Mucizem geldi hamileyim

sevim_li

oğlum+kocam=benn
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2008
1.978
8
39
bugün test günümdü 25.2 çıktı değerim tek gebelik gözüküyo ama daha yeni tutunmuşş biraz korktum başta yok diyeama allahıma şükür var olduğunu bilmek çok güzel daha çok minikte olsa:asigim:

tebrik ederim canım, gözün aydın
bugüne kadar herhangi bir belirti oldu mu?

Cnm tebrik ederim:hooray::hooray::hooray:
İnşallah sorunsuz bi hamilelik geçirip meleğine kavuşursun
Darısı bizlerinde başına inşallah (amin):Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

gözünüz aydın,
darısı bekleyen diğer arkadaşlarımızın başına

Allah tamamını erdirsin inşallah gözünaydın
Allah ım bizede nasip etsin insallah...

canım tebrik ederim.rabbim kucagına almayıda nasip etsin..:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:
sonrada böyle olsun inşallah

tebrik ederim canım allah tamamına erdirir inşallah :CüvCüv:

hayırlı olsun canım kac yasındasın ve hangı hastaneye gıttın allah sonunuda gormenı nasıp etsın hıcbır sorun cıkmadan

hayırlı olsun canım kac yasındasın ve hangı hastaneye gıttın allah sonunuda gormenı nasıp etsın hıcbır sorun cıkmadan

çok teşekkür edrim canım 23 yaşındayım vatan 29 mayıs hastanesi
gittim awslında çokta umutlu değildim testi bile yaptırmak istemedim ama eşim zorla yapmamı istedi çünkü benim hiç bi belirtim yoktu yani kendimi olumsuza alıştırdım ama doktorum embriyolarımın 4 hücreli oldukları için yavaş geliştiklerini fakat hamileiğin oluştuğunu söyleyince neye uğradığımı şaşırdım allahım tüm isteyenlere versinn çok güzelmiş bu duyguyu yaşamak tekrar tekrar allahım herkese yaşatsınn kimseyi mahrum bırakmasınnnnn :Saruboceq:

sevimlii çok sevindim canım kucağına aldığın günleride görürsün inşşş canım..hayırlısıyla..darısı başımıza..inşş..

canım tebrik ederim. allah tamamına erdirsin inşallah HEPİMZİ...
allah tüm evlat sahibi olmak isteyenlerin kucağını boş bırakmasın inşallah ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…