Mucize olur mu?

frem

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2024
52
6
33
Merhaba, bir çok doktoro gözüktüm, buradan önerdiklerinize gittim ama hep tüp bebek olmaz, yurt dışı veya milyonda bir kendi kendine hamile kalabilirsin deniyor. Bu tarz olmaz denip hamile kalan var mı?

Romatizma çıktı 2 ay önce doktor romatizma yumurtalıkların gelişmesini engeller 6 ay sonra değerlerine baktır dedi ama işin uzmanı olmadığı için ve internette gerekli bilgiyi bulamadığım için sizlere sormak istedim.

32 yaşındayım menepoza girmiş sayılıyorum ilaçla adet görüyorum. Fsh 61.9 e2<5 amh<0,01

Mucizenin kendisiyim Aynı durumdayız, benim de genetik olarak ailemde romatizma var ve beni de etkiliyor, erken menopoza girdim , amh değerlerim düştü, tüp bebek bile zor dediler , lakin ben hacamat , sağlıklı beslenme, egzersiz , hayıt macunu ile beklenmedik şekilde hamile kaldım, kızım 7 aylik doğdu ama şükür durumu iyi , sakın umutsuz olmayın, hacamat olun ve de sağlıklı beslenin , romatizma kan pıhtılaşmasına neden olduğu için gebeliği engelliyor, her sabah limonlu ve doğal elma sirkeli su yapın için, hamile kalır kalmaz kan sulandırıcı ve ecoprin başlamanız lazım, doktorunuz sizi yönlendirir...

MERHABA BANADA ROMATİZMA BAŞLANGIICI DENİLDİ DEĞERLERİM İYİ AMA AĞRILARIM ÇOK 1.5 AYDIR ENDOL VE SALAZOPRYIN DENİLEN İLAÇ KULLANIYORUM YAŞIM 29 ADETİMDE ŞÜKÜR DÜZENLİ SİZ İLAÇ KULLANIOR MUYDUNUZ BEN TEDAVİ SÜRECİNDEYM ŞUAN

Bana da endol verdiler fakat iyi gelmedi mideme, suanda ilaç kullanmıyorum, hamilelikte de kan sulandırıcı kullandım...

endolu kullanırken mi gebe kaldınız peki diğer ilacı kullanıyor muydunuz peki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…