mucizemimi yaşıyorum yoksaa(heycandan ölüyorum)

meraktan öldüm sonuç noldu yaff hadi bi haber ver boll şanslarrrrrrrrr

bi keresinde banada oyle olmudtu iyice bekledikten sonra kayboldu ins senin tersi cikar

canım inşallah güzel haberler verirsin...dualarımız seninle

arkadaşlar hepbelirtiler yaşamakdan umutlanmakdan yıprandım artık.ilk defa 2 cizgi gördüm kaç senedir oda fos cıkdı.oysa ben 1 gün içinde eşyalarına bile bakmaya başlamışdım.cok sinirlerim bozuk arkadaşlar kk benim yuvam gibi oldu kaç senedir bundan sonra burda tam hamile oldumu ögrenmeden bu tür konular açmıycam.yavrumun hayaliyle kaldım yine.sorulduğunda boğazıma düğümlenen oldu yine.hepinize tşk ederim arkadaşlar ilginiz için

canim cok üzüldüm gercekten insallah tez zamanda allah nasip eder dua et umudunu kaybetme allah büyüktür

Hayirlisi olsun arkadasim, valla bende heyecanlanmistim demekki sahte pozitif cikmis.

arkadasım benım de yaptıgımda tum test ekranı kıpkırmızı olmuştu..5 dk sonra cok sılık bır sekılde belırdı..ama adetten 4 gun once cıktı benım ...adet gunumde tekrar yaptım epey kırmızılasmıstı.bence hamılesın..hayırlısı olsun

arkadasım benım de yaptıgımda tum test ekranı kıpkırmızı olmuştu..5 dk sonra cok sılık bır sekılde belırdı..ama adetten 4 gun once cıktı benım ...adet gunumde tekrar yaptım epey kırmızılasmıstı.bence hamılesın..hayırlısı olsun

arkadaşım sabah test yapdım cıkmadı:gitme:

su an yasadigin yikimi cok iyi anliyorum canim
bende 8 yildir bekliyorum ama nasip olmadi henuz ama olmiyacak anlamina gelmiyor ki
insallah Allah yuzunu en kisa zamanda hayirlisiyla guldursun
yavrunu sana saglikla nasip etsin ve istiyen herkese:Saruboceq:

su an yasadigin yikimi cok iyi anliyorum canim
bende 8 yildir bekliyorum ama nasip olmadi henuz ama olmiyacak anlamina gelmiyor ki
insallah Allah yuzunu en kisa zamanda hayirlisiyla guldursun
yavrunu sana saglikla nasip etsin ve istiyen herkese:Saruboceq:

evt 2 cizgiyi görünce insan cok kapılıyor aminnnn rabbim cümlemize nasip etsin.

sedacım üzülme.. o kadar istiyoruz ki bazen kendimizi bile inandırmak icin elimizden geleni yapıyoruz. en kısa zamanda bebegine kavusursun inşallah

Ben ayın 25 de iki gün arayla idrar testi yapmama rağmen negatif çıkmıştı adet günümde ayın 27 di.

29 un da kan testi yaptırdım değerlerim yüksek olması ile sağlıklı bir hamile olduğumu öğrendim.

Yani bu idrara çokta itibar etmeyin derim.

Gününüz geçiyorsa idrarda negatif çıksada çok kafaya takmayın tabi çokta ümitlenmeyin.

Ben kan testi yaptırdığımda bile eşime söylemedim görev yaptığı hastanede hemşirelerin de eşimden gizlemesini istemiştim hani negatif çıkarda üzülür diye.

Ama laboratuvar daki hemşireye söylemeyi unutmuştum oda bir heyecanla sonucu kendi getirdi.
Ben sus diycem ama ne çare hemen eşime götürdü müsbet müsbet diye bağırdı.

Yani güzel haberlerde alabilirsiniz terside olabilir.

O yüzden umudunuzu kaybetmeden çokta kendinizi kaptırmadan hareket edin derim.

Allah hepinize nasip etsin inş.

insallah en kisa zamanda hamile kalir ve bebegine kavusursun.Benim de gecen yil boyle bi durum basima geldi,yani hamile olmadigim halde silik ikinci cizgi.Fakat bu ikinci cizgi renkli bir cizgi degil,seffaf ,sanki cizginin yeri belli oluyormus gibi,nasil anlatilir bilemiyorum da.Bu oldukca sik rastlanan bir durummus,genellikle de testin uzerinde yazan kontrol suresini gectikten sonra ortaya cikiyormus.Bu yuzden 10 dk dan sonra test sonucu kontrol etmeyin deniliyor.Ama yasadigin duyguyu cok iyi biliyorum,hayal kirikligi buyuk oluyor.

X