Lekeler, Çiller Mucizevi Diye Anlatılan Leke Kremi

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

birderdindelisi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2016
877
1.597
35
Herkese merhaba
Yaklaşık bir iki ay önce burada okuduğum leke kremi mucizesi ve anlatılanlardan çok etkilendim, ilk kez içeriğini bilmediğim bir ürünün siparişini verdim. Yaklaşık bir aydır kullanıyorum, belki konuyla ilgilenenler bilir Sinop da bir eczacı tarafından ( Mustafa bey) hazırlanan sihirli bir karışım, lekeleri yok ediyor ve pırıl pırıl bir cilde kavuşuyorsunuz diye anlatılan. Tam bir ay oldu kullanalı ama maalesef lekeler yok olmadı aynı biçimde duruyor, fakat ben bir iki günlük aralar vererek kullandım kızarıklık olunca ara verin denmişti yani bir ay oldu fakat hala 4. aşamadayım; Bu kremi kullananlara sormak istiyorum bir yerde yanlış yapıyor olabilir miyim, yoksa boşa mı kürek çekiyorum bilgi verirseniz çok sevinirim keza artık sonuç alamadıkça sinirlerim bozuluyor en azından farklı bir yöntem deneyeyim, uğraşmaktan da sıkıldım (

Ben kullanmadım fakat kullananlardan sonucu öğrendiğim kadarıyla bir süre sonra lekeler fazlasıyla geri geliyormuş yerinizde olsam kullanmayı bırakırım yol yakınken

Evet ama bazıları da çok güzel sonuçlar aldığından bahsediyor, iki arada kaldım resmen bir hafta daha kullanıp ona göre kararlaştıracağım sanırım.

Balım öncelikle geçmiş olsn bnm annmse iki yıl önce kullandı kullanrken cddi fark gördk lekleri götrdü gerçkten işe yaradı htta bnde alacktm ama tedavi btimce lekler tekrar geldi ve annemn ten rengi karardı bu sene annem güzllik salonuna gitmk zrunda kaldı yol yakınken sende dön kullanma

Çok teşekkür ederim bilgi için
Peki anneniz şu anda nasıl bir tedavi uyguluyor, sonuç alabiliyor mu benim özellikle dudak üstünde bir uçuk lekesi kaldı yaklaşık beş ay oldu ve leke gitmiyor, sürekli kapatıcılarla dolaşmak zorundayım bir de alın ve yanak bölgesinde güneş lekelerim var malesef )

Hangi kremi kullandınız bilmiyorum ancak ben sivilce izlerim için LR markasının peeling ve kremini kullanmaya başladım. 3hafta falan oldu ve düzelme oluyor gibi. İçeriklerini okuyun isterseniz. Aloe vera bitkisinin içindeki öz vardır bu kremlerde. Yoğun nem sağlayıp cildi yeniliyor

LR ürünleri kimyasal içeriklerle değil, Aloe vera ve bitki karışımları içermektedir. Ve bu şekilde lekeler üzerinde etki ediyor. Bu yüzden leke türü ne olursa olsun 1 aylık bir kullanımdan sonuç almak pek mümkün değil, en az 3-4 aylık bir düzenli kullanımda sonuca bakmak gerekir. Aldıgınız ürünlerde yani kremlerde bu zaman içerisinde size yetecektir.

"LR" sağlık güzellik urunleri Alman güvencesi ile bizlere sunulmaktadir. LR" aloe vera urunleri ile sedef, egzama, dogum çatlakları , doğum ve güneş lekeleri,saç dökülmesi,mantar,varis, selülit,sivilce,akne vs cilt problemlerinize cozum bulabilirsiniz.aklınıza gelen hertürlü cilt sorunlari cozumu bizde...bunun dışında colours serisi ile cildinize zarar vermenin aksine mineralli makyaj urunleri ile besleyerek makyaj yapabilirsiniz! Dunyaca unlu starlarla birlikte calisiyor. Dunyaca unlu chanel dior gibi markalarla ayni kalemde üretiliyor. Tek fark daha ucuza. Yardımcı olmamı isterseniz mesaj atabilirsiniz.

Sinop taki mustafa beye nasıl ulaşırım teli var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…