Muhafazakar otel Bungalow önerisii acill

Goookceeeee

Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2023
66
32
24
Merhaba arkadaşlar gidip memnun kaldığınız muhafazakar alkolsüz oteller var mı şehir farketmiyor. Bungalow da olabilir ama şu zamanda sitelere güvenemiyorum dolandırıldım diye. Aslında bi yığın otel var ama ya çok pahalı ya da yorumlarından emin olamıyorum. Normal standart bi otele de gitmek istemiyorum eşim ve çocuğumla gidicem o yüzden muhafazakar tercih ediyoruz. Tavsiyeleriniz bekliyorum

Muhafazakar ne oluyor be gitsenize işte dümdüz bir otele. Siz içmediğiniz sürece kimse sizi zorla alkole boğmayacak hatta insanların canına minnet. Kaç kere otele gittim hiçbir zaman da muhafazakar birinin sorun yaşayacağı bir olay görmedim orda içen insanlar da kendi halinde içiyorlar işte.

Merhaba arkadaşlar gidip memnun kaldığınız muhafazakar alkolsüz oteller var mı şehir farketmiyor. Bungalow da olabilir ama şu zamanda sitelere güvenemiyorum dolandırıldım diye. Aslında bi yığın otel var ama ya çok pahalı ya da yorumlarından emin olamıyorum. Normal standart bi otele de gitmek istemiyorum eşim ve çocuğumla gidicem o yüzden muhafazakar tercih ediyoruz. Tavsiyeleriniz bekliyorum
Acentelere sorun onlarla dolandırılma ihtimaliniz yok, biz hep acentenin (ünlü bilinenler) ofisine gidip fikir alıyoruz. En son internet üzerinden kendimiz alıyoruz tatili yine onların online platformları üzerinden. Oteli de arıyoruz bilgi alıyoruz, hem fiyat olarak kendisi üzerinden ne kadar diye vs..

Muhafazakar ne oluyor be gitsenize işte dümdüz bir otele. Siz içmediğiniz sürece kimse sizi zorla alkole boğmayacak hatta insanların canına minnet. Kaç kere otele gittim hiçbir zaman da muhafazakar birinin sorun yaşayacağı bir olay görmedim orda içen insanlar da kendi halinde içiyorlar işte.
İçki satılan yerlerde bir şey yemiyordu bir tanıdığım. Sanırım öyle bir durum. Onun inancı bu.

Airbnb den bungalov bakabilirsiniz. Bir sorun olursa muhattap olacağınız bir kurum var en azından

halalbooking sitesinden rezervasyon yapabilirsiniz. Sadece alkolsüz oteller listeleniyor. Kullanıcı fazla olduğu için de bol bol yorum okuyabilirsiniz.

İçki satılan yerlerde bir şey yemiyordu bir tanıdığım. Sanırım öyle bir durum. Onun inancı bu.
Tabi o da var ama daha çok giyiniş tarzından dolayı hem çoğunluğun turist olduğu sürekli içip dans ettikleri herkesin açık olduğu bir ortamda enazından tatil için tercihen bulunmak istemem hem de haşemayla denize havuza girerken rahat hissetmek isterim öcüymüşüm gibi bakılmadan garipsenmeden

halalbooking sitesinden rezervasyon yapabilirsiniz. Sadece alkolsüz oteller listeleniyor. Kullanıcı fazla olduğu için de bol bol yorum okuyabilirsiniz.
Zaten kaç gündür bakıyorum oraya hatta 2 3 otel beğendim orta fiyatlı ama Google üzerinden yorumlara bakınca hevesim kaçıyor arada kötü yorum görünce. O yüzden giden tecrübe eden birinin olması daha iyi

Olay zaten içki değil dediğiniz gibi ben içmedikten sonra zorla sokmayacaklar ağzıma. Ama ben senede 1 kere gittiğim tatilde kendimi rahat hissedeceğim bi yeri isterim. Açıkçası kimsenin hiçbi yerini görmek istemiyorum kimseye lafım yok saydı da duyuyorum ama benim tercihim bu. Ve alkol dahil olan otellerde zaten çoğunluk turist var. Bu yüzden tercih etmiyorum inancım bu yönde

Ufkunuzu genişletmenizi öneririm.

Tabi o da var ama daha çok giyiniş tarzından dolayı hem çoğunluğun turist olduğu sürekli içip dans ettikleri herkesin açık olduğu bir ortamda enazından tatil için tercihen bulunmak istemem hem de haşemayla denize havuza girerken rahat hissetmek isterim öcüymüşüm gibi bakılmadan garipsenmeden
Öyle düşünmeyin tekrar söylüyorum kaç kere gittiysem en az beş altı tane haşemalı kadın görürdüm ve ne birileri onlara bakıyor ne olar birilerine bakıyor. İstediğiniz otele gidin zaten fikrinizi değiştirmek için demiyorum ama kimse sizi dışlamayacaktır öcü demeyecektir onu anlatmaya çalışıyorum. Ben haşemalı kadınlara en son annem için haşema modeli baktığımda bakmıştım :KK70: Hatta bir bayanın öyle güzel bir haşeması vardı ki bikiniyi çıkartıp giyesim gelmişti ( halbuki kapalı giyinemem sürekli daralır bunalırım ) :KK70: Geri kalanı sizin düşünceniz tabi eskisi gibi değil insanlar evet hala kutuplaştırmaya çalışanlar çok fazla ama yine de daha bilinçli nesiller olduğumuzu düşünüyorum ben. Kimse kimseye karışmıyor herkes gönlüne göre giyinebiliyor ve bu durum çok güzel. Bozmaya çalışanın da allah belasını versin zaten :')

Ufkunuzu genişletmenizi öneririm.
Üzgünüm ama ben otele gittiğimde kapalı kadından rahatsız olmuyorum kapalı kadının da benden rahatsız olacağını düşünmemiştim. Bunun ufukla bi ilgisi olduğunu düşünmüyorum herkes kendinden bilir işi. Asıl sana zararı dokunmayan normal birinden rahatsız olan kişi ufkunu genişletmeli. Genişletemeyen de anlaşılan farklı yerler tercih ediyor kimin ne yaptığı beni ilgilendirmez kendisi çekiniyorsa diye kendimce sorun yaşamayacağını açıklamaya çalışmıştım ben konu sahibinin niyeti başkaymış. Asıl o bizden rahatsız oluyormuş.

