Mucize diye birşey yokmuş

inanamıyorummm
canım benimm üzülmee nolurr hayırsız evlat olacağınaa böylesi daha hayırlıymışş
yada sakatt olsaydıı hergün kahrolmaktansaa
bak benimde 4 tane gitii bebeğimm insann neleree dayanıyorr üzülme demek kolay biliyorumm çekenee sormak lazımm seni çok ii anlıyorum sen ve eşin sağlıklı mutlu olduktan sonra birgün mutlakaa bunlar birer anı gibi olacakkk
seni seviyorumm biliyorsun değilmii
birbirimize herzaman duacıyızzz

Arkadaşım lütfen üzülme...

Biliyorum üzücü bir olay,ama kaderde ne varsa yaşanıyor işte.

Hakkında hayırlısı neyse o olsun,ümidini yitirme.

Elbette mucizeler var hayatım.Eminim en kısa zamanda senin kapına da bir mucize uğrayacak,eminim.

Rabbimin takdiri işte,neylersin.Dua edelim hep bir ağızdan.

:Saruboceq:

ayy ayse ablam çok üzülldüm ama sen allahtan ümidini kesme hep iyi düşün ki iyi olsun kıyamam ya allah buyuktur allahtan herseyin hayırlısını iste inanki dualarımızı geri cevirmezz canım ablam benmmmm

ayrılıklar da hayata dair :çok üzgünüm:
ne denir ki kuru bir "üzülme"den başka, ne yapılabilir ki dua etmekten başka senağlama
üzülme ablacım ama :teselli:
hep dualarım-ız-dasın Şeniz

saruboceq kaç haftalıkken başladın o iğneyi olmaya benimde geçen yıl 10 haftalık bebeğim karnımda öldü şimdi yine hamileyim ama pazartesiye randevu alabildim ama bebeği aldırdıktan sonra test yapıldı bana pıhtılaşma diye bişi demedi dr o zaman
bunada bişi olur diye çok korkuyorum pazartesiye kadar sıkıntıdan ölücem

Allah herseyin hayirlisini versin ...inan ki cok uzuldum .
Ama boyle dememelisin..
En kisa surede yine bir bebis gelecektir Allah buyuktur .

canım geçmiş olsun rabbim böyle uygun görmüş böylesi hayırlıymış.Allah sizlere sağlık sıhhat versin inşallah bu günleri unuttursun eviniz huzur neşeyle dolsun

canım ne diycemi bilemiyorum inan.senin durumunda ne çok kadın var.allahım inşallah tez zamanda gönlünüze göre evlatlar nasip eder. aratmasın kurban olduğum kimseleri.
kimi doğurur sokaklara atar,kimide yana yakıla bebek hasreti ceker.
eeyyyy yüce rabbim duy.duy seslerini de,sevindir,anne olmak özlemiyle tutuşan tüm kullarını.doldur kucaklarını, şenlendir evlerini.
amiin amiiiiinnn :Saruboceq::Saruboceq:

bebeklerim tutunamıyor.bir mucize gibi gelen bebeğimiz gitti
8 hafta.sadece 8 hafta kalabildi.anladım ve inandımki mucize diye birşey yokmuş

geçen ay ben de düşük yaptım maalesef:çok üzgünüm:
ama senin gibi düşünmüyorum canım ya
hayatın kendisi zaten başlı başına bir mucize değil mi???
yaşamak,sevmek,nefes almak bir mucize değil mi?....
evet evet...
kesinlikle hayatın ta kendisi bir mucizea.s

biliyorum kısa bir süre sonra bu yazdıkların için pişman olacaksın
ve
işte o gün güzel haberlerini bizimle paylaştığında seni tebrik eden ilk insanlardan biri de ben olucam

şunu lütfen unutma olur mu
sağlıksız bebek tutunamaz düşer,
sanırım sağlıksız bir bebeğin olmasını istemezdin değil mi???

