Mucizevi mate çayını deneyen var mı ?

alminanaz

prenses
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2011
370
1
hanımlar bikacgündür basladım mate cayını almaya ve cok etkisi var..kabızlık,şişkinlik,karnın içinde dolasan kurbagalar tamamen yok oluyor..bununla uzun süreli deneyip zayıflayanlar varmı ben hem 5i 1 yerde alıyorum hemde mate cayı iştahıda kesiyor..nette okuduklarıma göre yagdaq yakıyormus..deneyimi olan varsa lütfen paylassın

ne kadar, ne zamandan beri içiyorsunuz ?​

tüm aktarlarda veya marketlerde bulabilirsiniz.ben 5 1 yerdeyi dogadan iciyorum sallama cay olarak marketlerde mevcut

yokmu deneyen???

1.5 yıl kadar önce kullanmıştım. günde 1 lt içiyordum .karışımı kendim hazırlıyordum. 15 gün kadar kullandım .barsaklarımı hızlandırmış ve idrara çok çıkmya başlamıştım. ama çok etkisini göremeden hamilelikten dolayı bırakmak durumunda kaldım.

Birkaç sene önce kullanmıştım, ama uzun süreli olmamıştı.
O dönem bir miktar zayıflamama yardımı olmuştu...

5.1 yerde alıyorum bimde satılıyo günde 3 bardak içiyorum benim troit problemim var vücut sısık ödem topluyodu sadece şişliklerim indi bağrsaklarıda çok çalıştırıyo 6 aydır içiyorum bu ara bıraktım tekrar başlıcam hatta bugün içicem dediğim gibi benim metobolizmam az çalıştığından çok zor kilo verebilmem ama en azından ödemlerden kurtuluyorum düzenli içmek gerekiyomuş vede yemeklerden sonra,mateyide deniycem sonuç alan yazsın..

umarım faydasını görürsün canım sen sadece matemi aldın nasıl kullanıyorsun ben beşi bir yerdeyi sevmedimde o yüzden

umarım faydasını görürsün canım sen sadece matemi aldın nasıl kullanıyorsun ben beşi bir yerdeyi sevmedimde o yüzden

ben hem mate almistim hemde 5 i 1 yerde mateyi tek basina ictikten sonra 5i1 yerdenin tadina kurban oldum..mate daha igrenc..ben sabah ac karnina bide aksam iciorum.alistim walla bi paket bitirdim bile

dogadan 5i1 yerde gercekten güzel hemde pratik aktardan almistim daha önce caydanlikta kaynatilacakti ne yalan sölim insan üseniyo ama sallama iyi tadida güzel

selam kızlar bundan bir sene öncesine kadar ben de içiyordum mate çayını başlarda zorlandım ama sonra tadı hoşuma gitmeye basladı baya süre içtim. yanında da spor diyet falan yaptım tek basına mucizevi bi etkisi yok tabiki iştah kesiyo falan ama destekleyici olarak gayet güzel bi bitki diyebilirim kızlar:107:

slm kızlar bende mate çayını kullanıyorum hemde içine çubuk tarçın koyuyorum ve daha az acıkmaya başladım,yemek esnasında da kendimi frenleyebiliyorum artık

Mate Güney Amerikalıların meşhur çayı..kendisini ilk içişimde beğenmememe rağmen anında bağımlılık yaptı. Uzun zamandır içmiyordum ancak direk zayıflama etkisi olduğunu ilk kez duydum. Ki Güney Amerikada yıllarca kalmış olmama rağmen.

Buna bağlamayın umutlarınızı derim ben.Sağlığa iyi geldiği, faydaları olduğu aşikar. Zayıflama konusuna gelince, az tokluk hissi yaratıyor bir de yağın yanma hızını arttırıcı destek olarak kullanılabilecek çaylardan biri ancak tek başına zayıflama etkisi görmeyi beklemeyin. Destek verici çay, yani ek olarak kullanılabilir tabi.

Mate sıcak oluyor, bir de terere var. Yine mate gibi ama soğuk içiliyor. Sıcak içmek hoşunuza gitmiyorsa ona da bakabilirsiniz.

Henüz içmedim ama mate yapraklı 5'i bir yerde çayını da aldım, biberiye çayı da içiyorum, bitkilere vurdum kendimi:)

Mate çayına bugün ben de başladım. Nasıl demlenmesi gerektiğini araştırırken çayın içine limon ve az bi şeker katılabileceğini öğrendim bu şekilde içilebilinirliği artıyor. Tokluk hissini artıran bununla beraber metabolizmayı çalıştıran yoğurt artı keten tohumunu denemenizi öneriyorum. Özellikle öğle menüsünde harika etki gösteriyor gün boyu tok tutuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…