Muhteşem Yüzyıl Star Tv

Eski Hürrem Sultan Meryem Uzerli diziden ayrılması sizi nasıl etkiledi ?

• Bir daha bu diziyi izlemem

OY: 54 23,4%
  • Gelen gideni aratacak gibi ama izlerim

OY: 44 19,0%
  • Kimse vazgeçilmez değildir. Emeğe, ekibe saygı aynı keyifle izlemeye devam

OY: 65 28,1%
  • Kararsızım ama eski tadı kalmadı. İzlesem de olur izlemesem de.

OY: 84 36,4%

• Ankete Katılan
    231
acaba ibrahim de mahidevrana yardımmı edicek artık

hürrem süleymana ibrahimin kellesini vurdurtcakmış ilerleyen bölümlerde herhalde

ben 3 kıtap okumustum hurrem hakkında...dızının hıc bırıyle alakası yok...
bılınen gercek kanunı ıbrahımı(sadrazamken) bır ıftara cagırıp orda bogduruyor cellatlarına ama dızı nasıl olacak acaba:26:

evet dizinin pek alakası yok haklısın ayrıca savaş sahneleri daha ii olabilirdi animasyonlar çok zayıf bence bi de 300 spartalı filminden bazı sahneler aynı nerdeyse ama yine de güzel dizi

bende aynı fikirdeyim,mahidevran çok sinsi kıskanç,kötülük akıyor yüzünden...

bende aynı fikirdeyim,mahidevran çok sinsi kıskanç,kötülük akıyor yüzünden...

ama sultan hurremı gorene kadar mahıdevran la olan askları dıllere destandı..su an yasadıklarını padısah olmadan once mahıdevranla yasıyordu..bende mahıdevranın yerınde olsam aynılarını yapardım...bı anda koca ask bıtıyor..cok aşık bır kadının hallerı bana gore

kızlar benim anlamadığım şu ibrahim neden mahidevranı bu kadar koruyor?

hürrem iyi hoş ama bi de ölee havalanmasa daha çok sevilir tabiki hiç bişey onun suçu değil sülüüman onu seçti ama mahidevran için ne zordur yaa valla bu akşam ölmeyeceğini bile bile ben de ölmesini istedim

Toplam 29 kullanıcı konuyu okuyor. (20 üye ve 9 ziyaretçi)

jennifer1905,Gem,keykey,smile24,TatLiGaci,gulcan10,nazli1982,dejavu_one,ladygeorgia,Philemon,akillibidik8,kardelen49,burningflame,sophia92,strawberrylips,ZehRRRa,sibelce0,devran_26,

ılk gunden berı mahıdevranı tanıyo..ee hurrem cıkana kadar herkes onu sevıyor zaten..mustafa doguyo..onunla ıbrahım cok ılgılenıyor..eskı dostluk desek yeter heralde ...

manisada ibrahim hünkar ve ailesini korumakla hükümlüymüs cünkü.
simdi hünkar hürremi seviyor diye verdigi yemini ve sözü unutup mustafa ve mahidevrani silsin mi?

zaten bu yüzden ölecek. cünkü mustafa büyüdükce hep onu koruyacak, kollayacak.
hürremde mustafayi istemedigi icin hep catisacaklar ve o yüzden öldürtecek.
ibrahim varken mustafayi öldürtemem diye hürrem önce pargaliyi ortadan kaldirtacak

evet ya sonra da kendi oğluna mustafayı öldürtüyomuş di mi

Mahidevran'ı bende elbette haklı buluyorum souç olarak kimse eşini paylaşmak istemez hemde bir anda böyle ortaya çıkınca ancak Mahidevran'ın hakkını arama yöntemleri yanlış. Böyle yaptıkça kendini daha da küçük düşürüyor ve onun kıymetini arttırıyor farkında değil bu yüzden Mahidevran'ı sevmiyorum Hürrerm çok tatlı. Evet çok stratejik davranıyor ama aslında farkındaysanız kendisine kötülük edenlere kötülük düşünüyor. Sülüman'a neden aşık oldu iyi bir adam olduğunu anladığı için. Şimdi Mahidevran tüm bunları yapmışken, İbrahim olayları kapatmışken nasıl sevsin onları. Hem Hürrem olmasa başkası olacaktı padişah olunca her gece başka kız geçiyordu odasından onlardan biri de hamile kalabilirdi gözdesi olabilirdi yani Mahidevran olayı zaten bitmişti onun için daha Hürrem yokken bile ona sıcak davranmıyordu aşk bitmiş yanii.. İbrahim'e uyuz oldum yaaa... Ailesi gibi gördüğü için saklamışmış sanki anlamadı Sülüman.. Gülşah'a da birşey olmadı görsün Mahiyi yi nasıl harcadı anında sen yaptın dedi.. İlerisi çok heyecanlı olacak.

bugünkü bölümde çok ağladım....kanuni'nin hürreme olan aşkına...mahidevranın aşk acısı çekmesine ve çaresizliğine...birine böylesine aşıkken sevdiğinin başkasını sevmesi ne kadar da acı....

buda gösteriyorki ibrahim padişaha değil mahidevrana sadık
ibrahim madem padişahın kardeşini seviyor,ya padişaha açılacaktı
yada padişahın kardeşinden uzak duracaktı.çünkü burdada padişahın arkasından iş
çevirmek oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…