Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

halay videosunun ne zaman eklendiği muamma..
Net değil,bence önümüzdeki hafta falan ortaya çıkar herşey..

bu arada çatalca cinayetinde eşref gözaltındaymış sanırım..

:1shok: eşref oğlu değil miydii... yarın olsa hemen de anlasak neymiş :1ninca:

bu arada ferhat'ın halay videosunun cinayetten sonra olduğunu düşünmüyorum..video cinayetten sonra eklenmiş olabilir ama halay mevzusu cinayetten önce bence

ya facebookta biri yazmistr yine,daha öncede sevgi hanimida kiz kardesi öldürmüs yazmislardi..duyum gibi geldi yoksa haber sitelerinde filan yoksa kesin birsey diyemeyz sanirim nasilda böyle seyler duyuyorlar

sevilay yeni bi hayat kurcam dedi bugün mügede peki çocuk nolck dedi
büyütürüm dedi o da
ademden nefret ediyo,ayrılcm diyo
bu sevilayın kafasında bi şey var ama ne?
akannehir

ferhatın resimlerini gördüm bazı arkadaşların dediği gibi halasını o sinirle katletmiş olabilir mi valla tipi müsait ne yalan söyleyeyim benneyaptımki sevilay acaba bu eşinin daha önce evlendiğini falan daha önce duyduda ferhatla plan mı yaptılar yeni bir hayat kuracağım diyor bu durumda ferhatla kuracak herhalde yeni hayatınıCADIARZU

benimde takip ettiğim bir olay bu özelliklede face dende takip ediyorum.
halay videosu cinayetten önce çekilmiş diye düşünüyorum
çünkü ferhatın yine bi halay videosunda yorumunu okudum
sanırım 14 ocakta yazmış.
dioki diğer videoyuda eklesene diyo odada çektiğimizi
bence bu videodan bahsediyor

liseli bi kız vardı kayıp hatice diye
onun cesedi bulunmuş sanırım

kızlar ferhatın ağlarken kusmasını garip karşılamışsınız ama bende babamı kaybettiğimde kusmuştum.ben üzüldüğümde,sinirlendiğimde midem kalkar,kusarım.olabilir yani

nette haberlerde var
çok üzücü bişi sadece kafası bulunmuş vücudu yok
Allah belasını versin yapanların

Inanamiyorum simdi kizin evine dustu ates buyut,okut 15 yasina getir gozun gibi bak herseyden sakin,gelsin bir asaglik katletsin yavrunu simdi bu kizin annesi nasil dayanir.Allah olumun bile iyisini versin.Trafik kazasi gecirir kader dersin,olumcul hastalanir Allahtan dersin bu olume ne denir. O kizi kestigin ellerin ters donsun adi mahluk yaktin bir anayi babayi ne istedin 15yasindaki kizdan boyle haberlere deliriyorum resmen.Muge diyor ya kizini dovmeyen dizini dover peki bu disardaki canavarlari kim dovecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…