mucizemimi yaşıyorum yoksaa(heycandan ölüyorum)

Adesss

Guru
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2008
1.022
5
36
arkadaşlar 2 ay önce klomen ve çatlat inesi oldum 2 ay olmadı.polistik overim.adet düzensizliğim için yaklaşık 1 sne eilaç kulanmışdım son adetim aralık 13 de olmuşdu gecikerek olmuşdu ilaçları bırakdığım ilk aydı.buyda hala adet olmadım.10 gün önce test yapdım bişe cıkmaı.bugun sabah gene yapdım cok cok silik bişeyler gördüm.acaba benmi hayalliyorum dedim ama eşimde farketti.testi yapdım 5 dk gecmeden bakdığımda bişe yokdu.sora bakarım dedim unuttum 1 saat sora bakdım böyleydi.birde testi yaparken idrarı damlattıkdan sora yayılırken test alanını kızartarak dağıldı(umarım anlatabilmişimdir)
bir bakın arkadaşlar
dsc01364ex.jpg

dsc01364s.jpg

silikte olsa var gibi inş. vardır
bu heyecanı yaşamak çok güzel inş. vardır ya bende çok heyecanlandım şimdi
hakkınızda hayırlısı olsun

silikte olsa var gibi inş. vardır
bu heyecanı yaşamak çok güzel inş. vardır ya bende çok heyecanlandım şimdi
hakkınızda hayırlısı olsun

inşallah cnm elim kolum oynuıyor nere sarılsam ne yapsam şaşırdım rabbim hayırlısını nasip etsin yaa

acaba 1 saat gecdi ondanmı diyorum ama buzamanda kar nekaadar test yaptıysam 1 gün bile gecince baksam herhangibi cizgi olmazdı silik bile olsa .

bende dün test yapmıstım benımde aynı oldu.ama bugun adet oldum..bilmiyorumkismile

ama gunumden 8 gun once adet oldum acaba adetmı?onuda bılemıyorum ama ınsallah hamılesındır canım:ecrin_bebek:

Resim acilir acilmaz ben gördüm.. Silik ama belli..

Simdiden tebrik ederim yarin hemen kan testi yaptir. Hayirli ugurlu olsun.

Idrar testinin koyulasmasi vucuttaki HCG düzeyine baglidir eger yeni olusan gebelikse ilk baslarda yavas baslar zaten arkadasimiz PCO hastasiymis yani düzenli adet gören bayanlara göre vucutlari daha farkli calistigi ve cok yumurta ürettigi icin PCO kadinlari bazen adet arasi 2 defa yumurtlaya bilir. Insallah sahte pozitif degildir bunu ögrenmenin tek caresi kan testi.

Idrar testinin koyulasmasi vucuttaki HCG düzeyine baglidir eger yeni olusan gebelikse ilk baslarda yavas baslar zaten arkadasimiz PCO hastasiymis yani düzenli adet gören bayanlara göre vucutlari daha farkli calistigi ve cok yumurta ürettigi icin PCO kadinlari bazen adet arasi 2 defa yumurtlaya bilir. Insallah sahte pozitif degildir bunu ögrenmenin tek caresi kan testi.

bukonularda bilgilisin cok cnm bell.çok tşkler aydınlatmaların için.1 idrar testi daha yapıcam 1 gün sonra gene aynısı olursa doktora gidicem

canım fazla kendini kaptırma eğer yoksa çok üzülürsün ikinci bi testi hemen yap nöbetçi filan bi eczane bul yoksa bu heyecan bitirir insanı

güzel haberler bekliyorum
yarın sabah gene yap bakalım ne çıkıcak

yarın değilde öbürgün sabah yapıcam eşimde kızıyor dur daha bişeyok belirgin diyo eğer hamişsem sizlere dönüp bu mutluluğmu sizlerle paylaşıcam arkadaşlar tşk ederim hepinize

X