Mucize plus bal karışımı ve Hayıt Macunu

NurCag

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2017
8
4
34
Merhaba,
Mucize plus bal karışımı ve hayıt macunu kullanan var mı? Var ise nasıl kullandınız ve herhangi bir yan etki gördünüz mü? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler..

Merhaba eğer pko gibi sıkıntı varsa Prolaktin ve erkeklik hormonu yüksekse bence kullanmayın daha çok Mahf ediyor özellikle de pko da hiç iyi gelmiyor ben tohumu kullanmıştım hemde tablet olarak ilacını. Ama bu sorunlar yoksa içebilirsin tabi ki o ayrı

Merhaba eğer pko gibi sıkıntı varsa Prolaktin ve erkeklik hormonu yüksekse bence kullanmayın daha çok Mahf ediyor özellikle de pko da hiç iyi gelmiyor ben tohumu kullanmıştım hemde tablet olarak ilacını. Ama bu sorunlar yoksa içebilirsin tabi ki o ayrı
Çok teşekkür ederim. Amh düşüklüğü ve miyom var. Onun için kullanmayı düşünüyorum. Çok teşekkür ederim 🙏

Çok teşekkür ederim. Amh düşüklüğü ve miyom var. Onun için kullanmayı düşünüyorum. Çok teşekkür ederim 🙏
Bence dikkat edin miyom varsa 🥹 yani benimde vardı rahim duvarında pko da eşlik ettiği için 3 yıl hormonlarla uğraştım bana hiç iyi gelmedi herkesin bünyesi farklı tabi.. rica ederim

X