Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Hepinize soyluyorum kizlar aman dikkat edin.gozunuzu bin acin sokaklar bu vahsilerle doldu.Ben bu konuda sansli goruyorum kendimi kameranin nerdeyse wc girdigi bir ulkedeyim dusunun mahallemi net goren iki CCTV kamerasi var.Normal bir mahalle ustelik islek caddeleri saymiyorum kamerasi olmayan dukkan yok desem yeri bir olayda polisin gelmesi 3dakika degil bir anda helikopter beliriyor tepende anlamadan en azindan bunlarla sonuca cabuk ulasiliyor.Turkiye de de bu sistem olmali kamera sayisi arttirilmali Muge nin olaylarindada cozulen olaylarin cogu kameraya takilanlarla sonuclandi.Hic degilse apartman yonetimleri ana giris kapilarina yerlestirse yinede caydirici olur diye dusunuyorum.Belki ozel hayata saygisizlik diyeceksiniz ama boyle olaylarin onune gecicekse caydirici olucaksa neden olmasin

çok çok çok üzgünüm. tesadüf ben de bugün bulunan diğer cesetin hatice olduğundan şüphelenmiştim. hatta burada da paylaşmıştım. o değilmiş ama aynı gün başka yerden çıktı. Allaahım bunu yapanların cezasını versin. annesi kayıp diye mahvolmuştu. şimdi yıkılmıştır.

of neden ya neden allah kahretsin
bu kız dan ne istedin adi köpek
öldürdünde cennetemi gideceksin şerefsiz
ana babası ne yapsın nerelere gitsin
allahım yardımcıları olsun
sabır versin

haklısın canım kaydirigubbakcemile5 devlet yığınla vergi alıyo bizden.apartman yönetcileride biraz para toplasalar taktırsak:hulya: tee...nerdee o kafabayanssulusmile

haklısın canım kaydirigubbakcemile5 devlet yığınla vergi alıyo bizden.apartman yönetcileride biraz para toplasalar taktırsak:hulya: tee...nerdee o kafabayanssulusmile

degil mi ama abuk sabuk yerlere cicek ekip cevre duzeni yapacaklarina mobese kameralarini cogaltsalar en azindan sokak emniyeti saglanir.Haydi apartmanlarinda oturanlari on ayak olsa girislere en azindan 6 aylik parcalara bolunen kayitlar yapilsa hirsizlik bile azalir.Burada bir yerde kamera varsa kocaman tabelalarda var uzerinde gulumseyin su an cctv kamerasindasiniz diye yaziyor zink kaliyorsun.Psikolojik yaptirim bu haydi yaziyi okuyan girsin apartmana yada sokaga elini kolunu sallaya sallaya

inanmıyorummm ya:1shok: Hatice..hatırladım bu kızı.bayadır yoktu annesi falan çıkmıyodu unutulmuştu o yüzden...Tahmin etmiştim yaşamadığını ama nasıl vahşice katledilmiş inanamıyorum nasıl insanlar varrrrr!!! Nasıl caniler var toplumumuzda Allah bildiği gibi yapsın bunları ne istemişler kızdankötükedihüso nasıl bir dünyada yaşıyoruz allah'ım

allah bildiği gibi yapsın onları rabbim bizleri çoluğumuzu çocuğumuzu korusun öle pisliklerden nsıl bi toplum olduk rabbim sen koruu

Yanılmıyorsam bu kızcağızı erkek arkadaşı ve bir polis katletmiş:1shok:
yarın sabah programda net anlaşılır ama bu 2 kişiyi zaten tutuklamışlar..Ama kızın cesetini yeni bulmuşlar

Caydırıcı cezalar gelmedikçe bu kontrolsüzlüğün de sonu gelmiyecek.

Kafasını mı kestiler, yapanında ellerini kesecekler!!
Tecavüz mü etti cinsel organını kesecekler!!

