatta çok ileri gidiyorum SENİ SEVİYORUM" desen----- her yemekten sonra teşekkür eder hiç demese günde en az 5 kere seni seviyorum der (6 senedir)
-"tek çalışan senmisin herkes işlerini nasıl yetiştiriyorsa sende yap demesen----- her temizlikte ben söylemeden eline viledayı toz bezini alır
-yanımda çok rahat gaz çıkartıp"ne yapayım içimdemi kalsaydı" demesen----- bugüne kadar hiç yapmadı
-alışverişe gittiğimizde mağza önüne gelince sigarını yakıp, hadi sen gir işini hallet ben burada bekliyorum demesen----- benden çok reyonları karıştırır
-benimde acıkan, yorulan,uyuyan bir insan olabileceğimi ve robot hizmetçi olmadığımı anlasan-----allah var ben yayılırım o hizmet eder her zaman değil tabi

sanırım ben harika bir erkekle beraberim:asigim::asigim::asigim:

Ay bunalrı çoğu benim için geçerli kocama uyus oldum şimdi :kızgın:
o zamn onalrda bizden mükemmlel olmamzı beklemesinler :jeyyar:
Merak ediyorum burda çoğu kişi mükemmel ilişkimiz var herşey süper kocam şunu yapar bunu yapar bunların hepsini yapan var mı :1closedeyes:
doğru söyleyin benimki de her dediğimi yapar ama burda yazılanlarında % 50 yapıyo valla naniknanik
benimde %50 desem olur keşke hepsini istese hediye konusunda mesela
güzel yazı cnm ama hersey karsılıklıdır arkadaslar mükemmel bir eş istiyorsan mükemmel bir eş olmasınız
canım sende haklısın ama bazen ne kadar mükemmel olursan ol karşılığı çok farklı olabiliyor
-özel günlerimizi hatırlasan----- hatırlar
-evlilik yıldönümünden önce "hadi seç şurdan hediyeni,şimdi benim aldığımı beğenmezsin"demesen----- tipik erkek
-kapı kolarının ve mobilya kenarlarının dilek ağacı olmadığını anlayıp,kıyafetlerini asmasan----- hiç öyle huyları yoktur
-çoraplarını attığın yerlerden kokularını takip ederek bulmasam----- hiç görmedim ve toplamadım çorabını yerden
-duş alırken banyo takımlarını kaldırsan ve sulara boğmasan----- asla yerdekileri toplamadan duş yapmaz
-bornoz ve ıslak havlularını heryere atmasan----- direk gider yerine asar
-kirli çamaşırlarını banyoya kadar getirebildiğine göre kirli sepetinin üstüne değil içine koysan----- her zaman içene atar
-özenle ütüleyip katladığım çamaşırlarını alttan birini çekip devirmesen----- çevirir ama kendisi toplar
-senden yardım istediğimde "bana söyleyene kadar şimdiye yapmıştın" demesen----- ben söylemeden yardım eder
-arasıra "eline sağlık,bu sana çok yakışmış,teşekkürler,bugün neler yaptın ve hatta çok ileri gidiyorum SENİ SEVİYORUM" desen----- her yemekten sonra teşekkür eder hiç demese günde en az 5 kere seni seviyorum der (6 senedir)
-"tek çalışan senmisin herkes işlerini nasıl yetiştiriyorsa sende yap demesen----- her temizlikte ben söylemeden eline viledayı toz bezini alır
-yanımda çok rahat gaz çıkartıp"ne yapayım içimdemi kalsaydı" demesen----- bugüne kadar hiç yapmadı
-alışverişe gittiğimizde mağza önüne gelince sigarını yakıp, hadi sen gir işini hallet ben burada bekliyorum demesen----- benden çok reyonları karıştırır
-benimde acıkan, yorulan,uyuyan bir insan olabileceğimi ve robot hizmetçi olmadığımı anlasan-----allah var ben yayılırım o hizmet eder her zaman değil tabi

sanırım ben harika bir erkekle beraberim:asigim::asigim::asigim:

iloş eminmisin ikizler bizimki şakkıdı benimki neden demiyor ki bana seni seviyorum sözcüğünü:çok üzgünüm:maşallah diyeyim sizede nazar değmesin :nazar:

mükemmel diye bir şey yoktur kelaynakların nesli gibi tükenmiştir mükemmel erkek nesli
varsa mutlaka bir sahibi vardır
ben bunu bilir bunu söylerim
boş bırakmazlar onları süpürgeli cadılar :jeyyar::jeyyar:

benım ona aldıgım hedıyelık kazaktır şapkadır beyenmezzz
ammaaa ustunden çıkartmaz kırlı olur gene giyer.. :eek:klava:
genelde baskasından gelenleri beyenmedıklerını babasına gonderırde :eek:klava:

canım paylaşımın için tşklerrr a.s. a.s.

