Muayene

bebisimolsun2

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2022
94
23
27
İyi akşamlar kızlar ben ilk bebek düşünmeye basladıgımda muayneye gitmiştim kadın doguma ve alttan muayene olmustum tüplerimde hiçbi sıkıntı olmadığını söylemişti doktor eger bebek sahibi olamazsan bir yıl içinde tekrar gel demişti. Eğer pcos yada farklı bişey olsa alttan muayenede belli olurmuydu yanıtlarsanız sevinirım

İyi akşamlar kızlar ben ilk bebek düşünmeye basladıgımda muayneye gitmiştim kadın doguma ve alttan muayene olmustum tüplerimde hiçbi sıkıntı olmadığını söylemişti doktor eger bebek sahibi olamazsan bir yıl içinde tekrar gel demişti. Eğer pcos yada farklı bişey olsa alttan muayenede belli olurmuydu yanıtlarsanız sevinirım
Tüpler alttan görünmez ama pcos olup olmadığı belli olur çünkü yumurtalık görünür benim pcos oldugumu doktor söyledigi zaman alttan muayene yapmıştı

Nasıl yanı bana bi sıkıntın yok tüplerin gayet norml dedi tabi yanda bi ekran vardı bnde ilk defa muayne oldum oyle
Pcos alttan muayeneyle anlasilir yumurta sayisi fazladi regller duzenli mi degil mi sorulur, hormonlara bakilir ona gore yorum yapilir ama tuplerin normal olup olmadigi rahim filmiyle anlasilir tupler acik mi kapali mi ancak onunla tespit edilebilir.

X