moralim çook bozuk :(

GAMZELXIX

UĞURBÖCEĞİM GEL ARTIK
Kayıtlı Üye
8 Mart 2007
615
3
en son adet tarihim 19 ekimdi,fakat dr. tam adet kanaması değil bu ,tekrar edet olup gelmen gerekir dedi..ve söktürücü olarak primolut n verdi...ilacı kullandım ve bugün tekrar adet oldum..adetimin 3. yani salı günü tekrar muayeneye gidicem..geçen ay aşırı stresten dolayı yumurta yeterince gelişmemişti ve yumurtlama olmamıştı....
ltüm bu sorunlarla uğraşırken cinsel soğukluk ve isteksizlikte başladı...şimdi hangi biriyle uğraşacağımı şaşırmış durumdayım..dr. tel de konuştum ve muayeneye gittiğimde tekrar bu konuylada ilgilenecek..aynı hastanein psikoloğuyla birlikte tedaviyi yürütecek..moralim çoook bozuk,lütfen benim için dua edin,bu kez herşey yolunda gitsin......
ve bu adet dönemim aşırı derecede sancılı geçiyor..
kusura bakmayın konudan konuya atladım biraz,ama anlatmaya ihtiyacım varr:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Canım stresin seni olumsuz etkilediğini belirtmişsin.Biliyorum zor ama sakin olmaya çalış.Sıkıntı yaparak çözülmüyor sorunlar.Adet sancısına gelince,her ay yaşadıklarımı bir ben bilirim.İğrenç birşey.Yaklaştı benim de.Allah yardımcımız olsun .İnşallah bu sıkıntıların sonu mutluluk olur.a.s.

Canım stresin seni olumsuz etkilediğini belirtmişsin.Biliyorum zor ama sakin olmaya çalış.Sıkıntı yaparak çözülmüyor sorunlar.Adet sancısına gelince,her ay yaşadıklarımı bir ben bilirim.İğrenç birşey.Yaklaştı benim de.Allah yardımcımız olsun .İnşallah bu sıkıntıların sonu mutluluk olur.a.s.

inşallah sonu mutluluk olur....aminnnnnnn :Saruboceq:

en son adet tarihim 19 ekimdi,fakat dr. tam adet kanaması değil bu ,tekrar edet olup gelmen gerekir dedi..ve söktürücü olarak primolut n verdi...ilacı kullandım ve bugün tekrar adet oldum..adetimin 3. yani salı günü tekrar muayeneye gidicem..geçen ay aşırı stresten dolayı yumurta yeterince gelişmemişti ve yumurtlama olmamıştı....
ltüm bu sorunlarla uğraşırken cinsel soğukluk ve isteksizlikte başladı...şimdi hangi biriyle uğraşacağımı şaşırmış durumdayım..dr. tel de konuştum ve muayeneye gittiğimde tekrar bu konuylada ilgilenecek..aynı hastanein psikoloğuyla birlikte tedaviyi yürütecek..moralim çoook bozuk,lütfen benim için dua edin,bu kez herşey yolunda gitsin......
ve bu adet dönemim aşırı derecede sancılı geçiyor..
kusura bakmayın konudan konuya atladım biraz,ama anlatmaya ihtiyacım varr:çok üzgünüm::çok üzgünüm:
canım aynı dert bendede var cınsel sogukluk ve isteksızlık hepimiz en kısa zamanda hamiş kalırız inşaallah morelımızı yuksek tutmamız gerelıyor dimi moreller yuksek hihoyyyt

Kadınları , bebek sahibi olmak için uğraşan bütün kadınların sorunu bu başına gelenler..:1hug:

Benimde senden bir farkım yok ama insan kendi kendinin doktoru inan bana ve sakın kendini salma canım :içelim: İnşallah en kısa zamanda bebeğine kavuşursun sende bende büttün isteyenlerde :CüvCüv:

Canım bu konuda yalnız değilsin. Hamile kalmak isteyen birçok kişi bu durumda. Yumurtlama dönemi takibi, gün aşırı ilişki derken cinsel hayat monotonlaşıyor ister istemez. Görev haline geliyor. Biraz oluruna bırakmak lazım aslında. Allah yardımcımız olsun. Hayırlısıyla bebeklerimize kavuşuruz inşallah.

günaydın kızlarr....
adet oldum ve 3.gün muayeneye gidicem demiştim,ama başlayan adetim yarım gün sürdü
dr. gitsem mi,gitmesem mi..yada bu kanama ovülasyon kanaması olabilir mi acaba ...offffffffff ne yapıcam ben şimdi..

canım moralini bozma herşey olumlu düşününce oluyor seninle birlikte eşinde mücadele ediyodur canım RABBİM ol dedikten sonra olur canım sadece biraz zaman ve sabır

X