-özel günlerimizi hatırlasan
-evlilik yıldönümünden önce "hadi seç şurdan hediyeni,şimdi benim aldığımı beğenmezsin"demesen
-kapı kolarının ve mobilya kenarlarının dilek ağacı olmadığını anlayıp,kıyafetlerini asmasan
-çoraplarını attığın yerlerden kokularını takip ederek bulmasam
-duş alırken banyo takımlarını kaldırsan ve sulara boğmasan
-bornoz ve ıslak havlularını heryere atmasan
-kirli çamaşırlarını banyoya kadar getirebildiğine göre kirli sepetinin üstüne değil içine koysan
-özenle ütüleyip katladığım çamaşırlarını alttan birini çekip devirmesen ve sonra burasını hiç düzlemiyormusun demesen
-senden yardım istediğimde "bana söyleyene kadar şimdiye yapmıştın" demesen
-arasıra "eline sağlık,bu sana çok yakışmış,teşekkürler,bugün neler yaptın ve hatta çok ileri gidiyorum SENİ SEVİYORUM" desen
-"tek çalışan senmisin herkes işlerini nasıl yetiştiriyorsa sende yap demesen
-yanımda çok rahat gaz çıkartıp"ne yapayım içimdemi kalsaydı" demesen
-alışverişe gittiğimizde mağza önüne gelince sigarını yakıp, hadi sen gir işini hallet ben burada bekliyorum demesen
-benimde acıkan, yorulan,uyuyan bir insan olabileceğimi ve robot hizmetçi olmadığımı anlasan

alıntı

benim eşim bunları yapmıyor benden korkusundandır genelde öyle diyor çünkü.senden korkumdan onu yaptım,senden korkumdan bunu yaptım falan der herzaman.şaka der bazen ama korkuyor galiba gerçekten.korkmasa yapardı herhalde. delikafadulden
ben eşimi çok seviyorum gerçekten allahım herkese onun karakterinde bir eş versin. paylaşımın için teşekkürler :lepi: :nazar:

bunların ötesinde mükemmel benim kocam yaa!Şeniz mesela ütülediklerimi dağıtmaz daha doğrusu dağıtamaz çünkü kendi ütüsünü kendisi yapar :asigim:

-özel günlerimizi hatırlasan--hatırlarrr
-evlilik yıldönümünden önce "hadi seç şurdan hediyeni,şimdi benim aldığımı beğenmezsin"demesengenelde yapmaz öle bişi ama bu evlilik yıldönümüzde iç çamaşırını begenemediği için ben begenmiştimm
-kapı kolarının ve mobilya kenarlarının dilek ağacı olmadığını anlayıp,kıyafetlerini asmasaneskiden yapıyodu ama öle bişi yaptıgında evi toplamak zorunda kalıyooo ondan yapmıyoo
-çoraplarını attığın yerlerden kokularını takip ederek bulmasam--yere koyar ama kocişim ayagı kokmazzzz
-duş alırken banyo takımlarını kaldırsan ve sulara boğmasan----yapmazzz
-bornoz ve ıslak havlularını heryere atmasan--geneldee asarr
-kirli çamaşırlarını banyoya kadar getirebildiğine göre kirli sepetinin üstüne değil içine koysanevet en büyük sorunumuz kirli sepeti ile yaparrr
-özenle ütüleyip katladığım çamaşırlarını alttan birini çekip devirmesen ve sonra burasını hiç düzlemiyormusun demesenütülediğim şeyleri devirmezde dagıttıgı yerler için der ama genelde kendi toplar o durumlardaa
-senden yardım istediğimde "bana söyleyene kadar şimdiye yapmıştın" demesen onu ben derimm çünkü o beni duyana kadar kendim yaparıımmmm-arasıra "eline sağlık,bu sana çok yakışmış,teşekkürler,bugün neler yaptın ve hatta çok ileri gidiyorum SENİ SEVİYORUM" desensöylerrr
-"tek çalışan senmisin herkes işlerini nasıl yetiştiriyorsa sende yap demesenyaparrr
-yanımda çok rahat gaz çıkartıp"ne yapayım içimdemi kalsaydı" demeselülülülülülüyeterince açık mıı
-alışverişe gittiğimizde mağza önüne gelince sigarını yakıp, hadi sen gir işini hallet ben burada bekliyorum demesen---gibi genelte tualeti gelirrr
-benimde acıkan, yorulan,uyuyan bir insan olabileceğimi ve robot hizmetçi olmadığımı anlasançogu zamanda unuturrrrrrr

ve taşınıyoruz daha bi çivi bile sökmedii evde üstüne üstlük eve gelir derim az yardım ettt ee ben geliyorum uyuyosuun ne yapçagımı sölemiyosun derrrrr
tüm gece uyur sabah çocuk 9gibi agladıgında kızım uyuytmadın annenin saçını çek o baksın der ben çocugu yerirmiş oynamış altını değiştirmişl olurum
sebze yemeklerini görmez hani yemek yokmu derrr
bi sölediğim seyi 4defa tekrarlarımm ancak bagırdıgımda duyarrrr
haber izlerken önemlide olsaa sus bii derrr
sabahları uyandırmaya geldiğimdee önce sen kalk der sanki işe ben gitçemm
ay daha neler anlatıyım kiiiii
banyoda sigara içerrrrrr

ay koçişimi daha çok sevdım şimdi burayı okuyunca yawsss.bana zararıda yok faydasıdaa:))))))))))))))

bunlardan 2 tanesini yapıyor ee o kadar kadı kızında da olur dimi :nazar:

Bunların hepsini yapan bir eşe sahipsiniz çok şanslısınız demektir maşallah diyeyim :nazar:

benimki bunlara ek tv karşısna kurulur ne anlatsan dilemez. şimdi sırası değil der tv izler ...bişey istemez sende benden isteme der. kös kös oturur eve gelince... gıcık oluyom gıcık.. nasıl değişecek buadamlar...eline sağlık hiç duymadım daha... aynı yoldan ben yürüyerek giderim o arabayla beni nie almıyorsun bekle 2 dk deyince aman 15 dk yol millet saatlerce yürüyo nolcek der...ooff sinir oldum... güzel şeyler yazanlara hayran kaldım... bizde şans yok anacım..:nazar:

X