Muhteşem 5'li

trianofiliz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2011
245
0
Arkadaşlar, aktarın camında "garantili zayıflama çayı" yazısını görünce denemek istedim. Muhteşem 5'li diye karışım hazırlamış. Beşi bir yerde çayına benziyor. İçinde mate yaprağı, yeşil çay, funda yaprağı, biberiye ve tarçın var. Yemeklerden en az yarım saat önce içiliyor ve 1 ay devam ediliyor. 2-3 gün ara veriliyor ve istenildiğinde devam ediliyor. Belki karışımı bilen vardır ama bende işe yarayınca paylaşmak istedim. Benim normal kilom 52'di ama biraz dikkat etmeyince 57'ye çıkmıştım. Tam 1 aydır bu karışımı içiyorum. Şimdi 54 kiloyum. Yediklerime dikkat ettim ama çok da abartılı diyet yapmadım. Örneğin sadece sabah kahvaltısında ekmek yedim, akşam 7'den sonra hiçbir şey yemedim. Bende ciddi kabızlık problemi vardı uzun süredir. Çok iyi geldi.Umarım herkeste işe yarar...

Bitki çayı içmeye bayılıyorum ama zayıflama amaçlı kullanamadım malesef. Nezaman niyet etsem üşengeçlikten aksattım. Şimdi böyle açıklayınca beni heyecanlandırdın yarın hemen alıp başlamak istiyorum. 5 kilo versem yeter bana offf Umarım sabah başlayıp akşam pes etmem :KK9:

Evet kızlar, aynı oranda karıştırılıyor. 1 bardak kaynamış suya 1 tatlı kaşığı koyup 10 dakika dinlenmeye bırakıyoruz. Zaten otların çöktüğünü görürsünüz. Tadını ben beğendim, çay bağımlısı biri olarak normal çayı tercih etmiyorum artık. Karışımı içtiğimden beri şişkinlik falan gitti. Hatta ilk zamanlarda acaba sadece suyu mu attım diye düşünüyordum ama benim ihtiyacım olan metabolizmamın hızlanmasıymış. Kiloları da bu yüzden almışım. Çünkü son 1 yıldır kabızlık, şişkinlik, mide problemleri yaşıyorum. Mide sorunu olanlar da kullanabilir bende ülser olduğu halde hiçbir zararı olmadı. Yalnız hamile olanlar ve emzirenler kullanmamalıdır diye not var açıklamalarda.

Bitki çayı bağımlısı oldum bende diyet yapalı..Aktara yaptırayım bende bu çaydan..
Günde 3 defa mı içeçeğiz bu çayı??

X