Mübin Duasi🌺

Kizlar baslayalimmi devam etmek isteyenlerle
Düzenli okuyorum öyle olunca 🙈

Yasin okuyalım yarın mevlid kandili kizlar..
Herkes bitane okusun toplu niyetlerimize bagislayalim olmazmi🤗

Geçmiş olsun canım nasıl iyimisin.
En son adetin ne zamandi.
Canım ben 2 ay boyunca adet olamadım. Sonra bir oldum 20 gün sürdü. Doktora gittim 20 gün kanama olup da bir de kalinlasma var diye hemen bir anda parca alındı ben de anlayamadim

• Beğen
Reactions: H M
Canım ben 2 ay boyunca adet olamadım. Sonra bir oldum 20 gün sürdü. Doktora gittim 20 gün kanama olup da bir de kalinlasma var diye hemen bir anda parca alındı ben de anlayamadim
Kalinlasmayi gebelik yoksa uzun süre kalınsa normal görmüyorlar oyuzdendir canim insallah birşey yoktur 🌺

Kalinlasmayi gebelik yoksa uzun süre kalınsa normal görmüyorlar oyuzdendir canim insallah birşey yoktur 🌺
Canım kanamaya rağmen kalınlaşma olunca ondan parça alındı bir de genetik benim annemin de öyle

• Beğen
Reactions: H M
keşke biraz araştırma yapsaydın.. ben artık asla ama asla doktorlara güvenmiyorum

Ya o konuda haklısın bir de çok gerildim ilk defa böyle durumda muayene oldum. Ben sadece tahlil yapar karından ultrasona bakar zannettim.
Patoloji sonucu çıktımı peki canim..
Herkesi denek bide para olarak görüyorlar artik

X