Mrb.arkadaslar...su an tadılatı yapılan yenı bır ev aldık, salon kose koltuk takımı v.b.onerılerınız

Swan-85

Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2016
622
310
Ev ıcı dekorasyonda yardımlarınızı beklıyorum...:) Mobılya, set ustu ocak, t.v.,-t.v. set unıtesı antıbakterıyel-allerjık halı-kılım nerelerden (SEMT VEYA MAGAZA ISMI BAZINDA OZELDEN DE MSJ.ATABILIRSINIZ) daha hesaplı bulunabılır acaba? en kısa surede alısverıs lıstemı olusturmam lazım...zamanım daralıyor nıtekım...
NOT; Aynı konuyu önceden 'Mımarı ve Ic dekorasyon' baslıgı altında açmıştım, hıc gerı dönüş yapılmadığı ıcın, gereksınım duyduğum yardımı alabilmek adına bu konu baslıgı altına taşımak durumunda kaldım..Sıte yetkılılerının&uyelerının bılgısıne-dıkkatıne...

Son düzenleme:
Birazdan banlanırsın farklı yere konu açınca banlıyorlar..
Tamamda oncekı baslıkta kımse 1 tane bıle msj. atan olmadı...bnm bıldıgım kdryla ve mantıken 1iactıgı bolumde mesajlaşıp sonra taşıyanlar ıcın gecerlı o...su durumda başka ne yapabılırdımkı? acılen destek almalıyım, vaktım cok sınırlı...ve beyaz eşya&moble yılsonu ındırımlerını kaçırmamalıyım...ztn ailecek elımız yeterince kurudu ev alımıydı, şusuydu busuydu, bılumum ongorulememıs, tadılat esnasında çıkan giderlerden...

Tamamda oncekı baslıkta kımse 1 tane bıle msj. atan olmadı...bnm bıldıgım kdryla ve mantıken 1iactıgı bolumde mesajlaşıp sonra taşıyanlar ıcın gecerlı o...su durumda başka ne yapabılırdımkı? acılen destek almalıyım, vaktım cok sınırlı...ve beyaz eşya&moble yılsonu ındırımlerını kaçırmamalıyım...ztn ailecek elımız yeterince kurudu ev alımıydı, şusuydu busuydu, bılumum ongorulememıs, tadılat esnasında çıkan giderlerden...
Bende buna benzer bir konu açtım cvp gelsin diye bdv ye..diper bölümlerde pek dönüş olmamış hemen engellemişlerdi beni hemde 4 gün..sevmiyorum bu uygulamayı ama işte böyle malesef..

Google la bilgileri yazıyorsunuz
O size herşeyi gösteriyor..
Araştırıp yorumları okuyup alıyorsunuz
Bu kadar basit
O.K., zt merak etttıgını ılkın netten araştıran bırıyım...fkt gundelık hayat tecrubelerı daha tezelden önümü açar diye düşündüm.....

Bence internet üzerinden kampanyalı ürünlere bak inan magazalarda çok daha pahalı ben artık hep net üzerinden herşeyi bulup alıyorum daha indirimli, tabiki alışveriş yapılan sitenin güvenli olup olmadıgını araştırıp yapıyorum.

Bence internet üzerinden kampanyalı ürünlere bak inan magazalarda çok daha pahalı ben artık hep net üzerinden herşeyi bulup alıyorum daha indirimli, tabiki alışveriş yapılan sitenin güvenli olup olmadıgını araştırıp yapıyorum.
Pekı gelen urunler sıtede gozuktugu gıbı çıkıyor mu? bu konuda hıc sorun yasadınız mı? ben aslında nete pek guvenemıyorum...oyle görmeden-etmeden...ıadeye kalkışılsa 1000 yığın akla gelmeyen sıkıntı-puruz cıkabılılır dıye tırsıyorum sahsen...

Bu tadılattı-dekorasyondu ıslerı hem keyıflı hem yorucu-rısklı ısler...kazıklanılırsa sonra ınsanın ıcıne kotu oturur yani...