Yoksa üç yıl beş sene yat , af gelsin çık yasası oldukça daha çoook ateş düştüğü yeri yakar!!

ya anlamadim bu erzinacanda
bulunan kiz mi haticeymis aman Allahim inanmiyorm bugün annem ve babamla konusmustuk ne oldu bi kiza diye o sevgilisi kesin birsey yapti adamin eline verdi Allahim ne oldu böyle ne istediler bu yavrudan cok üzüldüm

bu polis hicbir sekilde konusmamisti nasi oluyor anlamiyorum cikmayacak mi sandilar..sevgilisi o zaman demisti polis arabaya aldi bizi sonra indirdi ben gittim onu geri aldi diye acaba polis kiza tecavüz filan mi etmek istedi,etti sonrada öldürdü mü..Allahim annesi zaten perisandi simdi kadin mahvoldu bu nasi insanlik nasi yapiyorlar..
birde simdi aklima geldi sevgilisinin annesi baglanmisti cocuk o zaman gözaltindaydi annesi demsitiki oglum keske o ölecegine ben ölseydim diyor dedi mügede ne demek bu dedi
yani basina birsey mi geldi ona olacagina ban olsaydi beni kacirsalardi demek istiyor dedi..inanmiyorm bu kadrina yazik 15 yasina kadar getr doymadan elin manyagi gelsin öldürsün

Son düzenleme:

hayır erzincandaki olay farklı
bu düzcede bulunmuş
ilk önce kesik bi çocuk kafası bulundu diye yayınladılar haberi ardından
hatice olduğu ortaya çıktı maleseff

Sevilay'a ne bakıosun sen canım yaa.. Ona kalsa çocuğu da istemiyordu baştaa:mymeka:

kızlarr bende şu sevgi arslan cinayetini yakından takip ediyorum ama sevilay hakkında bişey diyemiyorum açıkçası bana kalırsa o ailenin tamamı bi garip herkez birbiriyle çelişiyo ben de ferhattan şüphelendim açıkçası adem den şüphelenmiyorum çünkü gayet olumlu konuşmasını bilen açıklamalarıyla soru işareti bırakmayan biri fakar diğer aile üyelerinin hepsi şüphe çekici...
çok yakınlarından çıkıcağından eminim ben...
ayrıca müge anlıda bazen göndermeler yapıyo bu katilin çok yakında olduğunu ve hatta tahmin ettiğini belirtmişti ama ailenin yorumları okadar saçma sapan ve caydırıcı ki oda kesin bi kanıya varamıyo tabi...
ilgiyle izliyorum bende

kesinlikle doğru...
ya böyle olayları RABBİM bizim evimizden uzak tutsun ama bizim başımıza geldiğini düşünemiyorum..bu cezalar gerçekten caydırıcı değil idamı kaldırmaları bence büyük hataydı..bunu yapan bi insanın yaşama hakkının olduğunuda düşünmüyorum
kim bilir aileler ne ümitlerle ne hayallerle büyüttüler yavrularını şimdi adi bi katilin verdikleri acıyla kaldılar..
ülkemizdeki ceza ları hiç uygun bulmuyorum

ben sevgi hanımın ilişkisi olduğunu hiç zannetmiyorum baksanıza aileye nerdeyse yatağa 20 kişi giricekler o kadar birbirinden haberdar ve kalabalıklar ki böle bişeye kadının da cesaret ediceğini düşünmüyorum...
ama sevilay çok anlamsız ve manasız konuşuyo zaten ne konuştuklarını anlayamıyorum ailenin şiveleri bi farklı herneyse..ama sevilay da iyi değil yani

gerçekten bende sevilaya çok şaşırıyom yanı o kızda bişey var tipi mi öyle anlamadım ki bi garip kızın hareketleri sanki yapmacık..bi an önce çıksa da kurtulsak sadece bu olayı izliyorum bende

neyse kızlar ii geceler herkeze...
dua edin RABBıM böle olaylardan kötü insanlardan uzak tutsun bizi sevdiklerimizi cümlemizi
hadi ALLAH herkeze rahatlık versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…