mraniye veya yaknlarnda tekrarlayan dkler iin Doktor

fransiyum

<meleğiyle>
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2009
567
7
arkadaşlar ümraniye veya çevresinde bildğiniz riskli gebelikler veya tekrarlayan düşükler doktoru var mı şuanda hamileyim ve hafif hafif lekelenmemde var
doktorumdan memnun değilim tavsiye edebileceğiniz doktorlar varsa acill olarak bekliyorum
bu 4. gebeliğim diğerlerini kalp durmasından kaybetmiştim bunuda kaybetmek istemiyorum mafoldumben

temmenim odur ki sağlıcakla bebeğini kucağını alırsın..
aslında aynı konuyu bende çok merak ediyorum...henüz hamile değiliyim ama düşünüyorum...epilepsi hastasıyım dolayısı ile bu dönemde riskli gebelikler ile ilgili bir uzman arıyorum..yardımcı olabilecek ya da bir bakış açısı kazandıracak arkadaş varsa çok minnettar kalırım...

kızlar ben umranıye medıcanaya gıdıyorum....................umranıye hospıtalımdada ıyı hekımler var.................umranıye hısar hastanesuıde cok ıyıymış ama pahalıymış...................umranıye arastırma hast doğum bashekımıde sema hast calışıyo profesor gıdebılısrsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…