ümidini asla kaybetme:1hug:
minik mucizene en yakın zamanda kavuşman dileğiylea.s.

bebeklerim tutunamıyor.bir mucize gibi gelen bebeğimiz gitti
8 hafta.sadece 8 hafta kalabildi.anladım ve inandımki mucize diye birşey yokmuş

Noluyor bakayım, o ne demekmiş öyle, bak şükretmelisin en azından hamile kalabiliyorsun. Bu da ne demek, bir dahaki sefere inşallah bebeğin olacak . 6ay ara ver canım, korun. Rahim dinlensin, vücudun kendini toplasın. Sonra bize müjdeyi vereceksin.
Bir gün imzanın olduğu yerde bebeğinin son ayı olduğunu gösteren bir çizelge olacak hayırlısıyla:)Sonra sen doğumda bebek isteyen herkes için dua edeceksin :jeyyar: herkes sırayla müjde verecek :)Şeniz

Ayşem Bitanem Çok Üzüldüm :1no2: Ne Olur İçini Ferah Tut Elbette Annesine Geleceği Zamanı Bilir Bebeğin :teselli:

birgün o gerçek mucizeni kucağına alman dileği ile...hayatta herşey olduğu gibi mucizeler de vardır..yeter ki sen inatla,sabırla,isyan etmeden,yılmadan dimdik dur hayata karşı...herşey inanmakla başlar...o güzel nadide mucize 'nde seni sabırla bekliyor inan!dualarımız senin ve bu mucizeyi yaşamak isteyen tüm arkadaşlarımızla...mucizeniz mucizemiz olacaktır,allah sana birgün yine bu satırlarda,burada bu mucize haberinini paylaşmayı nasip etsin yüce rabbim!!! sevgiler.... :)

cok cok gecmiş olsun..lütfen sabirli olun..isyan etmekle elinize birşey gecicekse durmayi edin..ama inani bir faydasi olmayacak..onun yerine sabirli olun,inancli olun,moralinizi yüksek tutun..

nasil bir duygu olabilcegini ancak tahmin edebilirim..ama lütfen toplayin kendinizi..inşaAllah tez zamanda saglikla mutlulukla bebeginizi kucaginiza alacaksiniz Allah'in izniyle..

Huzunbaz , esselamunaleykum ve rahmetullahi. Canim , seni tanimiyorum .Ama cok gecmis olsun , demek ki simdi zamani degil, bence sukret Allah birseyden seni koruyor , En iyi bilen Allahtir .
Hic bir zaman isyan etme , cunku Allah kaldirmeyacak yuku vermez. Tanistigimiza memnun oldum , canim. Esselamualeykum.

arkadaşlarımm çok sağolun.isyan değil ama artık mucize diye birşey olduğuna inanmıyorum.olsaydı keşke.keşke bir mucize olsaydı

canım benim...
mucize sensin zaten....
sadece zaman...

canım geçmiş olsun ne olur umudunu kaybetme bende 3 kere düşük yaptım
hepside kurtajla sonuçlandı pisikolojim bozuldu herkez hastaneden bebeğiyle çıkarken ben her seferinde elim boş döndüm hiç kolay bişey değil yaşadım biliyorum çok acı
allahım düşmanıma bile yaşatmasın ama umudunu yitirme benim gezmediğim doktor kalmadı en son gittiğim doktora beni oyalama olcaksa olucak de olmucaksa olmucak de
diye avazım çıktığı kadar bağırmıştım ama doktorum benim hem piskoloğum oldu hemde
kadın doğum doktorum hamile kalmıştım yine ama ne eşim sevindi nede ben yine düşücek diye 4 aylık olmuştum ama yata yata doktorum 4 aydan sonra serklaj yaptı
ve ben 9 ay boyunca yattım hala korkuyordum arkadaşlarım telefon attiğinde bebek nasıl diye şimdilik düşmedi duruyor derdim umudum yoktu 9 aylık hamileydim ve bebeğimin kıyafetini bile almamıştım bu seferde doktorum bana bağırdı çabuk bebeğinin kıyafetlerini alıp geliyosun ve bana gösteriyorsun dedi bende öyle yaptım aldım getirdim doktoruma
ve allahın izniyle bebeğimi kucağıma aldım :CüvCüv: ne olur sende umudunu hiç kaybetme umuyorum sende allahın izniyle bebeğini kucağına alıcaksın canım:1hug::1hug:

arkadaşım çok üzüldüm...
ama lütfen karamsar olmayın...
herşeyin hayırlısını isteyin Allahtan...
Rabbim anne olmak isteyen bütün bayanlara
bu mutluluğu yaşatır inşallah...
sevgiyle kalın...

çok geçmişler olsun am akaramsarlığa kapılmayın arkadsımda üst üste bebklerını düşürdü şuan 4 kez hamile ve Allahın izniyle kısa sure sonra alcak bebeğinikucagına asla umudunu yitirme alalhın izni ile birgün sende kavusacaksın özlemine elimizden dua etmekten başka bişrşey gelmiyor canım Herşeyın hayırlısı kucak dolusu sevgiler sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…