Müjde müjdeee asliii oğluşuna kavuştuuuu....

Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin:nazar: ben ekim annesiydim ama sanırım doğumum eylülde olacak.topiğinize bi bakayım dedim.Allah hepimizi hayırlısı ile kurtarsın

ecenaz çok teşekkür ederim aslı için topik açtığına ben yapamadımmmm
aklım uçmuştu valla anca sayfaya girip yazabildimmmm
veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

aslıcımmm canımmmm saat 10 civarıydı yatıyorum baktım aslı arıyorrrrr
içim kıpırdadı telefondaki annendi ve o mutlu haberi vaerdi bana
inan dünyalar benim oldu arkadaşımmmm
kendim doğurmuş gibi sevindimmmmm
sana yaşadığım heyecanı şuan burda kelimelerle anlatamam
ama tek kelimeyle sağol beni ardığın için haber verdiğin içinnnn
canım benimmm allah analı babalı büğütsünnnnnn
rabbim sağlıklı sıhatli bir ömür nasip etsin ailenize ve oğlumuza
seni çokkkkk sevennnn arkadaşınnn ESRA T.

Allah analı babalı büyütmek nasip etsiin böyle güzel haberler insana çok iyi geliyor

Ayyyy çok sevindim ya....Aslıcım hayırlı olsun, Allah analı babalı büyütsün...Ay sıra bize geliyor yavaş yavaş ya. Ben çok heyecanlanıyorum. ASlıcım resimlerini falan koy merak ettik ya..
Darısı bizim başımıza hayırlısı ile kızlar....
Bende bu akşam gideceğim kontrole.4-9 sezeryan olacağım bende. Bende kimsenin telefonu yok. Anca kendimi toparlayınca internete girer yazarım heralde kızlar...
Hepinize selamlar...:nazar:

aslıcımmm canm benim allah analı babalı büyütsün tatlım..........
gözünaydın..ne desek de kelimeler az kalır...seni ve bebişini çok seviyoruzzzzzzzzzzzzz

arkadaşlarr önceliklee arzucum topic için sana tşk ederimm. arkadaşlarr sonunda doğumumu yaptımm hepinize çok çokk teşekkür ederimm en yakın zamanda doğum hikayemi paylaşacagımm ama mecburiyetten sezeryan oldumm. hepinizin isimlerinizi sabaha kadar saydımm dualar ettim. Allah'ım tez zamanda saglıcakla kurtarsın sizleri. çok güzel bir duygu arkadaşlarr. hepinizi çok öpüyorum en yakın zamanda aranıza dönerimmm. öpüyorum hepinizi.

arkadaşlarr önceliklee arzucum topic için sana tşk ederimm. arkadaşlarr sonunda doğumumu yaptımm hepinize çok çokk teşekkür ederimm en yakın zamanda doğum hikayemi paylaşacagımm ama mecburiyetten sezeryan oldumm. hepinizin isimlerinizi sabaha kadar saydımm dualar ettim. Allah'ım tez zamanda saglıcakla kurtarsın sizleri. çok güzel bir duygu arkadaşlarr. hepinizi çok öpüyorum en yakın zamanda aranıza dönerimmm. öpüyorum hepinizi.

aslıcın nasılsın hoşgeldin ağrın sızın var mı inşallah geçmiştir hepsi...
tebrik ederim tekrar Allah analı babalı büyütmek nasip etsin sezeryan falan önemli değil valla ben de sezeryan oldum son anda ama şimdi hiç birşeyim kalmadı bebeğimiz sağlıklı olsun da gerisini boşver....

:Saruboceq:allah uzun ömür versin:nazar: hayırlı evlat olsun acısını göstermesin gamyoncuiremsuinşallah

darısı bize artıka.s.a.s.:teytey:

X