Mucize diye birşey yokmuş

kuşum benim eşinde sende çok gençsiniz ,inşallah ikizleriniz olurda çifte mutluluk yaşarsınız

Allah yardımcınız olsun üzüldüm ne desem anlatamam
bence doktorla sorunun nasıl düzelmesi gerektigi konusunda konuş
ben düzelicegine eminim

Oncelikle cok gecmis olsun.. Ama umudunuzu ve inancinizi kaybetmeyin aksi takdirde yasamak cok zor olur oyle degilmi..
Tanidigim birinin yillarca bebegi olmadi tup bebek tedavisi gordu ama yine olmadi tum mal varliklarini tup bebek icin haracadilar olmadi ve artik harcayacak parada kalmadi. Keske 6 haftalik bari olsaydi dunyalar onlarin olurdu en azindan oluyo ama tutunamiyo diye ama o da yoktu malesef...
Sonra kendiliginden oldu bebekleri tup degil hemde orjinal :)
Allah tan umit kesilmez..
Dua ederiz hep beraber sizin icin Rabbim boy boy cocuklar versin size diye belki bizim dualarimiza icabet olunur.. Rabbim hayirli evlatlar versin insallah
Hem ben seve seve dua ederim tum ictenligimle..

günaydınn geçmiş olsun okurken inan çok üzüldüm ben bebeğimi kaybetnmedim ama okuduklarım beni öyle strese sokmustuki her gün o korkuyu yaşadım inan su gün bile yasıyorum annem derki doğana kadar risk var rabbimin bi bildigi vardır bak en azından hamile kalabiliyorsun buda güzel hemmm sağlıklı bir bebek olsaydı düşmezdi dimi allah sana bi sürüü evlat versin sağlıklı nur topu gibi inşallah
kendine iyi bak ve üzülme lütfen söylemesi kolay ama herşeyin hayırlısı

anne deılım ama anne ne demek cok ıyı bılıyorum cunku annemden uzakta yasıyorum sımdık sızın ıcın cokcok dua edıyorum ıns bırgun sızde hayrlı olan bı evlat alırısnız kucağınıza ama rabbım hayrlısını versın kötu huylu olmasın ıns cok ınanıyorum yıllardır olmayan ınsanlar tanıdım ama umud etmek bambaskaydı onlar ıcın ve oldu sımdık sıra sızde ınanın ve başarın:Saruboceq: :Saruboceq: ıns bızı teyze yapacak hayrlı haberlerını beklıyoruzŞeniz

çok üzüldüm çok geçmiş olsun...dicek bişey bulamıyorum teselli edecek sözler yok sanki... sübyana inanırmısın bilmem ama aynı senin durumunda olan biri dualarla düzelmişti...belkide dr.gitmen gerekir ne bilim...Allah yardımcın olsun bundan sonra hep hayırlı haberlerini duyalım inşallah

allah'tan hiç birzaman ümidinizi kesmeyin
ve nolursa olsun herşeyde bir hayır vardır önce buna inanin
güzel rabbim tez zamanda kucağini doldursun, size minik bir bebek ama kocaman bir mucize versin inşallah.

canim benim cok gecmis olsun inan sana ne desem ne soylesem care olmaz bunu biliyorum yasayan ve ceken bilir bende 5 tane dusuk yaptim suan 5 haftalik hamileyim sevincim 1 hafta surdu ve yine kanamam ve sancim var inanki hem dua ediyorum allahim bari bunu bana bagisla diye hemde sen daha iyisini bilirsin diyorum artik hic umidim hic hevesim kalmadi yaptigim tek sey dua edip beklemek suan yazdiklarini okudumya sanki senin yerinde benmisim gibi oldu allah sabirlar versin canim birdaha yasatmasin kimseyi evlat acisiyla sinamasin rabbim

ayşe ablamm Allah gönlüne göre verir inşallah
Allahtan ümit kesilmez burda çok mucizeler okudum

canım sakın üzülme..inancını da kaybetme.ben 6 ay adaet görmediğim halde hamile kaldım ama 15 haftalıkken kaybettim hemde karnımda yavaş yavaş öldüğünü bilerek..elimden hiç bişey gelmeyerek...ondan öncede12 haftalık bi tande daha...bu acıyı yaşamayan bilmez.ama sakın kendini bırakma..
mucizeler zaten inanmadığın anda gelir.onun için mucizedir..

Çok geçmiş olsun canımyaaa..Allah tekrarını yaşatmasın inşaallah....
Zaten mucize diye bişey yokturki...kaderimizde ne varsa onu yaşıyoruz..rabbim sana ve senin gibilere sabır versin...çok zor bi durum olduğunu bende az çok biliyorum..kızkardeşimin başından geçti ..onunda 3 kez aralıklarla bebekleri düştü senin gibi....Ama şimdi biri 8 biri 2 yaşında çocukları var...
Sanada sabır ve zaman gerekiyo...Biliyorsun rabbim isterse herşey olur...:Saruboceq:

Aslında ALLAHIN ol dediği bize yaşattığı herşey bir mucize..yaşama gelmemiz bile..

Çok üzüldüm. Bende yaşadım 2 kez sizi çok iyi anlıyorum. Çok geçmiş olsun. Ümidinizi yitirmeyin lütfen. Sevgiler

bebeklerim tutunamıyor.bir mucize gibi gelen bebeğimiz gitti
8 hafta.sadece 8 hafta kalabildi.anladım ve inandımki mucize diye birşey yokmuş

Biliyorum üzülmemek elde değil ama sen yinede vardır bundada bi hayır de...
herşeyin bi vakti zamanı olduğu gibi bununda zamanı var inan...
bizde o zamanı bekliyoruz büyük bi heyecanla...
inan bi gün bebeğin sana sımsıkı tutunacak ve bi bakmışsın ki kucagında...
sevgiylen kal...a.s.

Canım benim sen mucizenin ta kendisisin
mucize senin elinde..
Allah sana bir cocuk dua ediyorum en yakın zamanda inşallah....

güzelcim benim inşallah en kısa zamanda seninde bir bebeğin olacaktır o doğru zamanı bekliyor annesi allahın izniyle en kısa zamanda gelecek o dualarını esirgeme ondan

emin ol mucizeler var hayati ayakta tutan o mucizeler bittim dedigin yerde tekrar baslaman ben eminim ki sen mrs.sonmez bu sitede once normal mi sezaryan mi sonrada cocugum uyumuyor gazi var topigi acicaksin ve iste o gun gelip o topige yazicam hani mucize yoktu diye bu dedigimide yaz kenara gorusecegiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…