Mucize! Tüp bebek tedavisine başlayacakken hamile olduğumu öğrendim :)

deniz42

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2007
194
1
ne yazacağımı bile bilmiyorum.Tüp bebek tedavisine başlayacaktım bu ay yada diğer ay.Ama hamile olduğumu öğrendim.2 gün önce öğrendim yeni yeni kendime geliyorum.Rüya gibi ya.Çok mutluyum.Allah isteyen herkese tattırır inş.Düşük tehlikesi var.Yatıyorum hep.Dualarınızı bekliyorum.İsteyen herkes için dua ediyorum.

CAnimm çok tebrik ediyorum.Gözünüz aydın.Şükürler olsun.Kendine çok dikkat etmen lazım ama ..
Allahım sağ salim kucagına da almayı göstersin artık..

gözün aydın canım. Allah tamamına erdirsin inşallah. bütün herkese böyle güzel sürprizler yaşatsın inşallah.

mevlam nelere kadir gözünaydın canım allahım sagsalim kucagına almayı nasip etsin inş...

canımm allah yardımcın olsun ve saglıklı bir hamilelik geçirmeyi nasip etsinn allah...
darısı bizimm başımıza inşallahhh

cok tebrik ediyorum
Rabbim insallah sorunsuz bir dokuz ay gecirmeni nasip etsin
saglikla alin yavrunuzu kucaginiza insallah

ne yazacağımı bile bilmiyorum.Tüp bebek tedavisine başlayacaktım bu ay yada diğer ay.Ama hamile olduğumu öğrendim.2 gün önce öğrendim yeni yeni kendime geliyorum.Rüya gibi ya.Çok mutluyum.Allah isteyen herkese tattırır inş.Düşük tehlikesi var.Yatıyorum hep.Dualarınızı bekliyorum.İsteyen herkes için dua ediyorum.

nemutlu sana arkadasım ıns bebegın sana yapısır ve bırakmaz dualarım tum buduyguyu ısteyenlere allahım bana ve tum olmayanlara da versın:CüvCüv:

hayırlı olsun canımm. allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin sanaa. normal yollamı kaldın hamileee canımm. belirtilerin nelerdiii

çokk sevindim inan..ne kadar güselll yaaaa allahım yüzüne gülmüş,,dilerim sonuna kadar bölee gider canım :))

tebrikler Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin..Allaha emanet ol a.s.

hayrılı olsun canım Allah tamamına erdirsin sağlıklı bir şekilde bebişini kucağına almayı nasip etsin inşallah

bi yiğen daha geliyo hihoyyythihoyyythihoyyyt
:emir_bebek:
çok tebrik ediyorum canım. allah kucağınada almayı nasip etsin:CüvCüv::Saruboceq:

inan bana moral oldun. dr bizede tüp dedi ama biz yinede bi aşılama daha denemekte ısrarcıyız. gerçi an geliyo, çok büyük bi ümitsizliğe kapıldığımda olmuyo değil hani.
ama inanki sen bana moral oldun.
Allah isteyince herşey olabiliyo.
tekrar tebrik ederim canım

rabbim asağlıcakla kucağına da aldığın günleri göstersin canım darısı bizlerin başına

Cevap yazan arkadaşlar hepinize çok ama çok teşekkür ediyorum.Allah herkese tattırır inş.Bu arada normal yolla mı diye soran arkadaşım evet normal yolla oldu.
Belirtileri sormuşsun.Aslında fazla belirti yoktu.Adet gününde leke geldi ve ben de adet sandım.3 gün geçti ama çok az geliyordu ben de gidip kantesti yaptırdım ve pozitif çıktı.ışte böyle.Darısı isteyen herkesin başına inşaallah.

Allahın sevgili kuluymuşun Allah tamamına erdrir inş.kendine iyi bak

Çok teşekkür ediyoorum.En kısa zamanda sizden de böyle haberler duymak dileğiyle inşaallah.

X