moralim bozuldu

tebessum77

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2007
2.523
30
bugün kontrolüm vardı. bebeğim şimdiye kadar hep 1 hafta 10 gün önden giderken gelişimi şimdi normal haftasının bir birbuçuk hafta gerisinde.
doktor bir terslik görünmüyor diyor ama neden böyle oldu. canım çok sıkıldı kızlar. çarşamba günü tekrar gideceğim bakalım nasıl olacak:uhm:

teşekkür ederim canım ama birden bire böyle geride kalması beni korkutuyor açıkçası. şimdiye kadar hep ilerdeydi çünkü

moralini hic bozma canim icini ferah tut gerisi allaha kalmis hem son haftan kalmis ne guzel allah yardimcin olsun. ben eminim ki annesi gibi guzel bi kizin olcak:)

bugün kontrolüm vardı. bebeğim şimdiye kadar hep 1 hafta 10 gün önden giderken gelişimi şimdi normal haftasının bir birbuçuk hafta gerisinde.
doktor bir terslik görünmüyor diyor ama neden böyle oldu. canım çok sıkıldı kızlar. çarşamba günü tekrar gideceğim bakalım nasıl olacak:uhm:

tebessümcüm hiç canını sıkma.benimde dün kontrolüm vardı,doktor bebeğin kilo ve boy ölçümlerinin 10 gün önceki kontrolümle aynı olduğunu söyleyince bende telaşlandım,nasıl hiç kilo almaz nasıl büyümez diye?doktorum telaşımı görünce açıklama yaptı,son haftalarda bebek iyice sıkışıp olabildiğince büzüştüğü için ölçümler sağlıksız oluyormuş.düşün o kilo alıyor ve büyüyor ama yeri çok dar,böylede olunca ölçümler pek doğru olmuyormuş.yani telaşlanma,bende başta üzüldüm ama açıklamadan sonra rahatladım biraz.
canım senin doğumun normalmiydi,birde nezamana geliyordu?

canım benımde bazen tam haftasında gorunuyo bazen 1 hafta gerıde canını sıkma normal yanı herkezde oluyo az kaldı bak bebegımıze kavusucaz kendını sıtrese sokupta bebegını uzme sana kavusucagı gunu beklıyo annesı bende 36+2 deyım

tebessümcüm hiç canını sıkma.benimde dün kontrolüm vardı,doktor bebeğin kilo ve boy ölçümlerinin 10 gün önceki kontrolümle aynı olduğunu söyleyince bende telaşlandım,nasıl hiç kilo almaz nasıl büyümez diye?doktorum telaşımı görünce açıklama yaptı,son haftalarda bebek iyice sıkışıp olabildiğince büzüştüğü için ölçümler sağlıksız oluyormuş.düşün o kilo alıyor ve büyüyor ama yeri çok dar,böylede olunca ölçümler pek doğru olmuyormuş.yani telaşlanma,bende başta üzüldüm ama açıklamadan sonra rahatladım biraz.
canım senin doğumun normalmiydi,birde nezamana geliyordu?

sagol canım ben normal doğum istiyorum normal olması için bir sorun görünmüyor dedi dr. bakalım nasıl olacak. sağlıkla gelsinlerde nasıl gelirlerse gelsinler diyorum

canım benımde bazen tam haftasında gorunuyo bazen 1 hafta gerıde canını sıkma normal yanı herkezde oluyo az kaldı bak bebegımıze kavusucaz kendını sıtrese sokupta bebegını uzme sana kavusucagı gunu beklıyo annesı bende 36+2 deyım

sağol canım umarım sağlıkla doğarlar küveze ihtiyaç olmaz sağlıklı olurlar

canım hiç moralini bozma erken dogan bebekler bile dogdugunda anne sütü alıp toparlanıyorlar ki sen zamanında dogum yapacagın için endişelenme yeterki saglıklı dogsun emziririsin bolbol bebeşini
emizirmek kadar güzel şey yok yeterki emzir

erken dogan bebekler bile toparlıyor anne sütüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü

can ım aynı olay bende de oldu çarşamba dra gittiğimizde bebeğimin kilosunu düşük buldu dr moralim çok bozuldu 2600grdı seninki ne kadar

bencede hiç bozma moralini artık son zamanlarındasın.
inşallah sağlıkla alırsın kucağına bebişini..
böyle düşünüp de onu da germe lütfen..
hadi doğurdum haberlerini bekliyoruz..
:nazar::nazar::nazar:

canım hiç moralini bozma inan yaşadığımıız tüm endişeler boşa gidiyor. onlar ord öyle korunuyorlarki çok nadir zarar görüorlar. hem bu zamana kadar herşey normal seyrindeydi biliyorsun bak ben 37. hftamda doğum yptım benim oğluşta 2 hafta önden gidiyordu ama 3.045 kg doğdu yani normal boyutlarda:)) hatta hastanden çıktığımız 2820ye düştü ama 10 gün içerisinde 3200 kg oldu. yeterkianne sütü alsın. hiç moralini bozma ve mutlaka anne sütü ereceğim diye kendii motive et.

canım hiç moralini bozma inan yaşadığımıız tüm endişeler boşa gidiyor. onlar ord öyle korunuyorlarki çok nadir zarar görüorlar. hem bu zamana kadar herşey normal seyrindeydi biliyorsun bak ben 37. hftamda doğum yptım benim oğluşta 2 hafta önden gidiyordu ama 3.045 kg doğdu yani normal boyutlarda:)) hatta hastanden çıktığımız 2820ye düştü ama 10 gün içerisinde 3200 kg oldu. yeterkianne sütü alsın. hiç moralini bozma ve mutlaka anne sütü ereceğim diye kendii motive et.

inşallah bir sorunu yoktur sağol canım oğlunu kokla benim için ikinizide öpüyorum :1hug:

canım hiç moralini bozma erken dogan bebekler bile dogdugunda anne sütü alıp toparlanıyorlar ki sen zamanında dogum yapacagın için endişelenme yeterki saglıklı dogsun emziririsin bolbol bebeşini
emizirmek kadar güzel şey yok yeterki emzir

erken dogan bebekler bile toparlıyor anne sütüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü

çok sağol canım sizler syesinde moralim düzeldi sağolun üzülmüyorum artık

Son haftalarda ölçüm pek sağlıklı olmuyormuş bizim doktorumuzda +-400 g diyor yanılma payı var yani inşallah bebişin sağlıkla gelir ondan sonrası anne sütüne kalıyor...

tebessümcüm geçenlerde arkadaşım doğum yaptı bebeğe 4 kğnun üstünde diyodu doktor 2800 doğdu...hiç canını sıkma..ben 2300 doğmuşum 1 ayda 5,5 kğ olmuşum senin kızın sağlıkla doğacak üzme canını...bu arada bizim doğum yapacağımız günler aynıydı...ben ALLAH ın izniyle perşembe sabahı sezeryana gireceğim...umarım sende sağlıkla alırsın bebişini kucağına....iyi haberlerini alırız...benim içinde dua edin...:emir_bebek:

X