Muğla lılar Buraya Baksın !

Çok iyiymiş tekne turları , çoğunluk ne derse öle yapalım bakalım :) teşekkür ederim

Çok denizde yüzme taraftarı değiliz eşimle çok sevmiyoruz . Sadece oraya has yerleri görmek istiyoruz. Saklıkent kanyonu gibi misal , oturup manzaranın tadını çıkartalım , kıyıda akşam yemeği yiyelim gibi düşünüoruz

Sakin/ kendi halinizde huzurlu bir tatil mi seviyorsunuz yoksa müzikli eğlenceli hoplamalı zıplamalı tatil mi seviyorsunuz?
sakin , huzurlu, doğa ve deniz iç içe aynı zamanda gezip görebileceğimiz yerlerde olmalı , izm.den gelicez o yüzden denizde yüzüp vakit öldürmek istemiyoruz

Uygun fiyatlı pansiyon yada butik otel önerileri varsa alırım ben de biz de Akyaka dan başlayıp Kaş a kadar arabayla istediğimiz yerde kala kala tur yapmayı düşünüyoruz.

sakin , huzurlu, doğa ve deniz iç içe aynı zamanda gezip görebileceğimiz yerlerde olmalı , izm.den gelicez o yüzden denizde yüzüp vakit öldürmek istemiyoruz
Öyle güzel bakir koylar var ki, suya girmeden duramazsınız... Datça ya da Bozburun tavsiye ediyorum. Arabayla gidip kıyı köşe dolaşırsınız zaten bir hafta yetmiyor. Tekne turları var koy köşe gezdirir. Köylere gider doğal yiyeceklerden tüketirsiniz, ahtapot karides gibi deniz ürünlerine doyarsınız. Bol bol kedi göreceksiniz :) https://www.gezilesiyer.com/muglaya-yolunuz-duserse-gezilecek-25-yer.html şöyle yerler var. Yollar bol viranjlı biraz yoruyor ama kesinlikle değer.

Biz balayına fethiyeye gitmiştik.
3 yaz önce de marmarise gitmiştik. Çevresini de gezdik. Bana daha aktif geldi marmaris.

Ben bar gece kulübü falan pek aramam. Eşim de pek zevk almaz ama o konuda da merkezi baya aktif. Bir akşam gittik sadece..

Arabamız yoktu o zaman kiralayıp gezdik.
Akyakaya bayılmıştım. Çok güzel bir sahil kasabası gibi..

Iki sene önce balayina gittik esimle fethiyeye. Ölüdeniz otelimize aracla 10 dk uzakliktaydi. 1 hafta kaldik ve inanin doymadim. Rafting, çamur banyosu :), yamac paraşütü (en unutulmaz olani:), safari (tlos antik kent, yakakoy, saklikent), tekne turlari (kelebekler vadisi, akvaryum koyu, st. nicholas adası, deve plajı ve soğuk su), balik halinde kendi sectigimiz baligi pisirtip yemek, ve birazcik da deniz :) cunku dalgasiz ve sig temiz bir denizi var. Off anlatirken ozlemim costu costu bebegim buyuse de yine gitsek :)

inceledim linki çok yararlı bence teşekkür ederim

bende fethiye merkezdeki yerlere bakınıyorum bakalım

ayyy çok güzel ya keşke 4 günde bizde hepsini sığdırabilsek

ölüdenizde ile fethiye merkeze ulaşım rahat olur mu dolmuşla falan geç saatlere kadar otobüs bişi var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…