mucizeme kavuşmak için 4444 tefriciye, 10.000 fatiha ve 41 Meryem okuyorum yardım edermisiniz lütfen

saydin78

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2009
12.395
40.707
Herkese hayırlı kandiller diliyorum. Bu güzel gecenin yüzü suyu hürmetine diliyorum Rabbim gönlünüzden geçeni dünyanıza dahil etsin inşAllah. 3. tüp bebek tedavimize bir haftaya başlıyoruz Bismillah dedik Rabbim neler yaşatacak seyreyleyelim. Insallah yuzumuz guler. Rabbim hayirlisini nasip etsin. Duaların gücüne inanıyorum. Ve kulun kula ettigi dua daha makbuldur. InsAllah dualarla gelecek mucizelerim icin bana yardım eder misiniz? Duama ortak olur musunuz? Allah razı olsun her birinizden :KK68:

Son düzenleme:
Herkese hayırlı kandiller diliyorum. Bu güzel gecenin yüzü suyu hürmetine diliyorum Rabbim gönlünüzden geçeni dünyanıza dahil etsin inşAllah. 3. tüp bebek tedavimize bir haftaya başlıyoruz Bismillah dedik Rabbim neler yaşatacak seyreyleyelim. Insallah yuzumuz guler. Rabbim hayirlisini nasip etsin. Duaların gücüne inanıyorum. Ve kulun kula ettigi dua daha makbuldur. InsAllah dualarla gelecek mucizelerim icin bana yardım eder misiniz? Duama ortak olur musunuz? Allah razı olsun her birinizden :KK68:
Ben dün Msj atmıştım 100 adet tefriciye okudum istersen Fatiha'da okurum . Ne zaman son gün

Ben dün Msj atmıştım 100 adet tefriciye okudum istersen Fatiha'da okurum . Ne zaman son gün
Allah razı olsun canımmm not almıştım tefriciyeyi. Fatihaya bu aksam basladim canım. 1 haftada bitireyim istiyorum inşAllah.

Canim ben 25 selamı tefriciye okumuştum.yazarsin sevda 25 de fatiha okuyayım Rabbim hayırlı gecede hepimize anne olmayı nasip etsin bizede dua et kuzum olur mu

canım inşallah güzel sonuçlar alırsın senin için 1000 bin fatiha alıyorum şimdilik

Amin canımmm inşAllah. Allah razı olsun. Rabbim ne muradın varsa versin kuzum. Cok sağol
canım bu aldığım tefriciyeyi ve fatihayı tamamladım bir tanede meryem suresi okudum allah kabul etsin bu gün uyumadan tamamlayım istedim okuyabilirsem gene haber veririm nasılsa bir hafta var

canım bu aldığım tefriciyeyi ve fatihayı tamamladım bir tanede meryem suresi okudum allah kabul etsin bu gün uyumadan tamamlayım istedim okuyabilirsem gene haber veririm nasılsa bir hafta var
Cok sagol canımmmm Allah razı olsun. 1.000 fatiha not almısım ama tefriciye kac okudun kuzum? Ayy sagol kuzummm Meryem okumuşsun canım benimmm. Tilavet (secde) namazi geciyor ya Meryem suresinde kilabilndin mi canım? Kilamadı isen ben kılayım. Uyumadın mı bitirmek icin :cry:Kiyamam Allah razı olsunn canım

X