moralim çoook bozukk

arkadaşlar sanırım hapimizin derdi aynı bende 10 aydır istiyorum hormon tahlillerimi yaptırdım normal çıktı eşimin spermiyogramı normal çıktı yumurtlamam normal tek yaptırmadığım şey rahim filmi onuda drum istemedi bekliyoruz ama en kötü olan sanırım çevre bizim aileler çok anlayışlı ama eş dost beceremiyormusunuz, eşine şunu yedir sperm sayısını arttırıyormuş gibi abuk subuk şeyler söylüyor cevaplarını veriyorum ama sinirde oluyorum sanki kendilerinin çocuklarının olması kendi marifetleri

kızlar,
bizde 9aydır deniyoruz ama olmuyor.bir şeyi çok fazla istememek gerekiyor.
herhalde.........
kızlar sizi anlıyorum.her ay hüsran....çevrendekilerin hamile kaldıklarını öğrenince insanın içi burkuluyor tabii...
şunu söyleyebilirim
benim ilk gebeliğim boş gebelikti.(17 kasım 2006) hemen hamile kalmıştım.
ancak durum şimdi öyle değil
bu hafta sonu troid kontrolüm vardı.değerlerim gayet normal.doktora sordum kaç aydan beri deniyoruz ama olmuyor dedim.
bu konuda çok stres yapma çünkü bütün hormonların dengesini bozuyor dedi.
Siz de içinizi rahat tutmaya çalışın zor tabii bazen ben bile buna yenik düşüyorum
inşallah hepimiz bebeklerimize kavuşuruz.....

evt ncm sana katılıyorum stres çok önemli ama insan kendine hakim olamıyo erkeklerde bizim gibi düşünemedikleri için çok kafana takıyosun falan diyolar ben mümkün olduğu kadar belli etmemeye çalışıyorum eşime ama ister istemez konu oraya geliyo.......

haberlerde hep görüyorum sokağa bırakılan bebekler allahım diyorum yapıpta sokağa bırakacaklara nasip etme isteyenlerinde kucağını boş bırakma diye.....ne günahı var o bebeklerin.....

inşallah en kısa zamanda bebişlerimize kavuşuruz isterseniz liste yapıp adet tarihlerimizi yazalım birbirimize destek oluruz......:çok üzgünüm:

ilk ben yazayım...

BETTY............15 Kasım

Son düzenleme:
aysbar....................14 ekim
............................?kasım bakalım ne olacak

sanırım bu başlığa kise gelmiyo hatta başlığı açan arkadaş bile yok piyasada :)))))))))

arkadaşlar herkez biliyor bunları ama nedense iş çocuğa gelince kimse uygulayamıyor tam olarak 5yıl kendimi yaktım kawurdum neden hamile kalamıyorum diye tam pes ettim herşeyi bıraktım ki o ay kalmışım we anladımki beyninizi rahat bırakın kızlar bu inanılmaz etkili bi husus... o düşünceyle girmeyin ilişkiye çocuk fikriyle yaşamayın kendinizi kahretmeyin ki kahretsenizde olmadımı olmuyor zaten... allah kalpleri bilendir siz hayatınıza bakın o dilemedikçe yaprak bile düşmüyorki biz nasıl hamile kalalım... siz sadece yapmanız gerekenleri yapın gerisini allaha bırakın bakın nasıl sürprizler yapıyor sizee inanın buna...

ne güzel şeyler yazmışsın...ben de çok üzülüyorum...2 yıl oldu..bi de her gören sormasa...o vakit aklıma gelmiycek belki ama böyle olunca aklımdan çıkmıyo ki....sen ne durumdasın..bu mevzuda...biriyle konuşmak istedim...saygılar arkadaşım..

tamam da arkadaslar, takmamak nasil mumkun, her sey normal diyorlar, deniyorsun deniyorsun, husran. sonra ya hic olmazsa diyorsun. yine de iyi durumdayim gb geliyor yani regle gunlerime yakin ve regle olunca bir iki gun kotu oluyorum. galiba insan kendinden bikana kadar uzulmeli once, yani stres nedense!! ama sunu aklimdan inannin hic cikarmiyorum, Allah yazmadiysa olmayacak ve olacaksa da yazdigi gun olacak. inanin buna gonulden inanmama ragmen dedigim gunler de elimde olmadan uzuluyorum.

arkadaşlar hepinize çook çokk teşekkür ederim. bir yerlerde beni anlayan insanların olması insanı okadar çok rahatlatıyorki..içinde bulundugum durumda sanki kimse beni anlamıyo bu dert birtek bende var gibi geliyo insana ama yorumlarınız insanın kendine gelmesini saglıyo hepinize çok teşekkür ederim desteklerinizden dolayı....

arkadaşlar liste için yeni başlık açtım
gebelikte zorluk çekenler burayaaa diye oraya girin. senide ekliyorum.

takmayacaksın arkadaşım duymamazlıktan geleceksin
herkesten bize ne bendede aynı sorunlar var eşim ameliyat oldu spermleri düşük
en önemlisi sabır ve dua
üzülme ve ağlama
rabbim gönlüne göre versin:CüvCüv:

slm arkadaşlar..
dün tahlil sonuçlarınızı aldık benim hormonlarım gayet normal dr polikistikoverden şüphelenmişdi çok şükür o da yokmuşş faaakkaaaaaatttt eşimin sperm sayısı normalden biraz düşük ama dr hamile kalmaya engel degil dedi bu aralar yumurtlamak üzereymişim yarın yumurta kontrolüm var bakalım ne olucak heyecandan uyuyamıyorum ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…