Mübin Duasi🌺

Canım YASINI okurken mi niyet edeceğiz yoksa istiğfardan önce mi niyet edecegiz

Reactions: H M
Canım YASINI okurken mi niyet edeceğiz yoksa istiğfardan önce mi niyet edecegiz
Hiç farketmez canim niyet önemli
İstigfari da dua etmeden dilimizi temizlemek
Salavatida Peygamberimizin duası ile başlamak niyeti ile.. her şekilde alabilirsin

🕊 memurhanim
Duasi:
Ismim yonca .. inşallah tüp bebek tedavim olumlu sonuçlanir.o mutlu haberi alırız .Rabbim sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin bana ve tüm isteyen kardeşlerimize insallah
🕊 Umut_2019
🕊 H M
🕊 Aktif Lora

önce Estagfirullah daha sonra Salavat-i Şerife
sonra 1 Yasin Suresi ve ardından 7 Mübin Duası okuyoruz. Zorda kalınca herhangi birimiz okuruz Yasini Şerifi inşallah.
Rabbim kabul eylesin.

🕊 memurhanim
Duasi:
Ismim yonca .. inşallah tüp bebek tedavim olumlu sonuçlanir.o mutlu haberi alırız .Rabbim sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin bana ve tüm isteyen kardeşlerimize insallah
🕊 Umut_2019
🕊 H M
🕊 Aktif Lora

sonra 1 Yasin Suresi ve ardından 7 Mübin Duası okuyoruz. Zorda kalınca herhangi birimiz okuruz Yasini Şerifi inşallah.
Rabbim kabul eylesin.

Okudum canım

Reactions: H M
🕊 memurhanim
Duasi:
🕊 Umut_2019
🕊 H M
🕊 Aktif Lora

Rabbim kabul eylesin.

Bismillahirrahmanirrahim. Ya Rabbi Mesude kızı Sahire Gökçe kuluna Hidayet ver. Borçlarını tez zamanda bitirmeyi nasip eyle. Devam eden davalarında hayırlı sonuçlar almayı nasip eyle

🕊 memurhanim
🕊 Umut_2019
Duası :
Bismillahirrahmanirrahim. Ya Rabbi Mesude kızı Sahire Gökçe kuluna Hidayet ver. Borçlarını tez zamanda bitirmeyi nasip eyle. Devam eden davalarında hayırlı sonuçlar almayı nasip eyle
🕊 H M
🕊 Aktif Lora

Rabbim kabul eylesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…