Mrb adetime 10 gun kala test yaptim ilk testim oyle cikti adetime 6 gun kala ikinci testim oyle cikti en son testim negatif cikti ned3ni ne olabilir

Canım daha çok var, inşallah bebişin seninledir ama daha çok varmış ben kendim de komşum da erken gebelik testleriyle bile adet günü çok silik öğrendik. Benim kimyasal oldu, onun çok şükür sağlıklı ilerliyor pembe olan benim Beyaz komşumun

Eklentiler

• 20230105_162500.jpg
    118,6 KB · Görüntüleme: 23
  • 20221220_074313.jpg
    51,8 KB · Görüntüleme: 26
Benimde yumurtlama zamanından başlayan sırt bel ve kalça ağrılarım olmuştu. Ama ancak ade günü öğrendim. Komşum da o testi 2 gibi yapıp akşam 5 gibi kan verdiğinde 6.4 çıkmıştı değeri.

Anlamadım kan testi mi yaptın? Nereden bir damla kan geldi?
Adetime 10 gun kala test yapmistim ikinci cizgi silik cijti sonra kan verdim doktor kanda gebelik yok dedi aradan 3 gun gecti sirtim ve belim cok agriyor ic masarima baktigimda 1 damla acik pembe kan gordum dahada yok simdi adetime 5 gun kldi sizce gec doll3nme olfugu icnmi kanda cikmadi iccamasirimda olan kanda yerlesme kanmimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…