Moralim çok bozuk. Bilen birileri varsa lütfen yardım etsin

Dopest

Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2017
298
306
Öncelikle lütfen konumun görülmesi için bu bölümde kalsın çok rica ediyorum

Doktora git biz yardım edemeyiz burdan diyeceksiniz gideceğim şuan sınavlarım olduğu için gidemiyorum vaktim yok bitince hemen gideceğim.
Benim oldum olası kabızlık problemim var ve hep ıkınıyordum yıllardır mecburen. Son günlerde vajinamda bi doluluk hissetmeye başladım bu arada adetimde 10-15 gün gecikti. Sonra birden bire aklıma acaba rahmim mi sarkıyor diye geldi internetren araştırdım çok bilgi yok ileri derecelerinde rahminzii görebilirsiniz diyor dışarda. Bende dayanamayıp ayakta durur vaziyette aşağıdan baktım vajinama bu arada hiç cinsel ilişki yaşamadım. Bunu daha sağlıklı yorum yapabilin diye soyluyorum, baktığımda kızlık zarımın üstünde bi et parçası var çıkıntı kenarlarıda yine zarla aynı renk hafif hafif şişkinlikler (( acaba rahmimin içerden çıkan bi parçası mı nolur bilgi verin çok moralim bozuk

Evet rahim sarkabilir , zorlamayla dışarıda çıkabilir ama bunun teşhisini malesef burdan alamazsınız...
Belki endişelendiğiniz gibi bir durum değildir , demeyin demişiniz ama diyeceğim doktora gidin...

İdrar torbası sarkmış ve aşağıya baskı yapıyor olabilir mi? Küçük tuvalete çok çıkıyor musunuz?
Burda ne yazılsa tahminden öteye geçmez. Acilen bir vakit bulup doktora görunmeniz lazim. Kabızlık için de görünün. Yoksa başka şeylerle uğraşmak zorunda kalırsınız Allah korusun.

Az da çıkmıyorum aşırı fazlada çıkmıyorum. Ne biliyim aşağıdaki görüntünün öyle olması normal midir çok endişelendim

Yok yaa sanmam ama bence çokta inceleme o tarz baskı hissedilmesi çok anormal gelmedi

Adetin 15 gün fazla gecikmiş hep gecikirmi? Bence o gordugun şey ilk defa inceledigin için çok değişik geldi sorun var gibi.rahim sarkmalari 5-6 çocuk doğuran yada sık doğum ara vermeden doğuranlarda olur.hic sanmıyorum bu tarz bi sarkma olduğunu.sanirim adet gecikmenize bağlı kaygı gelişmiş.bide sınavlar filan da varya psikolojik bir durumdasin hayırlısı ile sınavlarını hallet ve iyi bir kadindogumcuya gorunmeni tavsiye ederim.

Evet adetim hep gecikir yumurtalık kistim var. İnternette kronik kabızlık olan kişilerde olabilir diyor ( o yüzden cok korktum ama mesela rahmim sarksa kızlığım yırtılmaz mıydı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…