msn geçmişim..

hanedan_34

dertler derya olmuş bende
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2008
236
0
Arkadaşlar benim msn plus oldu. şimdi msn geçmişim hem alınan dosyalarım, hemde sohbet günlüğüm, diye ayrı ayrı dosyalara kayıt oluyor .siliyorum başka yere taşıyorum yine belgelerime geliyor ne yapcam şaşırdım ben alınan dosyalarımı yani bu klasörü başka biryere taşımak istiyorum .sohbet günlüğüm yani bu dosyayıda belgelerimde kalmasını istiyorum. ayrı iki dosya var ben msn geçmişim kayıt olurken dosyanın birini silerken birinde kayıtlı kalsın istiyorum ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim inanın çok makbule geçer.benim için çok önemli.teşekürler.a.s

Aşk olsun kızlar ben zor birşeymi sordum. Kimse yokmu cevap verecekmirmirmirmir

messengerdaki plus ayarlarına giriyorsun oradan Tercihler paneli>Konuşmalar>Sohbet Günlükleme

orada msn günlüğünü dosyasının nreye kaydecegini belirle

messengerdaki plus ayarlarına giriyorsun oradan Tercihler paneli>Konuşmalar>Sohbet Günlükleme

orada msn günlüğünü dosyasının nreye kaydecegini belirle

teşekkürler canım sanırım işime yarayacak sonucu bildiririm sağolasın

ulkufuk yaptım canım oldu ama ileti geçmişi sayfasını açtığımda hemen üst tarafta güvenliğinizin korunmasına yardımcı olmak için internet exloper, bu vep sayfasının bilgisayarınıza erişebilecek komut dosyalarını veya activeX, denetimlerini çalışmasını kısıtladı. seçenekler için burayı tıkalyın diye bir yazı geldi.Buyazı bazen internet sitelerine girdiğimdede geliyor bu ne pc ye zarar verirmi bu arada ben bunu yerel disk D ye koydum dosyamı ileti dosyamı yani.benneyaptımki

canım böyle bişeyle karşılaşmadım ben hiç bilgisayarının güvenlik ayarlarınla ilgili olabilir,bak istersen..yerel disk D den başka bir yere kaydet bakalım aynı şey olacak mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…