Mucize dediginiz duanız var mı ?

Bunu okudum mucize oldu gönlümden geçen tam istedigim gibi şey oldu dediginiz duanız var mı ?
Bir yerde görmüştüm. Allah'ın isimleri üzerine dua edip istersen Rabbim muhakkak verir diye. Mesela Samed, Rahman, Rahim gibi. Bu isimlerinin hatırına bir evlat istemiştim 1 ay boyunca ettim duayı her gece. Birkaç yıl önce doktorlar olmaz diyordu hep. Çok şükür neredeyse 4 aylık hamileyim şuan. Belki de ben kendimi inandırdığım için oldu ve bu duaya bağladım, bilemiyorum. Rabbim gönlünüze göre versin.

Bende işimle ilgili 4444 tane okunan salatı tefriciye başlamıştım 1 haftada bitirmek gerekiyor ve hacet namazları çokça sadaka umduğumdan daha da güzel sonuçlanmıştı.

Ben 9 Mayıs'ta 4444 Salat-ı Tefriciye duasına başladım tek bitiremeyeceğim için herkese dağıtıyorum lütfen yardım eder misiniz?

Bir duanızın kabul olmasını istiyorsanız bol bol " LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNİ KÜNTÜ MİNEZZALİMİN" söyleyin hiç dilinizden düşürmeyin her aklınıza gelişinde bir kaç kez söyleyin... Bu arada bu kadar çok olmasını istediğiniz şey nedir? Özel değilse çok merak ettim

Ben 70 bin La ilahe illalah Okuyorum. 51. 500 okudum az kaldi 2 3 ay oldu okumaya başlayali. Toplu dua ve zikirmatik diye uygulama var. Onu indirn çok guzel dualar var hangi duanin nelere faydasi oludugunu yaziyor. Deneyin çok faydalı

Bir duanızın kabul olmasını istiyorsanız bol bol " LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNİ KÜNTÜ MİNEZZALİMİN" söyleyin hiç dilinizden düşürmeyin her aklınıza gelişinde bir kaç kez söyleyin... Bu arada bu kadar çok olmasını istediğiniz şey nedir? Özel değilse çok merak ettim
Daha yeni gördüm yorumunuzu😊 sevgilim olması için dua ediyorum ama laylaylomluk değil sadece sevilmek istiyorum. Ayran gönüllü de değilim yani amacım bir sevgilim olsun ve onunla evlilik yapmak tabi evlilik için daha çok küçüğüm😂

Severek yapacagım işi bulmak istiyorum

Yunus a.s zikri cok güzel bende okumuştum kabul oldu.Salâtı Tefriciye okudum sonra dilegimden vazgecmistim okuduktan sonra aklimdan ne geçiyorsa gerçekleşmeye başlamıştı.Benim daha cok sayili değilde sayili olanlarda kabul oldu da ihlasla ağlayarak ettiğim dualar mucize gibi aninda kabul oldu.

Yunus a.s zikri cok güzel bende okumuştum kabul oldu.Salâtı Tefriciye okudum sonra dilegimden vazgecmistim okuduktan sonra aklimdan ne geçiyorsa gerçekleşmeye başlamıştı.Benim daha cok sayili değilde sayili olanlarda kabul oldu da ihlasla ağlayarak ettiğim dualar mucize gibi aninda kabul oldu.
katılıyorum. ne okunursa okunsun içten edilen dualar daha etkili oluyor.

X