Muhteşem Yüzyıl Star Tv

Eski Hürrem Sultan Meryem Uzerli diziden ayrılması sizi nasıl etkiledi ?

• Bir daha bu diziyi izlemem

OY: 54 23,4%
  • Gelen gideni aratacak gibi ama izlerim

OY: 44 19,0%
  • Kimse vazgeçilmez değildir. Emeğe, ekibe saygı aynı keyifle izlemeye devam

OY: 65 28,1%
  • Kararsızım ama eski tadı kalmadı. İzlesem de olur izlemesem de.

OY: 84 36,4%

• Ankete Katılan
    231
Arkadaslar Meryem Uzerli'nin Almanya'da oynadigi filmler ve dizileri gösteren bir video buldum

[video=dailymotion;xg3sby]http://www.dailymotion.com/video/xg3sby_meryem-uzerli-nin-oynadyyy-dizi-ve-filmler-hurrem-sultan_people[/video]

İşvelı olacaksın eprılı olacaksın..

Ilk sabahında taklıdler... yapıp adamı eglendırdı.

Kızlar ya bizim sülümanlarda bize böyle yüzük alırlarmı acaba anam neydi o öyle kocaman resmenn

Bu Meryem Uzerli Türk mü yoksa Türk-Alman ortak yapımı mı?
Çok güzel kadın, en güzel hali kızıl saçlı yani şu anki Hürrem hali, dizide ki Rus aksanı da çok iyi, ben ilk bölümü izlediğimde Rus asıllı falan sanmıştım. Rolünün hakkını veriyor.

son cümle için alkışlamak istedim sizi...:81:

bu yazı için teşekkürler...çok beğendim...

Eki Görüntüle 125816

bole bı padısah nasıl dans ettırıp bıde aralarından her seferınde baskasını secıp bırlıkde olur nasıl bı karalamadır bu

karalama?? :))

açın okuyun, araştırın nasıl oluyormuş..........

zevkle izledim diziyi bu bölüm de....gerçekten büyük emek var....kıyafetler,takılar müthiş...o takıların hepsi gerçek bu arada.....

dizinin ilerleyen bölümlerinde yukarıdaki yazıda geçen olaylar gerçekleşecek diye tahmin ediyorum...hürrem ve ona bağıntılı olaylar....e tabiki giriş kısmında bu tür sahneler olması doğal bu durumda....kanuninin hürreme aşkının başlangıcı ve ilerleyişi bi şekilde anlatılmalı değil mi?ama ilerleyen bölümler çok heyecanlı ve entrikalı olacak bence....

artı bir "dizi" için gayet güzel senaryolaştırılmış ve gayet güzel işleniyor....sonuçta bu bir "dizi".....kanuninin hayatını ve tarihi anlamdaki önemini anlatan bir belgesel değil.....

süleyman padişah olarak çok başarılıymış muhteşemmiş gerçekten ben dizide abartı olduğunu düşünmüyorum

bu diziden sonra benim herifi cariye merakı sardı.sanki 5 vakit namazını kılıyomuş gibi dinde cariye araştırmasına girdi
bi demez mi şimdi ben rusyadan cariye getirtsem oluyomuş işte diye.
sanki kölelik devam ediyo da
dersin beyim de padişah
yaw bunlara bakıp iyicene havaya giriyolar bunlar bee

Onu bende henüz cözemedim canim.Demin biyografisini okudum.Türkce'si maalesef pek iyi degilmis.Temel bilgiler bildigi yaziyordu.Bari Türkiye'de kaldigi sürece Türkce ögrensin demi ama.Ben Almanya'da yasayan bir Türk olarak burada Türk dogupta Türkce bilmeyenleri kiniyorum resmen.Benim cocuklarimin Türkcesine de özen gösteririm.

Valla bebeğim doğduğundan beridir ilk izlediğim dizi cidden muhteşem!
Nasıl güzel edası var Hürremin bakışları dansı muhteşem çok çekici..:93:
Yanlız Süleymanda yakışıyor makamına..Oldukça asil duruyor kararlı hırslı azimli Padişahım sen çok yaşa! Ve başlayan aşk olaylar aslında bundan sonra başlıyor..Aşk başladıktan Hürrem eş olduktan sonra savaşların ardı arkası kesilmeyecek ve bu kararların bir çoğunda Hürreminde payı olacak..Yani diziye hemen ilk 2 bölümde karar vermek tarihle bağdaştırmak bence mantıklı değildi..
Emin olun konu muhteşem adı gibi Muhteşem bir yüzyıl..Yapacakları Süleymanın daha geride gücü aldığı yer belli muhteşem hırslı bir kadın var arkasında..Aslında Hürrem bir nevi haremide ortadan kaldırıyor:)Neyse çok anlatmıyayım izleyelim görelim
Ve çok keyifliydi görselliğine bayılıyorum
Ya kendimizede pay çıkartalımmı bayanlar Biz istedikmi yapamayacağımız şey yoktur!!

bende güzelim,cilveliym ama şansta olcak:95:
nerde o talih

ona ne şüphe....de şans olmayınca talih yoksa bakaaar durursun ayna karşısında boş parmağa, kafan kadar bi taş taşımak varken....haaaahaha....haklısın ne diyem...

hürremdeki şansa bak, o komacan taşlı yüzüğü değil koskoca imparatorluğu alacak nereyse :26:

hem orayı aldı hemde geldi gündeme oturdu
ne hatunmuş arkadaş

dizinin her bölümü sinema filmi tadında sonraki bölümlerini heyecanla bekliyorum reyting rekorları kırakcak eminim tabi kaldırılmazsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…