Bebek İkinci El Mothercare Beşik -Yatak - tül - nevresim seti (ürünler sıfırdır)

tavsancan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2010
2.630
1.191
42
Arkadaşlar Mothercare marka, sepet beşik satılıktır.
Biz kullanmadık hediye geldi büyük boy tekerleklidir.

Üzerinde cibindirik tülü, içerisinde nevresimi çarşafı yatağı ve yatak koruma çarşafı da mevcut.

Tüm çarşafları organik pamuktur hepsi sete dahil.

Üzerinde fransız güpürü gerçek güpürdür,

fiyat 250 tl İzmir içi elden alabilirsiniz, değilse kargo da yapabilirim indirimli kargo veya ptt ile. Yanına hediyeler de ekleyeceğim.
Eki Görüntüle 1821909

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürünleriniz çok güzel. Ben de almıştım aynı beşikten. Şimdi doğum yapsam hemen alırdım. Hayırlı satışlar. :)

Ürünleriniz çok güzel. Ben de almıştım aynı beşikten. Şimdi doğum yapsam hemen alırdım. Hayırlı satışlar. :)

Teşekkür ederim tatlım .. :) Ürünler kaliteli de keşke biz de kullansaydık.. Allah bebeğinize de size de uzun ömürler versin.

Sadece nevresim takimini satiyomusunuz

*Bu setin takımı sete özel ancak ayrı bir set daha var o da sıfır, onu satabilirim.
yorgan ve yastığı ile - 100 tl
*ayrıca ikea nevresim takımı var fıstık yeşili o da (kullanırım diye alınca yıkadım ütülenmedi o da sıfır - 30 tl
nevresim, çarşaf, biri krem biri beyaz yastık kılıfı
*pike takımı orta kısım nakışlı, iki katlı önü pike arkası pamuklu, çarşafı ve dantelli yastığı ile. sıfırdır. - 90 tl
*mavi kurdeleli pike yatak örtüsü gbi hafif örtü yanında yastığı ile .sıfırdır. - 80 tl

Eklentiler

• 20160203_155743.jpg
    51,4 KB · Görüntüleme: 152
  • 20160203_155748.jpg
    30,7 KB · Görüntüleme: 153
  • kjhkj.jpg
    42,8 KB · Görüntüleme: 163
  • knkll.jpg
    44,2 KB · Görüntüleme: 178
  • lklklk.jpg
    46,3 KB · Görüntüleme: 163
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…