Moralim çok bozuk. Bilen birileri varsa lütfen yardım etsin

Çokk normal bi durum olmadığını hissediyorum o yüzden aşırı gerginim. Ben yıllardır ıkınarak yapıyorum acaba onun bi sonucu mu diye ister istemez aklıma geliyor

Normal değil polikistik over sendromum varo yüzden hep böyle gecikiyor. Belki de bu sarkıklık varsa o yapmıştır gecikmeyi

Şuan kabız değilim ama yinede o doluluk var

Ayaktayım allaha şükür, ölse miydim? Bazı yorumları hiç anlamıyorum gerçekten.
Yarın randevum var
töbeee töbeeeeee öylemi anladın yazdığımdan..laf dolandırmam direk yazardım öyle bir şey geçseydi içimden..acil gitmedin mi anlamında sormuştum

töbeee töbeeeeee öylemi anladın yazdığımdan..laf dolandırmam direk yazardım öyle bir şey geçseydi içimden..acil gitmedin mi anlamında sormuştum
Dün siz yazınca baktım şuan bulunduğum yerde öyle bi acil servis yokmuş. En yakın tarihe randevu aldım

Bugün doktora gittim cinsel ilişki yaşamamış olduğum için alttan muayene edemeyeceğini alttan muayene etmeden de sarkmayı bilemeyeceğini söyledi başından savdı kan tahlili vs istedi ultrasonla bakti fotoğrafını aldi evet kistler var dedi hızlıca bakıp kapattı. Sonra ben sordum peki rahmimde bi sorun görünüyor mu olması gereken yerde mi dedim evet orda duruyo fotoğrafınıda çektim ama ilerde ne olur bilmem dedi. Bu lafı beni baştan savıyormuş gibi hissettirdi. Sonra sordum bende öyle bi sarkma olms ihtimali var mi diye yok o yaşlılarda ce cocuk doguranlarda olur dedi. O zaman bu dolgunluk hissi neden olmustur dedim bazen iltihapta oyle hissetirir dedi yarin tahlillerin cikinca konusuruz dedi. Bilmiyorum doktoru sevenedim ilgilenmedi, baska soktora da gorunecegim

Zar duruyormuymus ona bakabilirdi.ama

Cok geçmiş olsun.Engelim vardı giremedim.Ama okudum buraya yazdığını.Cok sukur önemli birşeyin yok.Cok sevindim :)Olsa daha dogrusu suphelense pat diye söylerdi emin ol.Kistleri biliyordun zaten. Kan tahlili sonucun çıktı mi?Başka bir doktora gidicem yazmissin.Gittin mi?Icin rahat etsin diye gidebilirsin.Gidince söylersin alttan senin şikayet ettiğin duruma da bakılır.Icini ferah tut.Daha çok gencsin.Kist dışı önemli birşey olduğunu sanmıyorum.Onun da tedavisi yapılsın.

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim :) kan tahlillerimde önemli birşey çıkmadı rahmimde incelik varmış 15 gün sonra tekrar gel hala inceyse tedavi düşünürüz dedi öyle işte :)

Çok teşekkür ederim :) kan tahlillerimde önemli birşey çıkmadı rahmimde incelik varmış 15 gün sonra tekrar gel hala inceyse tedavi düşünürüz dedi öyle işte :)
Cok sevindim çok çok geçmiş olsun:).Saglikli gunler diliyorum herzaman için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…