Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

KIZLAR BİŞİ SORCAM YAA:
YANLIŞ HATIRLAMIYOSAM DÜN Bİ MAİL GELDİ MÜGE YE VE MÜGE O MAİLE ÇOK ŞAŞIRDI MAİLİN ARAŞTIRILMASINI SÖLEDİ VE GÜLDÜ
DAHA SONRA O KONUDAN HİÇ BAHSETMEDİ DİKKATİNİZİ ÇEKTİMİ HİÇ
BEN MERAKLE BEKLERKEN HİÇ BİŞİ SÖLENMEMESİ DE GARİP:sm_confused:

tamam kadına belki haksız yere tepki vermiş olabilirler ama oda o zaman madem suşsuz adam gibi tlf konuşsaydı hep kapatmak ister gibi hızlı hızlı konuşuyordu mügeyi bile çıldırtmıştı hatta bi söylediği diğer söylediğini tutmuyordu.benim de komşumun başına böyle birşey gelse belki bende korkar taşınırdım ordan ama sevilay çok samimilerdi bizden çıkmazlardı dedi oda merhabamız vardı dedi anlamadım

evet canım bir görüntülerden bahsetmişti belkide çok önemli bir ipucu olduğu için gizli tutuyor olabilirler emniyetle iş birliği içinde olduğu için

evet canım bir görüntülerden bahsetmişti belkide çok önemli bir ipucu olduğu için gizli tutuyor olabilirler emniyetle iş birliği içinde olduğu için

aynenkaydirigubbakcemile5
çünkü çok yaklaştığını 1 2 kerede olsa çaktırmadan söylüyo

Bak hala kit kafa tanimadigi erkegi eve almaz olmaz diyor Sevilay Allahin gerisi ordamiydin bilmiyorsun nasil kesin konusuyor

tam sevilayı sıkıştırdı müge yine reklama girdi bence düğüm seviylayda mügede öyle düşünüyor bence

kesinlikle katılıyorum müge tecrübe sahibi oldu bu programda genelde kendisi orda hep katilerle ya yüzyüze oturdu yada tlf konuştu temkinli davranıyor sevilaya çok iyi yaklaşıp ağzından laf almak isteyebilir ben sevilayın yüzde yüz bişeyler bildiğini düşünüyorum acaba küçük kız kardeşini dinledimi polis sevilay ogün dışarı çıkmış mı? çünkü olurya cinayeti sevilay işledi diyelim 1.İHTİMAL!! SEVGİ HANIMIN ADEMLE BİR İLİŞKİSİ VARDI sevilay bunu öğrendi ve annesini öldürdü!!!! evdede biraz önce söylediği gibi yedek kıyafetleri vardı giyip çıktı bacalarıda kendi yaptı evide dağıttı hırsız süsü verip zaten akli dengesi bi tuhaf bu kızın 2.İHTİMAL!!! yada sevilay annesiyle zaten anlaşamıyormuş annesine yine beni sen yaktın deyip ondan intikamda almış olabilir valla müge bizi çıkarsın oraya iyice dedektif gibi düşünür olduk

O ayakkabilarin sahibi cikmaz meydana tabi iliskisi meydana cikicak.Kadin o kisiyi eve o kadar rahat aldiki ayakkabilarini bille duzeltti

kocasıda çok ağlıyormuş sevilay demişti biraz önce de saçları bembeyaz oldu falan diyerek babasını anlatmıştı...

artık dayanamıcam bu kız gerçekten gerii anlamıyo hiçbişeyy insan bakmazmı evindeki bıçağa ben bile bitane kaybolsun farkederim yaniii ben evlendim ama hala annemin evinde bişey kaybolsa farkederim bu kız ne salak yaaa gelde deme off çok sinirlendimmmm

Polis baktı diyor.
Senin evindeki bıçağı polis ne bilsin..
Kabus gibi Sevilay..!!

rahmi özkanda miğdemi bulandırdı benim göğsünü açmış birde nuri alço gibi altından bişey takmış çok itici adam

sevilay cinayeti işlediyse evde yedek kıyafeti varmış çokta rahat bi şekilde üstünü değiştirip o evden çıkabilir valla bu kızda düğüm çözülecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…