Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

hepsi saçma sapan konuşuyo ramazan çıkmasın kim konuşursa konuşsun.....boshayallersmile

ramazanın ne konuştuğunu anlayamıyorum ben zaten müge tekrarlamadığı sürece...
o adamda bişi var ama hayırlısı mügede sevmiyo gibi geliyo bana

aynen canım yaa katil olurya aileden biri çıksa onada hayırrr o değil apartmandan der bunlar alsanaalsanasmile

Derler valla..
Bence gerçekten katilin aileden olduğuna inandıkları için böyle davranıyorlar.
Saptırmaya çalıştıklarını düşünüyorum bazen.
Dün sevilay annesinin işte fingirdeme sesleri muhabbetinde bu konuları geçelim bizi katile götürmüyor,apartmana bakalım dedi..
Kimin ne dediği belli değil,hepsi ayrı ayrı yalan söylüyor..
Koskoaca adam mehmet miydi neydi o bile yalan söyledi gözünün içine baka baka..

mehmet dede olan mıydı? ne dedi yau o adamcağız.kızlar izleyemiyorum da ben.ne konuşuyorlar az bahseder misinzi?

bunlarda dizi fragmanlarına özeniyor heralde sevgi aslanla ilgili tüm gelişmeler diyorlar sonra hep aynı mevzular yanıltmak yada bizi iyice ekrana bağlamak için yapıyorlar ayrıca bu ayşe bas bas bağırıyordu tv de şimdi niye gelmiyorlar?adam yaşlı başlı haliyle oralarda hergün ama başka kimse yok çok ilginç

kesinlikle sana katılıyorumkaydirigubbakcemile5
idam cezası keşke yeniden uygulansakötükedihüso

stüdyoda bile herkes rahmetliyi görüyor rüyasında valla ben bile geceleri neti açıp bakıyorum sürekli belki bi haber vardır diye

ya kızlar benim anlayamadığım bişi var 27 bıçak darbesine karşı bu kadın hiç mi feryat etmedi hiçmi duyan olmadı...
var bence duyan bilen ama ailenin şu agrasif tavırları insanların susmasına neden oldu
çünkü biz 2.kat değil 3.kattaki çocuk seslerinden uyuyamıyoruz geceleri anlamış değilim yani...

kesinlikle sana katılıyorumkaydirigubbakcemile5
idam cezası keşke yeniden uygulansakötükedihüso

bencede böyle adamları bide besliyolar hapiste bencede idam geri gelsin özellikle çocuk istismarı ve cinayetleri için bence böylesi daha adil olur kötükedihüso

sevilayada sinirr oluyorum
bebeğini hiç istemiyo annem diye ağlıyo varmı böyle bişey yaa:umursamaz:

bulunan cesedin haticeye ait olduğu daha belli değilmiş adli tıptaymış sonuç henüz gelmemiş ailede henüz herhangi bi eşyasından teşhis etmemiş....fisfisfis

mehmet dede olan mıydı? ne dedi yau o adamcağız.kızlar izleyemiyorum da ben.ne konuşuyorlar az bahseder misinzi?

Sevgi ölmeden iki gün önce ağlamış sabaha kadar kardeşine oğluma kız istedik aynı kızı eltim de istemiş diye..Mehmete sordular haberin var mı diye yok dedi.
Sonra ortaya çıkmış ki kızı isteyen oymuş zaten herşeyi organize eden oymuş,gözünün içine baka baka yalan söyledi haberim yok dedi..

millet korktu yani bu aileden kim bişey dese kapılarına dayanıyolarmış
ailece bi acayipler ve sakladıkları çok şey varşakkıdı
açıkçası böyle bi aileye bulaşmaktan bende çekinirim:umursamaz:

canım ben bu olayı başından beri izliyorum (işler öğlene kadar sarkıyor sonra kaydirigubbakcemile3) bunlar her bağlanana her bişey denene sapık olmaz yok öyle bişey hele sevilay sanki annesi hayat kadını muamelesi yapılıyomuş gibi çıldırdı hatta mügede böyle yaparsanız kimse aramaz dedi ama biraz mügede böyle diyerek milleti korkuttu bence duyulmaz olurmu canım bizimkiler biraz bağırsın r taa alt kattakiler duyuyormuş bence imkansız ya insanlar biliyor korkuyolar yada gerçekten ustaca planlanmış bir cinayet ama öbür komşu duymuş sesleri hemen neden inmemiş aşşağıya ilginçCADIARZU

sevgi hanımda önüne hangi kız gelse istiyomuş...
akrabada bi kız istenir olmadıysa ötekine gdilmez benim bildiğim
çok karışıklar onu o istemiş bunu bu istemişdelikafaduldenkafamçokkarıştı

zaten mügede sölüyo ilk zmanlarda telefon çoktu şuan arayan görgü tanığı hiç yok diee...
açıkçası bende pek konuşmazdım
ama kendimi belli etmedende bildiğim ne varsa sölerdim yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…