Morale İhtiyacım Var Yardım Edin :(

evla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2009
104
0
Kızlar 8+6 ym dün biraz kanamam oldu ama çok değildi,bugün doktorum düşük tehlikesi var dedi,şimdi korkuorum bişey olucak diye.Buna benzer sorun yaşanlar varmı aranızda?

cnm dikkat et kendine yat genellikle ayakta kalma progestan diye bi ilac var benimde 9 haftalıkken kahverengi lekelenmem olmuştu dr progestan verdi 1 kutu içtim 2 hafta yattım gerekmedikçe kalkmadım atlattım çok sükür inş. sende atlatırsın

geçmiş olsun canım....bol bol dinlen..arkadaşın yazdığı ilacı vermiştir muhtemelen dr kullanmayı ihmal etme....şimdi kanaman durdu mu??

geçmiş olsun cnm kendine çok dikkat et
sakın kalkıp bişeyler yapma
yat bol bol dinlen
ilaçlarını da ihmal etme

geçmiş olsun canım benim 6 haftadan 16 17 haftaya kadar kanama olmuştu dr günde 3 tane progestan verdi özel ihtiyacımın haricinde hiç kalkmadım yataktan hep yattım çok şükür şimdi kızım doğdu 3 haftalık okadar zor bişeyki gittiğimiz drlar eve gidin bekleyin heran düşebilir deyip gönderiyodu ama Allah yavrumu bana bağışladı...,
ilaçlarını al ve çok az hareket et mümkünse hep yat yemek yapmak için bile kalkma..

canım progestan vermiştir sanırım onu kullan ve çalışmıyorsan evde tuvalete gitmek haricinde hiç kalkma benim bi komşum yaşamıştı benzeri birşeyi tuvalet için bile doktor kalkmasına izin vermedi sürgü kullanıyorlardı.yani bol bol yat dinlen vede bol bol c vitamini al mümkünse taze sıkılmış portakal suyu iç

canım evet senin şuanda sadece morale ve istirahate ihtiyacın var.... ben hamile olduğumu adet günümde kanamayla öğrendim ve kanamalırım daha yeni kesildi şuan 14+6 günlük hamişim... hiç canını sıkma ben 2 ay yattım şimdi işe başladım ama hala hiçbir iş yapmıyorum ayakta kalmak yasak.... sakın üzülme inan herşeyden çok moral önemli çok şükür benim bebeğim şimdi iyi seninkide iyi olucak buna emin ol..... üzme tatlı canını kafanı dahıtmaya çalış boll bol Allaha yalvar dua oku canım... Rabbim cümlemizin bebeklerine ve bizlere sağlık ve uzun ömürler nasib etsin....

progestan verdi doktorum,yatıyorum sürekli 2 gündür hiç kanamam olmadı çok şükür ama renksiz akıntılrm var enfeksiyondan sanırım.inşallah bişey olmz bebeğime.:a015:

progestan verdi doktorum,yatıyorum sürekli 2 gündür hiç kanamam olmadı çok şükür ama renksiz akıntılrm var enfeksiyondan sanırım.inşallah bişey olmz bebeğime.:a015:

canım akınta hamişlikte olur doktorunada danışırsın eğer akıntı koku kaşıntı yapıyorsa o zaman enfeksiyon göstergesidir. eğer bunlar yoksa akıntın olması gayet doğal.......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…