Zaten kaç gündür bakıyorum oraya hatta 2 3 otel beğendim orta fiyatlı ama Google üzerinden yorumlara bakınca hevesim kaçıyor arada kötü yorum görünce. O yüzden giden tecrübe eden birinin olması daha iyi
Ya onun olayı şöyle; her müşterinin beklentisi farklı oluyor. Beklenti yüksek olunca yaşadığı hayal kırıklığı ile her şeyi kötü görebiliyor. Eğer bütçe çok yüksek değilse tüm müşterileri memnun edebilen bir yer bulmak maalesef zor. Burada sizin hassasiyetiniz önemli. Mesela tuvalet temizliği kırmızı çizginiz ise ve yorumlarda en az 3 kişi bu konudan yakınmışsa orayı elersiniz. Fiyat performans oteli bulmak önemli.

Bu ne tuhaf bir üslup

Sadece içki mevzu değil ama çok bilmişlik yapmak bedava

Üzgünüm ama ben otele gittiğimde kapalı kadından rahatsız olmuyorum kapalı kadının da benden rahatsız olacağını düşünmemiştim. Bunun ufukla bi ilgisi olduğunu düşünmüyorum herkes kendinden bilir işi. Asıl sana zararı dokunmayan normal birinden rahatsız olan kişi ufkunu genişletmeli. Genişletemeyen de anlaşılan farklı yerler tercih ediyor kimin ne yaptığı beni ilgilendirmez kendisi çekiniyorsa diye kendimce sorun yaşamayacağını açıklamaya çalışmıştım ben konu sahibinin niyeti başkaymış. Asıl o bizden rahatsız oluyormuş.

Sence insanlar sadece kapalı olmayan kadınlardan rahatsız olduğu içinmi böyle bi otel ister?
En basiti belki içkili ortamlara girmek istemiyor? Belki dansözlü meyhane tarzı eğlence değilde ilahili birşeyler dinlemek istiyor?
Belki sadece kadınlar olduğu için havuza bikinili girmek istiyor?
Gibi gibi gibi daha birsürü örnek var.
Nasıl içki meyhane disko tarzı seven insanlar öyle oteller tercih ediyorsa tam tersi olanlarda ona göre bi otel ister. Otel sadece yatmak için kullanılmaz tatilde. Akşam programlara katılır insanlar- eğlencelere katılrı- havuzu bilmem ne.

Ya kadının tercihi bu yönde niye karışıyorsunuz anlamadım? Kime ne istediği otele gider herkes. Sen ben tercih etmiyoruz diye kadın da bizimle aynı mı düşünmek zorunda?
Benim bungalow evlere hiç kanım ısınmıyor.
Fakat muhafazakar konseptli otel de bilmiyorum ama size önerim en lüks otellerin bile şikayetleri oluyor çünkü insanlar çeşit çeşit, sizin sorun görmediğinizi başkası sorun olarak görebiliyor. Bu çok normal. Şikayetler hep aynı sebepten değilse ve azsa çok da takmanızı önermem

İşte bahsettiğim tam olarak bu. Tatil yapacağım yeri kendi görüşüme göre seçtiğim zaman ufkumu genişletmemiş kendimi geliştirmemiş oluyorum siz ve ortak görüşte olduğunuz kişilerin gözünde. Sizin muhafazakar bi otele gitmemeyi tercih etme hakkınız var ama sanırım benim içkili oteli tercih etmeme hakkım yok öyle mi? Çünkü mecburum içkili ortamda durmaya, mecburum tatil yapıyorsam herkesin her yerini görmeye ve tabi mecburum tatilde bile muhafazakarlığı tesettürü cahillik olarak gören insanların iğneleyici bakışını çekmeye. Çok komiksiniz gerçekten. Keşke fikrinizi olmadığı bu konuya yorum yazarak kendinizi yormasaydınız. İnsanlığa olan inancım zayıfladı tekrar ve tekrar.

Ya kadının tercihi bu yönde niye karışıyorsunuz anlamadım? Kime ne istediği otele gider herkes. Sen ben tercih etmiyoruz diye kadın da bizimle aynı mı düşünmek zorunda?
Benim bungalow evlere hiç kanım ısınmıyor.
Fakat muhafazakar konseptli otel de bilmiyorum ama size önerim en lüks otellerin bile şikayetleri oluyor çünkü insanlar çeşit çeşit, sizin sorun görmediğinizi başkası sorun olarak görebiliyor. Bu çok normal. Şikayetler hep aynı sebepten değilse ve azsa çok da takmanızı önermem
Çok teşekkür ederim umarım sizin gibi insanların sayısı çoğalır💕 insanlar geliştiğini çağdaşlaştığını sanarken aslında tam tersine gidiyor ama farkında değiller gerçekten hiç anlamıyorum

X