Jinekoloji Moralim çok bozuk lütfen yardım olun

Eda34nur

❤️❤️
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2022
41
17
Kizlar 27 yaşındayım 1 yıli geçti çocuk istiyoruz. Fakat olmadı. Bu gün doktora gittim doktor vajinal muayeneden sonra yumurta rezvlerin yaşına göre düşük gibi dedi. Bu sorunla karşılaşıp hamile kalan var mı varsa bu durumda neler yaptılar. Lütfen akıl verin...

Amh baktimi ?

Kan verdim 2-3 güne çıkacakmış sonuçları ama bu şekilde konuşmasi beni bitirdi resmen

Rezervi sadece amh ile bilebilir muayene ile değil canım

Dur bakalım Allah’ın izniyle iyidir değerin hem değeri 0’larda olup gebe kalan da çok var benim değerim iyi ama 6 aydır olmuyor rabbim büyük
bu amh ne demek acaba ben çocuk düşünmeden önce doktora gittim kan istedi bir sorun yok dendi ama o değere bakılmamış şimdi sonuçlarıma baktım da göremedim benden neden almadılar ki (

bu amh ne demek acaba ben çocuk düşünmeden önce doktora gittim kan istedi bir sorun yok dendi ama o değere bakılmamış şimdi sonuçlarıma baktım da göremedim benden neden almadılar ki (
Hormon testlerinize bakıldıysa oda arasında oluyor genelde canım fsh amh ls bunlar önemlidir yumurta rezervini gösteren amh’dır

Yumurtlama doneminde mi bakti acaba? Kandaki degeri gormeden nasil saptayabilmis anlayamadim

Dur bakalım Allah’ın izniyle iyidir değerin hem değeri 0’larda olup gebe kalan da çok var benim değerim iyi ama 6 aydır olmuyor rabbim büyük
Rabbim hepimizin tez zamanda kucağını doldursun inşallah hepimiz muradımiza ereriz umarım sonuçlarım iyi çıkar sürekli kontrol ediyorum hala çıkmamış git gide geriliyorum

Bende
Daha bir çok tahlil istedi hepsini tarihlerinde vericem iste

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…