Pekı gelen urunler sıtede gozuktugu gıbı çıkıyor mu? bu konuda hıc sorun yasadınız mı? ben aslında nete pek guvenemıyorum...oyle görmeden-etmeden...ıadeye kalkışılsa 1000 yığın akla gelmeyen sıkıntı-puruz cıkabılılır dıye tırsıyorum sahsen...
Mobilya değil ama netten televizyon,bilgisayar,telefon falan almıştık gayet güzeldi tabi alışveriş yapılan sitede önemli,mobilyayı netten alırsanız kendileri mi kuracak yoksa siz mi bunuda araştırın.

Mobilya almadım ama diğer aldıgım şeyler gözüktügü gibiydi markalı ürünlerdi zaten aynı şekilde geldi..tabii mebla küçük o alışverişlerde Mobilya da istediğiniz gibi gelmezse can sıkıntısı olabilir..ama ünlü magazaların kendi sitelerine girip oradan alışveriş sıkıntı olmaz.. Indirimli ürünleride zaten sunuyorlar sayfalarında

Mobilya değil ama netten televizyon,bilgisayar,telefon falan almıştık gayet güzeldi tabi alışveriş yapılan sitede önemli,mobilyayı netten alırsanız kendileri mi kuracak yoksa siz mi bunuda araştırın.[/QUO
Gordugum kdryla cogu yerde demonte geliyor ve de montaj-naklıye gıderı oluyor mlsf...

Mobilya almadım ama diğer aldıgım şeyler gözüktügü gibiydi markalı ürünlerdi zaten aynı şekilde geldi..tabii mebla küçük o alışverişlerde Mobilya da istediğiniz gibi gelmezse can sıkıntısı olabilir..ama ünlü magazaların kendi sitelerine girip oradan alışveriş sıkıntı olmaz.. Indirimli ürünleride zaten sunuyorlar sayfalarında
Evet bıldık markaların sayfalarından sasmamak en akıllıcası gözüküyor bnc de...tsk.ler...

O zaman yaşadığınız şehirden alın hem nakliye ücreti olmaz hem de kurma ücreti almazlar.

O zaman yaşadığınız şehirden alın hem nakliye ücreti olmaz hem de kurma ücreti almazlar.
Pekı mesela Ankarada hangı semtlere bakmalıyım daha cok? netıcede cok da dolaşacak vakıt yok ne yazık; gunduz ıs-guc, telaşe, daha cok h.sonları uyuyor...h.içi kasar...ayrıca arabamız olmadığı ıcın toplu tasıma da cok pratık olmuyor, daha cabuk yorulunuyor...

Pekı mesela Ankarada hangı semtlere bakmalıyım daha cok? netıcede cok da dolaşacak vakıt yok ne yazık; gunduz ıs-guc, telaşe, daha cok h.sonları uyuyor...h.içi kasar...ayrıca arabamız olmadığı ıcın toplu tasıma da cok pratık olmuyor, daha cabuk yorulunuyor...
Ankara' yı bilmiyorum ama illa markalı olsun diye bir düşünceniz var mı bazen mahalle aralarında mobilyacılar oluyor kendi imalatları oluyor hem çok güzel modeller oluyor hem de çok sağlam oluyor,babam da mobilya alırken kendi yaptırmıştı istediği model öyle bir yere biz memnun kalmıştık.

Ankara' yı bilmiyorum ama illa markalı olsun diye bir düşünceniz var mı bazen mahalle aralarında mobilyacılar oluyor kendi imalatları oluyor hem çok güzel modeller oluyor hem de çok sağlam oluyor,babam da mobilya alırken kendi yaptırmıştı istediği model öyle bir yere biz memnun kalmıştık.
Ev evt kucuk firmaların da gayet sırın, mantıklı urunlerı-cozumlerı olabılıyor...Sıncan taraflarında (hem fıyatları daha uygun hem de Eryaman'a yakın dıye) baktık bıraz mesela...

Tv ünitesini vivense.comdan alabilirsin çeşit boyut çok fazla hem istediğin modelin ölçüsünü rahatça alırsın hem piyasa fiyatlarına göre tv üniteleri çok ucuz

Köşe koltuk alma çekmesi çok büyük dert oturmasıda öyle evde 6kişi olsa herkes dipdibe oturuyo onun yerine kibar bi koltuk takımı al

X