Muhteşem Yüzyıl Star Tv

Eski Hürrem Sultan Meryem Uzerli diziden ayrılması sizi nasıl etkiledi ?

• Bir daha bu diziyi izlemem

OY: 54 23,4%
  • Gelen gideni aratacak gibi ama izlerim

OY: 44 19,0%
  • Kimse vazgeçilmez değildir. Emeğe, ekibe saygı aynı keyifle izlemeye devam

OY: 65 28,1%
  • Kararsızım ama eski tadı kalmadı. İzlesem de olur izlemesem de.

OY: 84 36,4%

• Ankete Katılan
    231
mhidevran duygularıyla,hürrem mantığıyla hareket ediyordu güya, mahidevrana döndü iyice.

vqr11e.jpg

özellikle pc den kopyalayıp büyülttüm resmi
maria ya benzettim yatan kişiyi:26:

Gülnihale benziyor bu ya mahidevranın yanakları bu kadar şişko değil ..

Bence hürrem rüya görmiştür şimdi gıcık ya herkese ...

hürremde şehzade doğurdu ama onun önünde kimse eğilmiyor.mahidevranın önünde herkes eğiliyor ya haseki sultan olduğu içinmi.hürreme hala haremden herhangi biriymiş gibi davranılıyor.mahidevranı sildi sülüman.hürrem haseki olsa ya ozaman.sülümanın hürremi haseki yaptım diye ilanmı etmesi gerekiyor acaba

hürremde şehzade doğurdu ama onun önünde kimse eğilmiyor.mahidevranın önünde herkes eğiliyor ya haseki sultan olduğu içinmi.hürreme hala haremden herhangi biriymiş gibi davranılıyor.mahidevranı sildi sülüman.hürrem haseki olsa ya ozaman.sülümanın hürremi haseki yaptım diye ilanmı etmesi gerekiyor acaba

Şöyle bir fark var sanırım ondan henüz itibar görmüyor Hürrem. Mahidevran zaten başka saraydan da sultan olarak gelmiş Kanuni'nin sarayına yani cariye değilmiş Hürrem gibi. O yüzden ona daha da saygı gösteriliyor bir de ilk şehzade annesi olduğu için. Hürrem bir cariye olduğundan ve tabi ki yaptığı saygısızlıklardan o mertebe de görülmüyor ancak sadece Valide Sultan öyle görmüyor diğerleri el pençe duruyorlar Hürrem'in yanında. Cariyelerin kalfası Hürrem'i kolundan çekiştirince ben şehzade annesiyim birşey yapamazsın deyince öyle kalakaldı. Herkes emrinde aslında ama Valide Sultan bunu kabul etmek istemiyor. Yakında alır ağzının payını o da..

bence de gülnihal o:KK47:,bence gerçek te o kadar hırçın olamazdı hurrem:KK68:,daha sultan olamadı:KK55:,bence abartmışlar:KK23:,ne desem boş:KK53:,nasıl olsa çarşamba günu kilitleniyoruz tv:KK19:,sülleymaaan:KK54:,hürrremmmm:86:

Hürremin gördüğü kesinlikle hayal bence.yapmak istediğinin hayalini kuruyordur..fragman yanıltmacasıdır herzamanki gibi...mahiyi o hale getirecek olsa bile, valide sultan devreye girer gibi geliyor bana..:KK31:

kızlar o yatakta yatan mahidevran olamaz, hem benzemiyor, hem mahidevranın yanına bu kadar sokulamaz,hem de bu gidişle sultan değil köle olucaksın diyor maria bu yani..hem bence bu bölümde mahidevranla değil mariayla uğraşıcak hürrem..yalnız anlamadım niye kanuniye o aynayı verdiğini..kanuni de aptal mı , anlamıyacak mı o aynanın zehirli olduğunu,aynanın zehirli olması da bir ilginç..saçmalamışlar azıcık..

yaptığı ukalalıklarından dolayıdır demek istiyorum..inşallah mahiyi o hale getirdiği gerçeğinden dolayı değildir:KK59:..yani mahiye bişey olmasın.:KK50:.hürreme herşey olabilir.:KK52:.

valla hürremden herşey beklerim ben yapar mı yapar

o yatakta yatan Ayşe olabilir bence daha önce altın yoldan geçmiş biri gene geçmiştir belki diye önce onun üstüne gitmiş olabilir hürrem

kizlar gercek Hürrem saraya geldiginde sadece 14 yasindaymis.
14 yasinda bi cocuk Kanuniyi parmaginda oynatip esinden sogutmus düsünsenize...

o yatakta yatan maria diye tahmin ediyorum ... hürrem gerçek yuzunu gösterdi hatundan tiskinti geldi bana yaaa çirkef şey ! :KK19:

kizlar gercek Hürrem saraya geldiginde sadece 14 yasindaymis.
14 yasinda bi cocuk Kanuniyi parmaginda oynatip esinden sogutmus düsünsenize...

hürrem 14 yaşında gelmiş olabilir ama hürrem geldiğinde kanunide o yaşlardaymış diye biliyorum ben.henüz padişah olmamıştı.dizide her zamanki gibi yanlış aktarmışlar.hürrem geldiğinde yavuz sultan selim hala tahttaymış

bencede o gülnihal sendin o diyo hürrem mariaya kızlar şimdi fragmanı izledim bende ama niye o zehirli aynayı verdi bence sülüman gitti mariayla beraber oldu diye :KK34:
zoruna mı gitti hürrem diyesim geldi bi ann :KK53:

muhteşem yüzyılı hala çekemeyenler var:82: halit ergenç iyi oyuncu değilmiş:KK37:

ee hürrem diyor ya valide sultana, siz beni delirtmeye çalışıyorsunuz biliyorum ben gibi birşey söyleyince tokatı yiyor..heralde mariayı o hale soktuğunu valide sultana yetiştirdiler..

X