Moralim çok bozuldu... Bu da ne demek şimdi ?

Lavanda

Başını eğme dik tut
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2008
824
3
kızlar az önce eşimin msn sini açtım, durum mesajında şöyle yazıyor:yoksan eğer hayatımda ne yapabilirim ki ben sana- bu da nedemek şimdi, öyle durum mesajı yazan bi adamda değildir benim eşim ve üstelik msn sinde benim bildiğim bi kadın da yok, adet zamanımdayım,sinirlerim bozuk zaten acaba abartıyormuyum, siz olsanız ne düşünürsünüz:eek:klava:

Belki size olan aşkından yazmıştır..
Hemen büyütmeyin bence,eve gelince biraz sitemkar biraz cilveyle sorun bakalım ne diyecek..:uhm:

canim bosuna kendini düsünüp düsünüp yipratma...
esine sor neden yazmis böyle birseyi...

canım bence hemen telaşa kapılma
önce msnsini incele kadın adresi varmı diye bide şüpelendigin şeyler oldumu yakın zman içerisinde
eger hiç bi terslik görünmüyorsa bilki eşin öylesine yazmış yada bi şarkı sözü şiir vs ..

ah bu teknolofiiii ahhhhh
verem edicek yakında bizi.......

bazen bi şiir dizesi yada şarkı sözünden alıntı yazıyolar ya o tarz bişeydir canım. Ama bazı email adresleri isim değilde takma ad falan olabilir o tarz biri varsa arkadaş listesinde bu kişi kadın olabilir. Takipte ol bence, ya ortam acayip pisleşti

canım hemen endişelenme bende başka yerde msn açtığım zaman benden öncekinin kullandığı durum mesajı görünüyor bende

durdukça hazmedemiyorum kızlar bakalım bi kaç saat sonra eve gelince nasıl dayanacağım,yicem onu ya ne demek istemiş bakalım,içinde kalmış saklı bi şi mi varmış acaba bi açıklasın beyfendi

ani tepki verme.
eğer öyle davranırsan cevap alamazsın....
sakince sor bakalım merak ettim şaşırdım de,sen böyle iletiler yazmazdında de

walla ben hiç ölee işveli cilveli soramam
önce tırmığı yer suratına
sonra hesabını verir

bende bazen hoşuma giden şarkı yada şiirler varsa çok beğendiğim sözleri yazarım msn iletime hemen telaşa kapılma bence sonuçta eşine güveniyorsan

bencede hemen tepkı gösterme arkadasım,belkı hakkaten diline dolandıgı yada daha önce dınleyıpte hosuna gıden bı sarkı ısmıdır.Eger gercekten düşündüğün gıbı bısey olsa bu kadarda aleni sekılde yazmazdı dıye tahmın edıyorum.. Tatlı dil yılanı deliğinden cıkarırmıs,cilve yaparak sorabilirsin canım,erkekleri konusturmanın en ıyı yolu..

şifresi sizde varsa saf olması lazım ordan sizi aldatarak..belki kıskandırmak istemiştir..

şifresi sizde varsa saf olması lazım ordan sizi aldatarak..belki kıskandırmak istemiştir..

canım var tabi ama msn de birine mesaj için değilde, sanki içinde kalan bi şey varmış gibi bi yazı sinir oldum, az kaldı yolda bakalım gelince ne yumurtlucak

Hayatım yok içinde kalan bişey bence..çok hoş çok masumane bi yazı o..hoşuna gitmiş biyerden okumuş heralde yazmış..takma kafana...tatlı dille sor,sorucaksan da..şakayla karışık filan..

bence büyütülecek bı sorun deıl bunu sorun yaparsanız ohooo hayat nelerle dolu:nazar: ıyıkı bekarımm dedım zmnlar nedense çoğalıyo mu nekaydirigubbakcemile3

geçen arkadaşımın biriyle konuştum evli.
eşi internetten farklı sitelere girmiş.
bana dedik i eveleneceksin ve asla evine şu internet denilen şeyi sokma.
hiç olmazsa il zamanlar koru evliliğini bundan dedi.
aklım karıştı :uhm:

bence ınternet falan hıkaye gelıo bazen,ınsanın içiyle alakalı bıraz.. Bızımde hayatımızda bıldık bılelı ınternet var ama gazete ve banka işlemlerı dısında goruscek arkadsımızda yoksa kapatıyoruz yada basına gecmıyoruz.. Internet kımısıne gore fazla ız bırakmadan sanalda olsa aldatmanın en kolay yolu..Internet yoksa ve adamın zaten ıcınde varsa dısarda da her yolunu bulur..

X