moralim bozuldu

tebessümcüm geçenlerde arkadaşım doğum yaptı bebeğe 4 kğnun üstünde diyodu doktor 2800 doğdu...hiç canını sıkma..ben 2300 doğmuşum 1 ayda 5,5 kğ olmuşum senin kızın sağlıkla doğacak üzme canını...bu arada bizim doğum yapacağımız günler aynıydı...ben ALLAH ın izniyle perşembe sabahı sezeryana gireceğim...umarım sende sağlıkla alırsın bebişini kucağına....iyi haberlerini alırız...benim içinde dua edin...:emir_bebek:

çok sağol canım içimi rahatlattın
hayırlı doğumlar inşallah sağlıklı sorunsuz bir şekilde bebeişini kucağına alısın canım dualarım seninle

hiç moralini bozma gülüm demekki gelişimini önceden gidip tamamladı hiç aklına kötü şeyler getirme dr da bişey yok demiş daha ne allah kurtarsın canım.....

tebessümcüğüm,üzülme..üzüldükçe bebeğinide üzüyorsun..hem ultrasyondaki ölçümlere cok bağlı kalmamak lazım,değişebiliyor ve tam ölçüm zaten verilemiyor..önemli olan bebeğinin sağlıklı olması ve zamanında doğması..doğduktan sonra zaten istediğin kiloya kısa sürede getirirsin cnm..

kendini üzme canım şimdiye kadar on gün ilerde görünüyomuş şimdi geride görünüyo bunda takılacak bişey yok zaten on beş günden fazla ileri yada geri görünürse sorun var demektir sen moralini hiç bozma allah sağlıklı doğumlar nasip etsin kafana takma

X