Muhteşem Yüzyıl Star Tv

Eski Hürrem Sultan Meryem Uzerli diziden ayrılması sizi nasıl etkiledi ?

• Bir daha bu diziyi izlemem

OY: 54 23,4%
  • Gelen gideni aratacak gibi ama izlerim

OY: 44 19,0%
  • Kimse vazgeçilmez değildir. Emeğe, ekibe saygı aynı keyifle izlemeye devam

OY: 65 28,1%
  • Kararsızım ama eski tadı kalmadı. İzlesem de olur izlemesem de.

OY: 84 36,4%

• Ankete Katılan
    231
bu akşam mahidevranın işi zor yandı valla kaynanasıda onu kurtaramıyacak allahtan süleyman sefere çıkıyor belki yırtar cezadan

her dizi sonunda aşk dedikodusu çıkıyor bunlarda aşık olmasın olursa üzülürüm

II. Selim maaş bağlattması için padişah olması lazım,o padişah olduğunda Hürrem sultan çoktan ölmüş yani oğlununu padişahlığını görememiş,hiç valide sultan olmamış yani..

Eki Görüntüle 133002

1506 yılında doğan hürrem sultan, kanuni sultan süleymanın eşi ve sultan ıı. selimin annesidir. Aslen Rus olan Roxelanne, Hürrem ismini sarayda alır. 15 Nisan 1558 yılında vefat etmiş, Süleymaniye Camii ne defnedilmiştir. İstanbul'un en büyük ve görkemli hamamı olan Hürrem Sultan Hamamı, Hürrem Sultan Mimar Sinan a yaptırmıştır. Bu kolye ona ithaf edilmiştir. Değişik renklerde küçük cam boncuklar ve döküm pullar eşliğinde örülerek oluşturulmuştur..

Alıntı.

Yani o da takıyormuş bujiteri ,yakut elmas zümrüt nereye kadar

artık halvet malvet yok kızlar,padişahımız macaristana gidiyor uzun sürede gelmez...tüm cariyeler .... neyse ya söylemiyim ceza alıcam yoksa

boşuna cariye eğitiminde erkek yasak demiyorlardı....
padişah sefere gittiğinde aldatılmasın diye zaarrr
abowww ne diyorum ben yaaa
hepten cozuttuk

Mahidevran Hürremin yüzünü dağıttı baya ya Sülüman bakmazssa bidaha :18:

o resimleri istemiyoruz ressamları şikayet edelim

edelimm o ne ölee aaa hakarett neyım gibimmm

toplumsal ahlakımızı bozacak diziye saatler kaldı:86:
daha çok halvet istiyorum:121:hürrem padişahı nasıl köle yaptı öğrenmek istiyorum:113:

bende istıyorummm bendeee halvetee az kaldııı:83:

artık halvet malvet yok kızlar,padişahımız macaristana gidiyor uzun sürede gelmez...tüm cariyeler .... neyse ya söylemiyim ceza alıcam yoksa

söle söleeee

bu akşam ne günüüüüüüüü

halvetlerr ölmemeliii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…