Müjde müjdeee asliii oğluşuna kavuştuuuu....

ecenas

Canım Kızım _EceNas_
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2008
873
1
hihoyyytKIZLAR SONUNDA CANIM ASLICIMMM DA DOĞRUDU ODA BİR AĞUSTOS ANNESİ ARTIKK,hihoyyyt

DÜN GECE 03 TE SUYU GELMİŞ HEMEN HASTANEYE GİTMİŞLER, BEBEK RAHİME YERLEŞMEDİĞİ İÇİN SEZERYAN İLE ALMIŞLAR,
ÇOK TATLI BİR OĞLUŞU VARMIŞ,
VE TATLI OĞLUMUZ
3120 gr 48 cm boyu ile annesine merhaba demiş,ikiside iyiler aramak isteyenler hemen telefona sarılsınlarrr,,

Tebrikler aslıcımmm, cok cok öpüyoruz seni ve tatlı oğlunuuuu,a.s.

Bu arada sizede anlatayım biz dün aslı ile konuştuk evlerimiz cok yakın bugün ona gidecektik kızımla,
hatta dün aslıya demiştim bak yarına kadar dişini sık gece doğurayım felan deme dedim, ama dayanamış oğluşu annesinin özlemine gece gelivermiş, tekrar tebrik ediyorum canım,öpüyoruzz sizi,

Canımmm hadin gözün aydınn a.s.Allah analı babalı büyütsünn...doğurmayan kalmadı heralde..sıra geldi eylül annelerine Allah onlarında yardımcısı olsunn

KIZ ARZU ASLIYLA SNE YAKINSIN DEMEK..HANGİ HASTANEYE GİDİYOODUU FOTOĞRAFTA GÖRDÜM SİMASI HİÇ YABANCI GELMEDİ SANKİ GÖRMÜŞ GİBİYİM

ayyy canım yaa sonunda aslıcık da oğluşuna kavuştu. ben onu eylül annesi olucak sanıyodum. bak oğluşu üzmedi onu ve ağustosta geldi. canım benim tebrik ederim seni. Allah analı babalı büyütsün...İlk fırsatta arıyacağım seni cnm. Hemen kntr alıyorum :)))

ahayyy süperr ya çok sevindimm , Allah analı babalı büyütsün dün konuştum Aslıyla acaba doğummu yaptıdiye merak etmiştim Eylül Annesi olacaksın derken ağustosu tutturdu , Helal oğluşumuza.

ahayyy süperr ya çok sevindimm , Allah analı babalı büyütsün dün konuştum Aslıyla acaba doğummu yaptıdiye merak etmiştim Eylül Annesi olacaksın derken ağustosu tutturdu , Helal oğluşumuza.

aslıcııııım tebrikler çoook sevindim daha gelmez diyorduk oğluşuna ama çok şükür kavuştun.sağlıkla büyüsün bebeğin

geçmiş olsun canım allah analı babalı saglıkla büyütsün bebişini.a.s.

allah analı babalı büyütsün allah kimseye evlat acısı göstermesin tbrkler cnım tekrar:Merhaba!

aslicim gözün aydin tebrike derim.. allahim anali babali büyütsün.. öpüyorum seni ve minik oglusunu

aslıcııım çok sevindim Allah analı bablı büyütsün inşallaah, öpüyorum senide tatlı oglunuda..

allahım analı babalı büyütsün canım.. çok sevindim.. allahım saglııgından geri koymasın yavrunu.ve senii.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…